Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Wątek: Alek

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Na początku to rzeczywiscie "przeganiałem" ludzi
    Denerwowało mnie to, że ktoś sobie siada na brzegu maski albo opiera się o lusterko łokciem i robi sobie zdjecie.
    Kiedyś też robiłem sobie zdjecie przy cudzym aucie, ale stałem nieco z boku i nigdy czegoś podobnego nie wyprawiałem.
    Pewnego dnia, chyba tylko przez przypadek (bo poszedłem do auta w czasie pracy na parking - zapomniałem komórki - była w schowku) udało mi się trafić na trzech gosci w wieku 19-23 lat: jeden stał z komórką (i chyba ich filmował, śmiejąc się i komentując) , drugi śrubokrętem i drucikiem grzebał w zamku od strony kierowcy a trzeci opierał się o tył auta (tego trzeciego kilka razy widziałem w pobliżu parkingu jak się kręcił już wcześniej), jak mnie zobaczyli że już jestem blisko to dali nogę. Finał był taki, że zamek w drzwiach do połowy mi rozwalili łącznie z metalową osłoną zewnętrzną - wtedy nie miałem ac wykupionego. Po tym incydencie opierd...łem ludzi, którzy potrafili np. przejeżdzając autem na parkingu pod sklepem zawrócić, stanać obok i wyjść żeby np. przyśiąść na masce lub oprzeć się dupskiem o szybę kierowcy i robić sobie serię zdjęć komórką. żenada.
    Potem, jak wykupiłem ac to mi przeszło, ale mam jedną sprawę w sądzie (wniosłem sprawę do sądu) o uszkodzenie zderzaka tylnego - opisywałem wcześniej i nie popuszczę dziadom, choćby dla zasady (nie chodzi mi o kasę)

  2. #17
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    He, jak mam lekko przykurzoną, to nadal widzę ślady na masce czy co gorsza na tylnej klapie jak ktoś ładnie pozował do zdjęcia
    Jednak wydaje mi się, że za porsche bardziej się oglądają i będą częściej robić zdjęcia, chociaż wiadomo - zależy gdzie się jeździ i stoi.

  3. #18
    Awatar reed
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Nowy Targ / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Biało-cza
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez alek
    drugi śrubokrętem i drucikiem grzebał w zamku od strony kierowcy
    moje zdanie jest takie, że żeby coś takiego zrobić to trzeba być zwyczajnym idiotą... Ale takie Twoje szczęście w nieszczęsciu, że akurat wtedy poszedłeś do auta bo dać im chwilę więcej, a kto wie czy skończyło by się na samym zamku czy też jeszcze czegoś by sobie nie uszkodzili od tak dla zabawy i żeby filmik był "śmieszniejszy"

    Mi się raz zdarzyło żeby ktoś robił sobie przy mojej zdjęcie (przynajmniej jeśli były inne przypadki to bynajmniej ich nie widziałem ) było jakieś dwie dziewczyny około 16 lat każda, akurat ze sklepu wychodziłem one stały obok TT, ale jak podszedłem to się spytały czy mogą zrobić sobie zdjęcie - to w sumie na plus jak dla mnie, podoba mi się takie zachowanie
    http://www.floorball24.pl/ Jedyny profesjonalny serwis o unihokeju w POLSCE !
    http://www.sklep.floorball24.pl/ Najlepszy sprzęt w najlepszej cenie !

  4. #19
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    alek, no skoro przytrafily Ci sie takie sytuacje to w zasadzie masz prawo byc sceptycznie nastawiony do ogladajacych

  5. #20
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Ja też nie Lubię jak ktoś opiera się o autko Jeszcze jak Ma na spodniach takie metalowe nity.? niektóre spodnie takie mają Potem maska lub błotniki porysowane Jak widzę opierającego i ma to metalowe walę w ryja bez ostrzeżenia no chyba że to Dziewczyna to na tłumaczeniu się kończy

  6. #21

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Ktoś się pytał o mój zderzak tylni - ten co gdzieś kiedyś pokazywałem na jakimś zdjeciu w innym poście - był w dwóch miejscach wgniecony - tzn "złamany".
    Odpowiadam na pytanie:
    nie nie była uszkodzona belka pod zderzakiem, zderzak był rozebrany (mam go w garażu), zdjęcia były zrobione po demontażu przez lakiernika.
    Został założony nowy zderzak, który został wcześniej pomalowany etc. przez dobrego lakiernika - mam fakturę etc.
    Nowy zderzak jest bardzo dobrze spasowany i nie widać, że był wymieniany.
    Wrzucę zdjęcia zderzaka jak je będę miał czas zgrać z micro sd - mam prawie 16gb zdjęć, filmów itp. muszę tylko znaleźć na to czas.

    [ Dodano: |8 Sie 2010|, 2010 18:24 ]
    p.s
    aktualnie muszę dać auto do gościa, żeby mi skórę w środku zaipregnował itp.
    ostatnio auto było polerowane.

    [ Dodano: |8 Sie 2010|, 2010 18:28 ]
    jeszcze co muszę zrobić przy nim to na pewno wymienić dwa przednie amortyzatory - mają zużycie 53%, może to niewiele, ale lepiej wymienić.

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    53% to jeszcze bardzo dobry wynik, wymienia sie po niżej 30%, inna sprawa to wiarygodność pomiarów i to że mają już 10lat i wymiana na pewno poprawi trakcję i komfort jazdy polecam ci Bilstain B6
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    nasze dziurawe drogi to szybko zniwelują do tych 30%
    a co powiesz o Monroe (numer katalogowy E4950) - mam upust 40% u kumpla - 110zł sztuka????

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Monroe to głownie kiepska jakość, chodzi o żywotność, bo jezdzi się na nich dobrze, ale za tą cenę to warte uwagi, najwyżej kup ze dwa komlety jeżeli chcesz lepszych doznań to pomyśl o czymś z wyższej półki np w.w modele
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    ok, popytam kolegę, może będzie miał w sprzedaży (sprzedaje głównie Monroe).
    dziękuje za radę

    [ Dodano: |9 Sie 2010|, 2010 15:49 ]
    Wrzucam zdjecie mojego zderzaka.
    Najśmieszniejsze jest to, że zapomniałem wcześniej wymazać nr tablic rejestracynych, nooo ale to juz po ptokach

    [ Dodano: |9 Sie 2010|, 2010 15:49 ]
    kurczę, nie idzie ???????
    czemu nie idzie, nie wiem????

    [ Dodano: |12 Sie 2010|, 2010 18:44 ]
    no i już wiem (z innego posta - Polska - systemy kolejkowe, durnowaci ludzie nauczeni przez komunę systemu kolejkowania - kto pierwszy ten lepszy itp.... generalnie muszę chyba poczekać na zmianę z "kierowcy" na....niewiadomo kogo żeby wrzucić parę zdjęć... przypomina mi się pewna sytuacja w czechach.... wyciąg na narty... niemcy siedzą sobie spokojnie i piją piwko... a Polacy kolejkę zakładają... bo na kartce pisało: kasa czynna od 10.00... żałosne i wstyd jak cholera!!!!!!... Polska....durny kraj, durni ludzie, durne zakorzenione maniery itp... wystarczy wyjechać do durnych niemiec i jest inaczej... durny kraj.... i durne.... żałosne.... żeby nie moc wrzucić zdjęcia do postu.... bo jest się "kierowcą".... system "kolejkowania"... to uż chyba wszędzie zakorzenony...w aptece, u lekarza, .....ehhhhhhhhhhhhhhhhh....żenada....

    [ Dodano: |17 Sie 2010|, 2010 20:03 ]
    no tak se pomarudziłem trochę, no ale takie są tu zasady a tego nie zmienię
    zdjęcie zderzaka wrzucę kiedy indziej
    pozdrawiam
    alek

  11. #26

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Zuczek dziękuję Ci bardzo za porady i kolektor wydechowy - pasuje i działa jak trzeba.
    Powymieniałem resztę drobnostek w aucie i zastanawiam sie nad sprzedażą - prawdopodobnie będę kupował porshe 911 - brakuje mi tego auta.
    TT - to fajne auto, ale brakuje mi w nim czegoś...

  12. #27
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Alek, jesteś często w Gdynii? Może jakieś potkanko?

  13. #28

    Dołączył
    Jul 2010
    Skąd
    z nikąd
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    1
    Posty
    136
    Na razie nie bedzie mnie na forum trochę czasu (wyjazd - praca).
    Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkiego dobrego
    Alek.K

  14. #29
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    och pozdrawiamy i miłej pracy a my sobie jakoś poradzimy tutaj:P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •