Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Wątek: troszkę powiało nudą...

  1. #16
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    Mari "lizanie sobie jaj" tylko bez obrazy panowie
    spoko, mi nie prawcie komplementów piszcie co uważacie za słuszne, krytyka się przyda w sumie i tak już nie mam nic ciekawego do pokazania, co miałem to pokazałem, mnie ciągle interesuje fura Arttura i Piootra, ale oni nic nie wrzucają, a mają całkiem nieźle zmodowane auta i myślę, że nie tylko ja jestem ciekaw jak się to sprawuje na drodze.

  2. #17
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no wiesz...auto Piootra jest bardzo ładnie zestrojone fajnie lata...ale nie porównujmy go do arttura...bo to całkiem inna liga...jak patrzyłem na imageschack to u Arttura jest zrobione praktycznie wszystko...i wielu rzeczy nie opisywał na forum...ale heble zawias motor i wiele innych rzeczy co sprawia że jest to kompleksowy tuning no i utrzymanie auta także jest perfekt...auto Piootra pod wzgledem ilości modyfikacji nie przerasta nas...lecz ma ładnie zestrojone i fajnie to jeździ...co prawda wiem że to nie jest Jego ostatnie słowo i pewnie będzie dużo więcej tych rumaków ale nadal jest to mały zakres modyfikacji...bo siedzi tam k04 a to jest bramą do dalszych modów...mozna sobie wymieniac na markowe fmic robic doloty a majac k04 pod maska i tak cudów się nie osiągnie...ale np ja robiac te modyfikację nie myślę o tym żeby teraz robić duze moce ale wiem ze będzie to niezbędne gdy w końcu nadejdzie taki moment że bedę mógł założyć duże turbo które jest przepustką do dużych mocy...

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No a ja jadę o 20 oblukać auto na razie bedzie ustawione wstępnym programem, taka procedura startowa turbiny i jak nic się nie wysra to jutro program i ogień
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Pawel-2005, tak ale mnie interesuje jak aktualnie idzie auto Piootra po tych drobnych modach, zresztą mnie wszystko interesuje ;P

  5. #20
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no całkiem nieźle idzie...aczkolwiek tam jest k04 i cudów nie zrobi...czy to jest poniedziałek czy wtorek...mi pewna osoba postronna która sporo wie o tuningu powiedziała ze z k04 270 km to jest dobry wynik...a większe moce to albo są naciągane albo pojedyńcze przypadki...i to też nie na długą metę bo długo takie coś nie polata...początkowo w to nie wierzyłem no bo przecież...ale potem się przekonałem że to jest w sumie prawda...da się więcej ale to jest tyle zachodu że aż nieopłacalne ...i krótkotrwałe...dopóki u piootra ani u mnie i u kogo kolwiek nie znajdą się prawdziwe większe turbiny to niema liczyć na ładne moce i że te auta będą latać...taka jest prawda i niema się co oszukiwać...

  6. #21
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Ok proponuję zamknąć już offtopic i pisać na temat propozycji i opinii dotyczących nowych userów na forum i aktywności.

    Barttek dobrze napisał o pozycjonowaniu strony, faktycznie nie mamy konkuręcji w postaci innych for, więc jesteśmy wysoko w wynikach.

    Moje zdanie jest takie - Audi TT jest coraz więcej na drogach, użytkownicy wchodzą na forum jak czegoś potrzebują, uważam że nasze zadanie to pomagać w miarę możliwości i nie żądać nic w zamian. Sam nie mam, aż takiej wiedzy w mechanice auta, ale co wiem to pomogę.

    Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

  7. #22
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No faktycznie trochę OT się tworzy ...

    Jeśli chodzi o mniejszą ostatnio aktywność na forum to nie widzę w tym problemu , wiadomo sezon wakacyjno urlopowy Wiele osób spędza więcej czasu z daleka od komputera .

    Oczywiście tez przedkładam jakość nad ilość .

    Nie oczekujmy ze będzie zawsze ruch jak na innych forach Audi bo tt mimo że jest ich więcej to ciągle nie jest autem masowo widywanym na drogach .




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #23
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    mam nadzieję że auto zuczka rozrusza trochę ciekawych wątków kili itp bo wczoraj już latał na wstępnym programie...i nawet z dumą mogę powiedzieć że moja tt była dawcą pewnej pierdołki dla Jego zabaweczki...a tak na marginesie to wakacje według mnie dobra pora żeby modzić coś przy aucie a zakładając ten wątek miałem to na myśli że wielu stałych bywalców się odwróciło...nie wiem czy im się znudziło forum czy auto już nie wzbudza takich emocji...

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    MichałTT, No gdy bym chcial coś w zamian, to pewnie warsztat bym otworzył, czasem po prostu przydało by się ludzkie dziękuje, lub opisanie rozwiązania problemu, a w wielu przypadkach tego brakuje, ale to nie nasz problem tylko tych którzy nie potrafią zachować odrobiny przyzwoitości
    Tak jak mówicie, jest sezon ogórkowy i będzie wiać nudą, ale po wakacjach a szczególnie w zimowe długie wieczory, forum znowu dogrzeje do czerwoności jak mialo to miejsce na początku tego roku
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ZUCZEK, twój post powyżej zabrzmiał jak wiersze Kochanowskiego:

    "będzie wiać nudą, ale po wakacjach a szczególnie w zimowe długie wieczory, forum znowu dogrzeje do czerwoności"

    Trzymam Cię za słowo , swoją drogą pisz na bierząco jak się sprawuje niunia i wrzuć liczniki jak będzie już ogarnięty stuff - oczywiście jako junior moderator zapraszam do pisania w temacie dot. samochodu

  11. #26

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Może po prostu ludzie zaczęli używać opcji SZUKAJ

    Według mnie jest teraz bardzo dobrze. Nie muszę się codziennie logować aby być na bieżąco
    Czarne jest piękne

  12. #27
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    tak powielanie postów po raz nty jest wkurzające ale jak są nowe to jest ciekawie ...zachęcam szczególnie w wątku o wypadzie na mazury bo już pare osób jest chętnych

  13. #28
    nightfox
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez MichałTT
    ZUCZEK, twój post powyżej zabrzmiał jak wiersze Kochanowskiego:

    "będzie wiać nudą, ale po wakacjach a szczególnie w zimowe długie wieczory, forum znowu dogrzeje do czerwoności"

    Trzymam Cię za słowo , swoją drogą pisz na bierząco jak się sprawuje niunia i wrzuć liczniki jak będzie już ogarnięty stuff - oczywiście jako junior moderator zapraszam do pisania w temacie dot. samochodu
    Ad1... Ty miales kiedys doczynienia z Kochanowskim? Bo on pisal w innym tonie i troche innym stylem, ale spoko...

    Ad2... Mam dziwne wrażenie że od kiedy pojawił się napis nad avatarem Michała "Junior Moderator" to zaczął jakoś zupełnie inaczej pisać na forum.... takie przemyślenie moje...

    3. Nuda jest bo się TTki na wakacje porozjeżdżały

    4. Pozdrowienie z Alp

  14. #29
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Nie startować do Moderatorów bo będą osty...

  15. #30
    nightfox
    Gość
    to będą... chyba można wyrazić swoją opinię... a jak nie to nic po mnie na tym forum...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 05:31
  2. troszkę księgowości
    Przez Hiszpan w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-05-2010, 17:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •