Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Wątek: Profeszional Tjuning

  1. #1
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525

    Profeszional Tjuning

    Taki sam professional jak tytul mojego tematu podstawa w tuningu TT sa wedlug mnie :

    [center:11fa6b1c25]-duze ladne kola[/center:11fa6b1c25]
    [center:11fa6b1c25]-auto ladnie osadzone na glebie[/center:11fa6b1c25]
    [center:11fa6b1c25]-bez zadnych udziwnien tj okularkow na swiatla itp[/center:11fa6b1c25]

    Jednym slowem PRAWIE temu komus udalo sie nie zepsuc autka



    p.s. nie macie wrazenia ze ten ktos to chyba rozciagnal w jakis sposob sprezyny tak zeby byla w wersji all road.

    Pozdro mile widziane komenatrze bo moze sie myle i sie wogole nie znam niewiedzac co jest teraz na topie.

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    HEH....Fajna nazwa tematu...
    Faktycznie troche dziwenie wyglada ...Albo to wina terenu na ktorym stoi albo przelamanie obiektywu szerokatnego .
    Patrzac pod tym katem to mozliwe....
    A odnosnie tematu to nie cierpie wszelkiego rodzaju nakladek na swiatla , spojler nawet , nawet choc sprawia wrazenie ciezkiego.
    Tyleczek bylby ok gdyby nie te siatki co pasuja bardziej do jakiejs hondziny i ta puszka po soku...
    Dla mnie tuning to przede wszystkim osiagi a potem delikatne zmiany stylistyczne...
    Wieksze felgi owszem ale 18'' to max zeby nie zabijac radosci z jazdy..
    Gleba jak najbardziej , nie wiecej jednak jak 3 cm nizej od serji ...
    Jestem zwolennikiem '' German Style'' gustownie bez przerostu formy nad trescia........



    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    hehe to nie slyszeliscie o Audi TT ALLROAD Ta (wiejska) TT jest chyba od dawna w Polsce, bo jeszcze dawano dawno temu wpisujac w google audi tt jako jeden z pierwszych wynikow bylo to "cudo" hehe Ja juz pisalem w watku o felgach, dla mnie idelany tuning (wizualny) TT to ladne felgi 18" Wkurzaja mnie lampy lexusy, brewki i inne gadzety

    BTW: Czy moze ktos spojrzec na moj post http://www.klubtt.pl/forum/topics10/3-pytanka-vt420.htm bo dopisalem do niego kolejne pytanie ale sam watek pozostal juz w tym miejscu w ktorym byl, takze nikt nie widzi mojego pytania pzdr

  4. #4

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Pawełku i Mareczku...
    chcecie jeszcze trochę spokojnie pomieszkać w pięknym mieście Lublinie>? to zostawcie tylne okulary w spokoju
    black AJQ 99

  5. #5

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    ja takie szpecenie samochodu nazywam "CHAM POWER TUNING".....

  6. #6
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Waraxe
    Pawełku i Mareczku...
    chcecie jeszcze trochę spokojnie pomieszkać w pięknym mieście Lublinie>? to zostawcie tylne okulary w spokoju
    hehe bez neerwow "Nie to ladne, co ladne, ale co sie komu podoba" jak to mawiaja. Ja zawsze podkreslam, ze TT jest na tyle pieknym samochodem ze zadne zabiegi stylistyczne nie sa potrzebne, poza felgami. Powyzszy przyklad jaki dal Pawel idealnie pokazuje, jak mozna zepsuc autko (mowie tu o tych zderzakach, spojlerze oraz kosmicznym tlumiku). Uwazam, ze brewki pasuja bardziej np. do peugeota 206 niz do TT i tyle

    Pawel, mijalismy sie na Spadochroniarzy w sobote okolo 11 rano.

  7. #7
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    W ostatnia sobote wracalem od kumpla z garazu maly zabieg w aucie ale bylem strasznie pijany bo imprezie pierwszy raz mi sie to zdazylo wiec moglem nie zauwazyc az mi wsyd zawsze negowalem wsiadanie w takim stanie za kolko

    pozdro

  8. #8
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No nie ladnie , nie ladnie
    A wracajac do tematu , jak wam sie to podoba :








    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    eeeeee.... toz to wies... :P z pierwszej i drugiej przytulilbym jedynie felgi no i w sumie obnizone tez sa ladnie ale nic wiecej.....
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  10. #10

    Dołączył
    Feb 2007
    Płeć
    Skąd
    Radom
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    najszybszy
    Posty
    45
    Pierwsza ladniutka druga hmmm...kolor i felga ladna,lampy mi sie nie widza,a trzecia hmm...troche kaszana z tymi progami,grill ladny

  11. #11
    boost.pl
    Gość
    w tej pierwszej bym jeszcze przyciemnil delikatnie szybki i byla by sliczna

  12. #12
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Chlopaki zobaczcie pojawily sie nowe nowe lampy do TT moze tej wlasnie jeszcze takiego tjuningu brakuje

    http://www.allegro.pl/item169660370_...ylna_lewa.html

    No comment

  13. #13

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    Moj Boze.... czego Ci ludzie nie wymysla.... Ja jestem zdania ze TT jest samo w sobie tak piekne,ze wszelkiego rodzaju modyfikacje wizualne sa CALKOWICIE ZBEDNE !!! (oczywiscie ladna felga i gleba sa wskazane... ale lampy...nakladki...blendy...okular...spoilery.. po co to?? generalnie przerost formy nad trescia mnie denerwuje i kojarzy mi sie od razu z dresami poruszajacymi sie "stuningowanymi rakietami" w stylu CRX, CALIBRA, BMW itd... duzoby wymieniac...
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  14. #14
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Oooo nie ustawiaj BMW w takim gronie jak kalibry i hondziny....no chyba ze masz na mysli zdezelowane E-30
    Nie zebym mial cos do E-30 , mialem taka kiedys ale w tedy E-36 nazywano "nowa buda"
    Ja osobiscie nie jestem przeciwny zmianom wizualnym w TT jesli ze smakiem podkreslaja sylwetke auta.
    Chetnie dodalbym u siebie spojler z 3,2 lub ten z hofle zwany turbo i moze inny pas przedni pod zderzakiem..
    Zmodyfikuje tez swiatla przednie bo amerykanskie wersje maja te wstretne pomaranczowe odblaski na rogach

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #15

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    widze ze sie zrozumielismy...hehe dokladnie chodzilo mi o te starsze zdezelowane BMW no co do swiatel i spoilera sie zgadzam, ale zauwaz ze to i tak seryjne wyposazenie TT -tyle ze z innego modelu swiatla w amerykancach faktycznie sa dziwne,a spoiler z 3.2 tez mi sie podoba ja mysle nad zmiana reflektorow na ksenonowe ..rozumiem zmiane jakis drobiazgow na seryjne z wyzszego modelu, takie jak zmiana spoilera,lub grilla itp.. ale niezrozumiem nigdy ludzi ktorzy wrzucaja na auta po 3 spoilery -najczesciej"z biedronki" takze uwazam ze jak modyfikowac to tylko DELIKATNIE I Z GUSTEM !! przy uzyciu dobrych zamiennikow!!a tez zdjecia trzech TT ktore przedstawiles wczesniej....hmmm.. pierwsza nawet spoko,ale reszta to jak na moje oko wies.... ktos wydal kupe kasy a seryjna TT i tak jest ladniejsza :P
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •