Powiem ci tak moze i masz czesciowo przelotowy tlumik czy tam w calosci nie pamietam ale w zaden sposob ci nie uwierze i tej firmie ze bez ic pozadnego dolotu uzyskasz 280 KM nie zartujmy sobie ja troche juz w tym siedze i dosyc dlugo czekalem az zacznie auto jezdzic jak nalezy i tez mialem obiecywane nie wiadomo co ale to jest norma jak sie jest poczatkujacym w tych sprawach i sie trafi na firme ktora tylko moce podaje na papierze w dziale oferta a te moce z wydruku z hamowni nie sa w zaden sposob przeniesione na dobre osiogi auta. Przekopiuj swoja wypowiedz na forum sr.pl to by cie tam zjedli delikatnie mowiac osobicie nie lubie tego forum ale podalem jako przyklad tematy o 1.8 T i o ich delikatnych modach byly tam 100 razy wiec nie daj sie wrobic bo pozniej ci poplynie silniczek jak to bylo w 2 chyba tt z naszego klubu jak byly robione przez super bajerancka firme MTM (Motoren Technik Mayer). Jezeli chcesz mnie nadal przekonywac ze bedziesz mial na tym setupie 280 KM to daruj sobie juz pisanie w tym temacie mam taka wielka prosbe chce zeby ktos wchodzacy z zew widzial ze rozmawiamy tu na jakims poziomie i kozystamy z wlasnego doswiadczenia i wlasnej wiedzy a nie z tego co jest na ulotkach firma bujajacyh w oblokach.

pozdro i zycze powodzenia w modach