Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Wątek: reed

  1. #16
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Miałem przyjemność ostatnio odwiedzić hamownię, co tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że przy mojej TT nigdy nic nie było dłubane

    Poniżej zamieszczam wykres. Jakieś uwagi ? Te brakujące 18 KM chyba coś za dużo odbiegają od deklarowanych seryjnych 180 ?


  2. #17
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    zapraszamy do zabawy z vag w celu poszukiwania zagubionych owieczek...

  3. #18
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że używam laptopa z Win7 w wersji 64 bitowej, a z tego co się orientuję to VAG-i mają z nim spory problem. Hmm no nic coś muszę wymyślić żeby zrobić logi

  4. #19
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Nie będę zakładać nowego tematu żeby zadać to pytanie, dotyczy mojej TT więc pociągnijmy temat tutaj
    Tak więc Panowie mam pytanie, z początkiem roku siadła mi pompa ABS podczas małej zabawy na śnieżnym puchu wtedy sprawe olałem jako, że zima itp, jednak teraz gdy zrobiło się ciepło i wpadło trochę kasy wziąłem się za rozwiązanie tego problemu, ściągnąłem pompę z allegro i dałem znajomemu żeby sprawdził czy będzie hulać. Po pierwszym jej wpięciu i próbie podłączenia - zero kontaktu ze sterownikiem, więc doszliśmy do wniosku, że jest padnięta. Jednak nie dawała mu ta pompa spokoju i postanowił wpiąć ją do A3, którą w między czasie miał na stanie i o dziwo pompa w niej załapła od razu, więc przekładka do TT, no a tutaj dalej brak połączenia ze sterownikiem ... Więc robiąc jej od nowa adaptacje u mnie postanowił zamiast TT wybrać A3... Rezultat ? Pompa załapała Numery starej pompy i tej z allegro są identyczne, ktoś spotkał się kiedyś z takim przypadkiem lub wie czym taki stan rzeczy może być spowodowany ?
    Kolejną sprawą są hamulce, po założeniu pompy i trzykrotnym odpowietrzeniu pedał łapie baaardzo nisko (przynajmniej w porównaniu z wcześniejszym stanem) w poniedziałek jak będą wymieniane drążki jeszcze raz się odpowietrzy układ, ale gdy też i to nie zadziała to jakieś sugestie ?
    Dla zainteresowanych osób mam na zbyciu starą pompę o numerach 1J0 907 379 J produkcji ATE, pompa była robiona przez kolejnego mojego znajomego jednak nie udało się jej wskrzesić ... jednak jeśli ktoś uważa, że może mu się przydać lub potrafi coś z nią zdziałać możemy się dogadać

    Na koniec fota mojej pięknej obok cudeniek moich sąsiadów zrobiona przed momentem (W ciągu miesiąca myślę też, że ten badziewny nie pasujący kompletnie do niczego grill obklejony "chromowanymi" listewkami zostanie zastąpiony grillem z wersji Quattro Sport)
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  5. #20
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Chyba jesteś najbardziej lubianym sąsiadem Nie jest taki zły ten grill,na kontrast do czarnej maski nawet pasuje,może tylko trzy chromowane listwy (na szerokość) by wystarczyły, chyba zrobie coś takiego u siebie,bo troche za dużo jest tego czarnego plastiku...

  6. #21
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Z tym lubianym sąsiadem bym się kłócił bo już zdąrzyłem się pozbyć raz dekli od felg, dwa razy nakrętek na wentyle, a gdy ją kupiłem to starsza elita sąsiadów puszczała w moim kierunku dziwne spojrzenia ... :P A swoją drogą miło widzieć kogoś z najbliższej okolicy na forum, może kiedyś na jakimś odcinku zakopianki się miniemy Grill jest porażka, szczególnie gdy widzisz go z bliska, zdecydowanie lepszą alternatywą jest ten, o którym pisałem wyżej, czarna perła na nim się lepiej wpasuje w auto
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  7. #22
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Również i moim zdaniem ten grill musi odejść wcześniej czy później







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #23
    Awatar Marcin180
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Zakopane
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    311
    Z tym najbardziej lubianym sąsiadem,to zapomniałem dać to w cudzysłów,a co do grilla to jasne że oryginału nic nie zastąpi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •