Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: TT [180ps+stozek] vs. Civic [b18c4 180ps N/A]

  1. #1

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117

    TT [180ps+stozek] vs. Civic [b18c4 180ps N/A]

    Zjezdzam do centrum krk z a4 od strony rzeszowa , i za mna civic , dojezdzamy do pierwszych swiatel on za mn?, ja delikatnie ruszyłem a kolega sie wyrywa, no to cała do następnych ?wiateł na równi , na następnych znowu czerwone i ustawił sie tym razem obok , wylaczylem esp i niestety spalilem start stracilem przyczpnosc i na 1biegu odszedl o 1 dlugosc i tak sie utrzymalo , zajechali?my na stacje wymienilismy kilka zdan i ruszyli?my dalej , znowu swiatelka nas zatrzymały na alejach , i tym razem pomyslalem ze skoro nie idzie start to z esp spróbuje i poszlo duzo lepiej na starcie równo od 2biegu moja przewaga o 0,5 dlugosci ktora delikatnie sie powiekszała do 140 i trzeba bylo hamowac. Ogolnie pozytywnie moze gdyby nie kiepskie zimówki i moje jeszcze marne umiejętnosc startu to bym go zjadl bez wiekszych problemow.

    Civic b18c4 czyli 1,8 chyba na dwóch walkach kierowca twierdzil ze tylko wydech jeszcze zostal mu do zrobienia i ma teraz około 180km przy 1100kg .

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no fabrycznie ten civic rozpedza się do setki w 8s;/ bo jest to wersja 5 drzwiowa....nie s? to udane silniki je?li chodzi o vtec....a i masa jest zapewne wieksza niz 1100kg...chyba ze ktos go wybebeszał:P

  3. #3

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    to byl 3drzwiowy hatchback Vgeneracji , czy pewnie po swapie.

  4. #4
    nie no w to to akurat nie uwierze haha ... lejecie wode dobrze pomodzona d seria ( 140hp ) zrobi wiatrak na cwiare z 180ki :] a co dopiero b seria hee ;]

  5. #5

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    opieram sie na tym co mowił wlasciciel , sam sie troche zdziwilem. Ale nie przesadzaj ze 140km kopie seryjna 180

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2009
    Płeć
    Skąd
    Polkowice(Berlin)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    99
    Kolor
    srebrny
    Posty
    42
    To kierowca Hondy slabo ogarnia temat

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    no fabrycznie ten civic rozpedza się do setki w 8s;/ bo jest to wersja 5 drzwiowa....nie s? to udane silniki je?li chodzi o vtec....a i masa jest zapewne wieksza niz 1100kg...chyba ze ktos go wybebeszał:P
    widze ze sie nie znasz na Hondach wiec Ci powiem ze b serie to bardzo dobre silniki i jezdzi bardzo duzo takich po swapowych civow i s? szybkie

  8. #8

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    Zgadzam sie z tob? Karol , i mysle ze takiemu civicowi zmierzone 160km moze równac sie z seryjn? 180ps , bo jednak troche ponad 1000kg masy robi swoje. Ale czesto moc jest podawana na gębe i pozniej tak wychodzi. Jak spotkam znowu tego kolege to dopytam dokladniej co i jak.

  9. #9
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no i masz juz powod do nauki startu z dobrego startu nie mialby szans - a z wlaczonym esp jest zawsze gorzej, chyba, ze za mocno palisz kapcia na poczatku.

    tez sie przekonalem, ze hondy sa calkiem mocne. Ogolnie auto wazace ok. 1 tony z ok 150-160 KM jedzie na rowni z TT bez Q 180KM.

    Pasuje tu cytat z mojego topicu
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    Honda CRX del Sol 160KM 1.6L ~1100 kg FWD

    Lepiej wystartowałem, przy dwojce zaczal mnie dochodzic jednak za krotko trzymal biegi i mu odjechalem o 0,5 auta.

    Lekkie to male co? ... niepozorne
    Na dwojce naprawde nadrabial odleglosc...

    Gratuluje
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  10. #10

    Dołączył
    Nov 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    150
    Rocznik
    2001
    Kolor
    ly7k
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    no fabrycznie ten civic rozpedza się do setki w 8s;/ bo jest to wersja 5 drzwiowa....nie s? to udane silniki je?li chodzi o vtec....a i masa jest zapewne wieksza niz 1100kg...chyba ze ktos go wybebeszał:P
    właśnie to są bardzo dobre silniki tylko skrzynia (w mb6) nie jest zestopniowana do sportu

Podobne wątki

  1. Zawór DV 180ps
    Przez martin_7 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-02-2012, 13:28
  2. DP pod 1,8T 180PS
    Przez singl0r w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-01-2012, 21:09
  3. Zakucie 1.8T 180PS
    Przez wowo w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-09-2010, 06:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •