Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: reed

  1. #1
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185

    reed

    W końcu mam chwilę czasu, aby założyć temat o mojej TeTuni
    Na początek może trochę o niej opowiem
    Autko zostało wyprodukowane w grudniu 1998 roku, pierwsza rejestracja miała miejsce 14 stycznia 1999 we Francji. Sprowadzona została przez mojego kumpla do kraju w 2008 roku z przebiegiem ok 50 tys - niby wszystko udokumentowane, ale jednak coś mi nie pasuje, serwisy nie były wbijane do książki serwisowej, która jest czysta, mam jedynie faktury z przeglądów do 2005 gdzie przy ostatnim przeglądzie w tymże roku miała 45tys co pokazuje, że ktoś w ciągu 6 lat przejechał nią 45 tyś, a naglę w ciągu kolejnych 3 lat tylko 5 tys

    Teraz trochę ze strony technicznej
    -Autko podobno powinno mieć 200KM jednak żadnej hamowni w życiu nie przeżyło, a biorąc pod uwagę pazerność co po niektórych "mechaników" i nieostrożność mojego kumpla mogę i również pod tym względem mieć pewne wątpliwości bo teraz wyszło na jaw jak co poniektórzy go cieli na kasę
    -Podrasowany został wydech co nadaje mu dźwięku bardziej przyjemnego dla ucha
    -TT jest także po wymianie opon letnich na Michelin Pilot Sport 225/45 R17

    Plany
    -Na pewno chciałbym w przyszłości podciągnąć jej moc do góry myślałem, że w tym roku uda mi się to zrobić jednak pojawiło się parę nieoczekiwanych sporych wydatkó niestety
    - W niedalekiej przyszłości, a raczej w bardzo niedługim czasie czeka mnie wymiana łożysk alternatora i przepływka
    - Więcej pomysłów wydaje mi się, że przyjdzie z biegiem czasu

    Co do fotek to nie będę wklejać tych, które pojawiły się w moim poście powitalnym, poczekam te parę dni aż wyjedzie od lakiernika i wtedy porobię nowe i wrzucę na forum
    Ogólnie wygląd się nie zmieni, jest u lakiernika tylko i wyłącznie z powodu, że prawy bok musiał być poprawiony, zderzak tylni i maska no i ewidentnie potrzebowała polerki
    Jedyne co zmieni się w wyglądzie to felgi, które będą przemalowane na czarny mat
    Tak więc jak tylko otrzymam TT z powrotem to cykam fotki i wrzucam, tymczasem zainteresowanym podaję link z fotkami z przed malowania z tematu powitalnego: http://klubtt.pl/viewtopic.php?p=39621#39621

    Z góry dziękuję za poświęcenie chwili uwagi na przeczytanie moich wypocin

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    gratuluje auta Tak trzymac. Powodzonka w uzytkowaniu Masz fajny widoczek z ogrodka

  3. #3
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    to akurat domek wypoczynkowy mojego kumpla ale muszę przyznać, że miejsce urokliwe, praktycznie u podnóża jego działki jest jezioro - całość robi mega wrażenie

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    reed, Widziałem to auto kiedyś na sprzedaż, chyba na Yotoobe dawał jak wydech buczy, ogólnie z tego co pamietam z autem było coś nie tak, ale miejmy nadzieje że bedzie wszystko ok, i doprowadzisz go do stanu należytego
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Zgadza się dobrze kojarzysz było wystawione kiedyś na sprzedaż na allegro jednak do transakcji wtedy nie doszło z przyczyn wyższych.
    Ogólnie też masz rację - było coś nie tak, ale nic wielkiego i zostało szybko doprowadzone do używalności i teraz bym powiedział wykonuję niezbędne kosmetyczne poprawki
    Ogólnie ze strony mechanicznej nie ma nic do zarzucenia i wszystko jest w porządku
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  6. #6
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    http://www.youtube.com/watch?v=HXK7Z_rDFws


    to chyba Twoje tzn starego właściciela film

  7. #7
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    zgadza się to jeszcze filmik robiony jak do niego należała

    A ja myślałem z kolei, że na jakiś czas pozbędę się wszelakich problemów i otaczającego mnie dookoła pecha ... jednak się przeliczyłem ...
    wczoraj odebrałem TT z malowania i sobie tak myślę, że przez weekend się nią nacieszę i jakiś niedaleki wypad zrobię do znajomego czy coś bo pogoda bardzo udana u Nas, a zdjęcia że porobię w poniedziałek i wrzucę na forum ... w między czasie przestał działać klimatronik, ale to wina bezpiecznika, który o dziwo przepala się za każdym razem kiedy chcę ustawić prawe lusterko, tak więc myślę sobie, że "ok gość kijowo złożył drzwi, w poniedziałek do niego zadzwonię i niech poprawia". Ok i biorę się żeby wracać do domu, miałem przed sobą ostrzejszy zakręt, a za nim długą prostą, no to redukcja na dwa, wychodzę z zakrętu, gaz w podłogę, sprzęgło wrzucam trójkę i .... i nic ..... czwórka też nie wchodzi, nic nie wchodzi, puszczam sprzęgło i mi czegoś pod nogą brakuję, patrzę a tu sprzęgło jak wcisnąłem tak zostało ... no to zjazd na pobocze i trzeba było resztę drogi zholować
    Wszystko wskazuje na wysprzęglik, ale to pewnie dopiero jutro TeTke ściągniemy ze znajomym na kanał, także nowych zdjęć póki co nie jest mi dane zrobić

  8. #8
    Awatar Malina
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Mikołów/Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    murzyn
    Posty
    1,017
    Ehh to współczuje, nie miła przygoda

  9. #9
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    no niestety jak pech to pech
    ale dzisiaj jednak okazało się, że to wina przetartego przewodu przez, który wyciekł płyn i do układu dostało się powietrze, zapowietrzając go i dlatego oto sprzęgło zostało w podłodze. Także całe szczęście tylko przewód do wymiany

    [ Dodano: |16 Sie 2010|, 2010 10:24 ]
    TT już po malowaniu i w końcu miałem chwilę na zrobienie zdjęć, więc wrzucam Wydaje mi się, że teraz na czarnych felgach wygląda o niebo lepiej:


















  10. #10
    Awatar Grzegorz
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebro
    Posty
    41
    teraz, jak dla mnie, bez zarzutu. Do zobaczenia na małopolskich drogach, na pewno nie przeoczę takiej TTy

  11. #11
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    myślę, że od września będzie większe prawdopodobieństwo spotkania się na drodze bo będę mieszkać właśnie jakoś od września w Krakowie
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  12. #12
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    odważnie, ale mnie się nie podoba :P Wolal bym calą biala lub z czarnym dachem
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  13. #13
    Awatar WASKI
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Tczew<>Londyn
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarnulka
    Posty
    70
    Gratuluje Reed!!! Naprawde bardzo ladna TT-ka!!!!!!!!!
    Mam pytanie odnosnie felg- jaki jest koszt pomalowania felg tak jak ty to zrobiles???
    ZYCIE JEST TAKIE KROTKIE...ALE ZA TO JAKIE SZYBKIE JAK MASZ TTke

  14. #14
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    dzięki, a koszta to 100zł od felgi przynajmniej u tego gościa co malował moją TT, ale słyszałem, że w jednym miejscu u mnie w mieście malują za 60zł od felgi tylko, że im jakoś niespecjalnie bym powierzył malowanie
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  15. #15
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    Cytat Zamieszczone przez WASKI
    Mam pytanie odnosnie felg- jaki jest koszt pomalowania felg tak jak ty to zrobiles??
    widze ze jestes z Tczewa wiec do Gdanska masz rzut beretem jak bys chcial sobie wypiaskowac felgi i wymalowac na obojetnie jaki kolor to znam miejsce gdzie za 50zł od kola robia
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •