Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wzmacniacz BOSE w TT

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Krakow
    Posty
    65

    Wzmacniacz BOSE w TT

    Witam,

    Mam pytanko odnosnie wzmacniacza montowanego w systemach BOSE w TT.

    Czy ma ktos moze jakiekolwiek dane tego wzmacniacz, jakas dokumentacje itp ??

    Bardzo bede wdzieczny za kazde info.

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nie latwo jest o dokumentacje tego wzmacniacza....
    Moze napisz co chcesz sie dowiedziec i do czego Ci to potrzebne.......

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2006
    Skąd
    Krakow
    Posty
    65
    Chodzi mi o podpiecie innych glosnikow zamiast oryginalnych. Oraz wiem ze moglbym rozebrac auto i sam zobaczyc ale czy sa jakies nastawy przy tym wzmacniaczu, filtry, wzmocnienie czy to tylko sama koncoweczka bez zadnej regulacji ?? No i jaka to ma niby moc ??

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Mysle ze wymiana glosnikow nie wiele Ci da , seryjne sa prawdopodobnie optymalnie dobrane pod moc wzmacniacza..
    Nie ma tam zadnych filtrow ani regulacji , po prostu sygnal z radia idzie do wzmacniacza a potem rozchoczi sie na wszystkie glosniki..
    Mozesz pokusic sie o zamontowanie w bagazniku glosnika basowego i podkrecwnie parametrow radia VAG-iem .
    Jesli to Cie nie zadowoli to trzeba wymieniac wszystko...
    Pamietac musisz ze Bose nie pracuje jak wiekszosc systemow na 4 omy tylko na 6

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  5. #5
    Awatar maciek0880
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Gorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    69

    Jak dostać sie do wzmacniacza BOSE

    Mam pytanie, jak dostać się do wzmacniacza od Bose? Mam podejrzenie że radio nie wyłącza mi wzmacniacza bo przez bezpiecznik od radia przy wyłączonym radiu leci mi 0,16 A z czego radio bierze tylko 0,01-0,02 A na podtrzymaniu więc muszę sprawdzić i odłączyć wzmacniacz. Wcześniej było słychać ciche cykanie pod tylnym siedzeniem a teraz cicho więc chyba coś ze stycznikiem. Jak to nie wzmacniacz audio to może od anteny ale to w drugiej kolejności będzie moim celem.

    Chodzi mi o bezinwazyjne dostanie się do wzmacniacza audio w bose? Wiem że jest z tyłu po stronie pasażera. Trzeba wyciągnąć schowek od apteczki? Ja się najlepiej zabrać do rozbiórki?

  6. #6

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Hej. Ja ściągałam cały bok pod szybką po stronie pasażera z tyłu. Wszystko jest na "zaczepy", ja przy okazji ściągałam siedzisko tylne, bo szukałam subwoofera ale raczej do samego zdjęcia ścianki bocznej (tej ze schowkiem na apteczkę) - nie trzeba wyciągnąć tylnego siedziska. Przedni fotel pasażera max do przodu i pochylony również w przód, żeby było więcej miejsca

  7. #7
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez violinka Zobacz posta
    Hej. Ja ściągałam cały bok pod szybką po stronie pasażera z tyłu. Wszystko jest na "zaczepy", ja przy okazji ściągałam siedzisko tylne, bo szukałam subwoofera ale raczej do samego zdjęcia ścianki bocznej (tej ze schowkiem na apteczkę) - nie trzeba wyciągnąć tylnego siedziska. Przedni fotel pasażera max do przodu i pochylony również w przód, żeby było więcej miejsca
    Zadziwiasz mnie Violinka ze wstydem muszę przyznać, że się męczyłem z godzinę z tym boczkiem i nie dałem rady go zdjąć a ty sama... szacun
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #8

    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Internet
    Pojemność
    brak
    KM
    xxx
    Rocznik
    xxx
    Kolor
    xxx
    Posty
    167
    Heh, dzięki ja miałam łzy w oczach, że coś na stale urwę (plastik) ale mam zajoba na punkcie mojej TT. Czytam, szukam, pytam, kombinuję....

  9. #9
    Awatar maciek0880
    Dołączył
    Feb 2011
    Płeć
    Skąd
    Gorzów
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Sreberko
    Posty
    69
    Udało mi się dość szybko dostać do wzmacniacza, wyciągnąłem najpierw tylne siedzisko gdyż na dole jest jeszcze jeden zaczep, oraz odkręciłem uchwyt do mocowania oparcia tylnego siedziska to łatwiej się cały boczek demontuje.

    Przekaźnik w wzmacniaczu się zacina i przy wyłączaniu radia nie zawszy słychać charakterystyczne cyknięcie w wzmacniaczu i stąd te 0,14 A poboru prądu. Jest tam sporo miejsca więc pomyślę czy wstawić tam jakiś solidniejszy nowy wzmacniacz albo zostawić ten i zamontować jakiś przekaźnik uniwersalny do sterowania.

Podobne wątki

  1. Wzmacniacz bose mk2
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-09-2017, 08:07
  2. Końcówki mocy wzmacniacz bose tt 8j
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 16-12-2016, 14:43
  3. Wzmacniacz audio BOSE w 8J
    Przez georgo w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 22:33
  4. Bose, subwoofer, wzmacniacz
    Przez Danmosak w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 01-06-2008, 20:04
  5. Gdzie wzmacniacz BOSE!?
    Przez payne100 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 04-05-2008, 05:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •