nie mam zamiaru nikogo przekonywac W audi (mojego brata) A6 3.0 Tdi 225 KM, 450 Nm na chipie ma teraz 300 KM i 600 Nm (zmierzone na chamowni) a to jest nadal bezpieczny tuning- wiemy ze mozna wyciagnac jeszcze dodatkowe 100 KM ale watpie zeby sie jakas firma tuningowa chciala pod tym podpisac....
wiedz ze kazda firma jest w stanie wsadzic program taki jak ja chce do mojego tt, ale nikt sie pod tym nie podpisze poniewaz wolą miec czyste ręce- dla nich latwiej jest wprowadzic modyfikacje mechaniczne bo wtedy nikt sie nie doczepi.... a ile wyjdzie na tym chipie narazie nie wiem- sprawdze na chamowni po zamontowaniu....

[ Dodano: Pią Lut 16, 2007 1:41 pm ]
chcial bym jescze dodac ze korzystam tylko i wylacznie z wlasnego doswiadczenia, ktore zdobywalem skrupulatnie, tymbardziej ze to nie jest moj pierwszy samochod- wprowadzalem juz rozne przerobki do mazdy rx7 II generacji (silnik wankla ) i subaru legacy 2,5 gx (zawsze ze wzrostem osiągów)- dodam ze jakie kolwiek modyfikacje wprowadzalem - to zawsze we wlasnym warsztacie (nie w garazu) przy nie wielkiej pomocy doswiadczonych mechanikow. 6 lat bawilem sie w przerabianie a takze renowacje motocykli (począwszy od mechaniki, po elektryke i blacharke)- wynioslem z tego dosc duze doswiadczenie, dlatego przy samochodach robie wszystko sam-jezeli czegos nie wiem pytam sie. Dodam jeszcze ze mam gdzies co by powiedzieli mi na jakims tam forum- wiekszosc to są ludzie, ktorych wiedza opiera się tylko i wylącznie na teorii uzyskanej w drodze czytania czasopism....