Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 139

Wątek: Zdjęcia z wakacji

  1. #76
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    A ile kosztuje PKS z warszawy do poznania ??? na poczatek to juz cos

    w poznaniu nigdy nie bylem ..
    Poluj na okazje może za 1pln uda się coś kupić, słoik ogórków, bułkę w plecak i w drogę ja byłem nic ciekawego nawet fotek nie mam
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #77
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Elor- imponująco wygląda ilość destynacji, które zwiedziłeś. Masz super cel i powodzenia Również uwielbiam podróże. Te po Europie staram się organizować sam i jeździć TT

    A to teraz wiem do kogo poszły pieniądze z Amber Gold Pozdrawiam

  3. #78
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Ok. jest trochę racji w tym co piszesz, ale uznajmy że prawda leży gdzieś po środku, więc ludzie plecaki na plecy i w drogę.
    Wrzuć lepiej jakieś fotki z Majorki bo mam zamiar dobić się w pazdzierniku jakimiś Kanarami
    Proszę

    1. Majorka -> Baleary (po drugiej stronie Lazurowego więc krajobraz w pewnym sensie ci znany)




    2. Kilka zdjęć z Teneryfy ale nie widokowe (krajobrazowe już kiedyś pokazywałem) tylko łódź podwodna fajna sprawa, zeszliśmy na ok 30 metrów do oceanu.





    Tam na końcu to jest kokpit kapitana łodzi

    3. 2 tygodnie temu wróciłem z Tunezji. Co prawda jako destynacja to w pewnym sensie masakra (brud, smród i ubustwo) ale wszystko trzeba zobaczyć no i warto wziąć sobie trochę lepszy hotel

    Nie chce mi się zdjęć wklejać. Poniżej filmiki:

    Koloseum

    Ostatnio edytowane przez Jaqob ; 03-09-2012 o 21:28

  4. #79
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Coś na popsucie sobie humoru w zimne jesienne dni


  5. #80
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582

  6. #81
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798


    A oto Sarajewo, wojna dawno tam skończyła się ale czuć atmosferę tamtych lat, zapuszczając się w małe uliczki starego miasta mamy wrażenie że z za rogu wyskoczy jakiś koleś z kałachem i rozwali wszystko co widzi, na prawdę to miasto ma coś w sobie, pomyśleć że były tam igrzyska zimowe, warto dodać ze jest wspaniała kuchnia, polecam miejscowe specjały, np gołąbki w liściu z winogron, polane śmietaną.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 03-09-2012 o 21:10
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #82
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Zgadza się, pracowalem w WizzAir (wsyzscy penwie znają) tak zaczela sie przygoda z lataniem, potem polecialem do Kataru i mieszkalem w Doha przez 1,5 roku w tym czasie zwiedzilem wiekszosc Azji, Afrykę i liznalem Australii i Ameryki Płd, Europę robilem ze znizkami WizzAirowskimi na wlasny koszt. Przeliczajac na pieniadze to co zobaczylem to uuuuuufffffff sporo by wyszło. Przeloty, hotele + zwiedzanie, zarobki byly spore a i tak ledwo od 1 do 1 starczalo przez zwiedzanie. Co do Amber gold to przez skurw... synów nie mam pracy bo byłem szefem pokładu w OLT Express i bardzo dobrze mi sie tam zyło a teraz bezrobocie chwilowo, odpoczytwam sobie i mysle co dalej mądrego zrobić , teraz dostalem ofertę latania po świecei i rekutowania ludzi do tej pracy w weekend 4 dni w Kijowie, jak to moj szef powiedział "Ty, ja i 600 pieknych ukrainek" :] nudno nie będzie

    Dzis w Warszawie odbywala sie rekrutacja do Qatar Airways (1 linia lotnicza świata).

    29 września jest rekutacja do zajebistej linii lotniczej Emirates z bazą w Dubaju
    rownie 10 i 16 listopada. To są tzw Open Days.. kazdy moze isc na taka rozmowę, robia selekcje. Zwykle przychodzi od 150 - 2000 ludzi, wybieraja 3-4 osoby. Mi się udało , mojej byłej dziewczynie tez więc kto wie, moze warto sie przejsc. Jak ktos chce to rejestrujcie sie na moim forum, poczytajcie sobie co to jest z czym to sie je, jak sie za to zabrac, jak sie przygotowac i tyle. To jest w zasiegu.

    Na zachętę filmik promocyjny emirates żebyscie mieli wyobrazenie co to jest
    http://www.youtube.com/watch?v=tUVA3iAdgZE

    a tutaj Qatarski (tu gdzie pracowalem)
    http://www.youtube.com/watch?v=17OJFc2C7s0

    Są krótkie i warto sobie zobaczyć . Moje hobby to pomagac spelniac ludzi marzenia o lataniu, przepchnalem mnostwo osob do latnia, motywuje, nakręcam, przygotowuje. Za darmo tak o potem jak ktos uradowany pisze mi ze wlasnie lezy na maledivach albo patrzy na mt everest i ze dziekuje ze popchnalem ku temu, to jestem zadowolony
    Ostatnio edytowane przez Elor ; 03-09-2012 o 22:29

  8. #83
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Przykra sprawa.... mam nadzieję, że szybko znajdziesz zadowalającą Cię pracę...Opcja z Ukrainkami wydaje się też ciekawa daj znać jak nie dacie rady z szefem


    Co do Amber gold to przez skurw... synów nie mam pracy bo byłem szefem pokładu w OLT Express i bardzo dobrze mi sie tam zyło a teraz bezrobocie chwilowo, odpoczytwam sobie i mysle co dalej mądrego zrobić
    To jak mi się już moja praca znudzi to się zgłoszę. ))) Powodzenia

    Są krótkie i warto sobie zobaczyć . Moje hobby to pomagac spelniac ludzi marzenia o lataniu, przepchnalem mnostwo osob do latnia, motywuje, nakręcam, przygotowuje. Za darmo tak o potem jak ktos uradowany pisze mi ze wlasnie lezy na maledivach albo patrzy na mt everest i ze dziekuje ze popchnalem ku temu, to jestem zadowolony

  9. #84

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    granat
    Posty
    123
    Pare skromnych fotek z szybkiego wypadu do zakopanego
    Taką minę mam jak prowadzę TT
    Wypas TT pod pensjonatem
    I na koniec ja...
    Załączone obrazki Załączone obrazki

  10. #85
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    Zgadza się, pracowalem w WizzAir (wsyzscy penwie znają) tak zaczela sie przygoda z lataniem, potem polecialem do Kataru i mieszkalem w Doha przez 1,5 roku w tym czasie zwiedzilem wiekszosc Azji, Afrykę i liznalem Australii i Ameryki Płd, Europę robilem ze znizkami WizzAirowskimi na wlasny koszt. Przeliczajac na pieniadze to co zobaczylem to uuuuuufffffff sporo by wyszło. Przeloty, hotele + zwiedzanie, zarobki byly spore a i tak ledwo od 1 do 1 starczalo przez zwiedzanie. Co do Amber gold to przez skurw... synów nie mam pracy bo byłem szefem pokładu w OLT Express i bardzo dobrze mi sie tam zyło a teraz bezrobocie chwilowo, odpoczytwam sobie i mysle co dalej mądrego zrobić , teraz dostalem ofertę latania po świecei i rekutowania ludzi do tej pracy w weekend 4 dni w Kijowie, jak to moj szef powiedział "Ty, ja i 600 pieknych ukrainek" :] nudno nie będzie

    Dzis w Warszawie odbywala sie rekrutacja do Qatar Airways (1 linia lotnicza świata).

    29 września jest rekutacja do zajebistej linii lotniczej Emirates z bazą w Dubaju
    rownie 10 i 16 listopada. To są tzw Open Days.. kazdy moze isc na taka rozmowę, robia selekcje. Zwykle przychodzi od 150 - 2000 ludzi, wybieraja 3-4 osoby. Mi się udało , mojej byłej dziewczynie tez więc kto wie, moze warto sie przejsc. Jak ktos chce to rejestrujcie sie na moim forum, poczytajcie sobie co to jest z czym to sie je, jak sie za to zabrac, jak sie przygotowac i tyle. To jest w zasiegu.

    Na zachętę filmik promocyjny emirates żebyscie mieli wyobrazenie co to jest
    Emirates Promotional Video - YouTube

    a tutaj Qatarski (tu gdzie pracowalem)
    Qatar Airways advert - YouTube

    Są krótkie i warto sobie zobaczyć . Moje hobby to pomagac spelniac ludzi marzenia o lataniu, przepchnalem mnostwo osob do latnia, motywuje, nakręcam, przygotowuje. Za darmo tak o potem jak ktos uradowany pisze mi ze wlasnie lezy na maledivach albo patrzy na mt everest i ze dziekuje ze popchnalem ku temu, to jestem zadowolony
    Widziałem ich samoloty, robią mega wrażenie. Pamiętam jak leciałem do Dubaju ogromnym Air Busem (ok 500 miejsc chyba było w nim) po czym z okienka obok na płycie lotniska zobaczyłem taki sam wielki samolot tyle, że jeszcze dwupiętrowy mega

  11. #86
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez szpaku88 Zobacz posta
    Pare skromnych fotek z szybkiego wypadu do zakopanego
    Taką minę mam jak prowadzę TT
    Wypas TT pod pensjonatem
    I na koniec ja...
    Minę masz prawidłową, taką własnie się ma, jak prowadzi się TT
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #87

    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    granat
    Posty
    123
    No chyba każdy taką ma I jeszcze ten odgłos turbiny... fajny pomysł z takim tematem.

  13. #88
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Ten Hotel był brany pod uwagę ale jednak odpada to wielki moloch jak w hipermarkecie, nie przepadam, ale ładny jest.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #89
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Plaża, woda mmm... ładne widoczki, już się nie mogę doczekać, rano jadę do Alicante

  15. #90
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Elor Zobacz posta
    jak ktoś ma chęc to zachęcam do oblookaniaa paru moich fotek... z kilku krajów...

    QR podróże - YouTube

    oznakowuje sobie odwiedzone miejsca, żeby się nie pogubić. Cel zyciowy to odwiedzić wsyzstkie kraje świata.
    198 miast, 71 panstw, a szach-mat i tak robi Pani z 16:20 / 17:00 ...
    just sayin'

    "Love Them BOTH" - M.

Podobne wątki

  1. Zdjęcia z komory APX
    Przez mlody_mk2 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-06-2016, 22:30
  2. TT na zakończeniu wakacji Siedlce 2013 "Wolne i Niskie"
    Przez Viri w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-09-2013, 15:51
  3. jak wrzucic zdjecia
    Przez Tedi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-06-2008, 22:02
  4. Po Modlinie 28.06 - zdjecia
    Przez Cezary Magier w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-07-2003, 05:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •