Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Moje TT (240ps) vs Nissan 350z (313ps)

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Moje TT (240ps) vs Nissan 350z (313ps)

    no więc tak jak w temacie...do tego pojedynku miało dojść już dawno lecz auto nie było jeszcze kolegi a teraz już jest..(takim to dobrze) no wiec u mnie kiedyś tam sobie wypluło 240km...350z ma ponad 300 bo to ta mocniejsza wersja..auto świeże serwisowane i 70 tys przebiegu robione przez tate kolegi wiec konie na pewno się nie rozbiegły...w troszkę się ganialiśmy ale nie udało nam się tak idealnie równo ruszyć z kreski...ale takich pojedynków było kilka..gdy on pierwszy ruszał a ja za nim to tak do 140 się dobrze utrzymywałem z lekka przewaga nissana a kolega siedzący obok stwierdził nawet że szliśmy równo..z rolki też było kilka pojedynków ale tylko po mieście na krótkich ulicach wiec tak do 150 -160 nie wiecej..ogólnie nissan troche szybszy ale do walki w mieście ...gdy ja jechałem pierwszy kolega minimalnie odpuszczał( twierdził że sporo) ale gdy on jechał pierwszy to uciekał ale w sumie przewaga niewielka i prawie siedziałem za nim szczerze myślałem że bardziej mi odjedzie no bo różnica ponad 60km to sporo...ale potem jechałem w nissanie z kolega no i na trasie widać już że auto ma wiecej mocy i mniejsze straty w napedzie...bo tak jak moja tt do 200 jest ok a przy 210 jak zapinam 6 to już jest monotonia i wolno sie to wszystko dzieje to w nissanie tego problemu niema i auto nie dostaje zadyszki...wiec tak to 150 różnica nie jest duża ...powyżej nie było pojedynku ale będzie już gorzej...kolega chcę się jeszcze wieździć w auto wiec do kolejnego pojedynku na pewno dojdzie...i też bedę chciał się złapać za jakiś czas po moich kolejnych modyfikacjach tak czy siak różnica ponad 60km i wydawało by się że nissan zje tt ale wstydu sobie nie przyniosłem a myślę że z tą słabszą wersją nissana mógłbym powalczyć o wygraną...

  2. #2
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Pawel-2005, gratuluję udanej relacji z wyścigu jak mniemam jest to 350z po lifcie 313ps? Zmoduję temat Twój pozwolisz jak coś źle wpiszę zawsze można zmienić.

    A co do wyścigu, fajnie zobaczyć, że nie tylko ja TT stawałem z odwiecznym wrogiem nissanem chociaż powiem szczerze, że to naprawdę nie jedzie widziałem na spotach często kille 350'siątek przez naprawdę słabsze auta..

    Ośka w 350'siątce to strata spora, ale regularnie idzie do przodu nie ma rewelacji. Gdybym miał wybierać to nie wybrałbym 350'siątki i dalej jeździłbym mk1.

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm no jak patrze to jednak ma równe 300...a po lifcie ma 313...bo właściciel mówił że ma 305 czy jakoś tak...a odnośnie jeżdżenia..hmm ta słabsza serio kiepsko jedzie bo kiedyś jechałem...a ta mocniejsza...niby niewielka różnica ale jest sporo lepiej bo jak wiemy nie chodzi tylko o moc maks ale głównie o przebieg krzywych mocy i momentu i tutaj musi być spora różnica...a ta z którą się łapałem jest szybsza od mojej tt...ale niewiele..na wyższych tak...bo nawet fakt że kolega leciał nią 280 mówi sam za siebie...ale myślę że jak bedę miał sprzegło( dziś dostałęm tel ze chyba juz za tydzien ) dotrę je jeszcze przy okazji ujmę kilkanaście do 20kg w mojej tt i spróbuję troszkę "zdrutować" mój seryjny program to że będzie szansa żeby 350z zostało z tyłu ale niema co gdybać...wyjdzie w praniu bo pojedynek będzie na 100% tak samo jak z tym audi 280km i 560 NM z którym kiedyś szedłem od 0 do 230 łep w łep

    [ Dodano: |16 Lip 2010|, 2010 15:21 ]
    ale i tak gwiazdą wieczoru był mercedes sls który zawitał do płońska i mogliśmy go sobie "pomacać" ...heh widziałem w życiu trochę już aut i żadne nigdy mi się tak nie podobało jak to auto i te międzygazy z płomieniami z wydechów..seryjny wydech a tak ryczy że aż ciary przchodzą...obok nas przejechał aston martin dając ognia warcząc to już po sls nie zrobiło to na nikim żadnego wrażenia i właściciel pewnie się rozczarował że nikt nie oderwał wzoru od merca.....po prostu się zakochałem
    http://www.youtube.com/watch?v=P6b0Z...eature=related
    dokładnie ten sam egzemplarz

Podobne wątki

  1. TT 3.2 VR6 quattro vs Nissan 350Z
    Przez Matulka R. w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-09-2015, 17:19
  2. TT mk1 1.8t quattro 260+hp vs Nissan 350Z 300hp
    Przez haszczu w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-05-2015, 12:51
  3. Nissan 350Z takie tam
    Przez Elor w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 09-01-2013, 10:07
  4. Audi TT V6 3.2 250 KM DSG VS Nissan 350Z
    Przez titien w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-10-2009, 20:34
  5. Nissan 350z VS Moja TT Q225
    Przez MichalTT w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 21-04-2009, 04:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •