Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Logi zrobione za pomocą tutoriala wyżej 3-bieg i do końca!

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    Dolny śląsk
    Posty
    68

    Logi zrobione za pomocą tutoriala wyżej 3-bieg i do końca!

    Prośba oczywiście o sprawdzenie, bo coś mam wrażenie, że nie mam swoich 180 koni pod maską.






    Bardzo możliwe, że coś jest nie tak, bo trochę przymula, na zimnym silniku obroty też dziwnie falują... Co to może być?

    Jakby coś było nieczytelne podeśle logi w CSV dla excela na mail oczywiście.

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Cześć,

    Według mnie masz przepływkę do wymiany.
    Na pierwszym zdjęciu widać że maksymalnie osiąga 100g/s. Powinno być około 160.
    Logi robiłeś oczywiście podczas jazdy tak ?
    Czarne jest piękne

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh stary koniecznie wymieniaj przepływkę....a potem rób ponownie logi...bo to co się dzieje z zapłonem to jest lipa...może Ci auto rozwalić...mówię o kanale 20..bardzo możliwe że to z powodu padającej przepływki...ale kup ją bezwzglednie i rób ponownie logi bo tak nie może być...a swoją drogą doładowanie też zaniskie...ale to zostaw na potem bo przepływka i te nadmiernie przyspieszone zapłony mogą ci rozwalić silnik...jak u mnie pokazało gdzies 7 na kanale 20 to już było dla mnie za duzo a u CIebie są 12 więc tak nie może być bo się pożegnasz z silnikiem...

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    Dolny śląsk
    Posty
    68
    Moglibyście mi wskazać jakąś dobrą przepływkę? Jakakolwiek się zda, czy jakąś specjalną? Ktoś może napisać numer części wg ETKI?

    [ Dodano: |15 Lip 2010|, 2010 18:36 ]
    Czy ta przepływka może być winna za te dziwne wahania obrotów na zimnym silniku? Od jakiegoś czasu TT w ogóle mi nie odpala za pierwszym razem... To może być to? Dopiero za drugim razem po chwili zaczyna palić.

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    kup w aso...ja z tym bym nie eksperymentował...oddaj stara kup nowa...bedzie taniej..pokasuj błedy i zrób ponownie logi i się zobaczy co dalej bo teraz niema co gdybać...od przepływki bardzo wiele zależy a masz na 100% trupa...

  6. #6

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    Dolny śląsk
    Posty
    68
    Szkurw...... no troche mi zaczynaja juz rece opadac.. caly czas cos, ale najbardziej sie wkurzylem na ten czujnik poziomu paliwa, bo vag pokazal, ze jest kaput, a to jednak z nim jest wszystko w porzadku i prawie 400 zl w plery.

  7. #7
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ale przepływka na 100% kaput...

  8. #8

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    Dolny śląsk
    Posty
    68
    Ale może być ona odpowiedzialna za niepalenie na zimnym? Zrobie jeszcze raz log pod katem przeplywki, ktory to blok?

  9. #9
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    stary ale po co? jak by mi np turbina się zesrała auto by nie szło kopciło to nie wpadł bym na pomysł ech sprawdzę przejadę się tak pod kątem sprawdzenia turba skoro wiem że na 100% padło u Ciebie zdechł przepływomierz na 100% a przepływka może być odpowiedzialna za nie palenie albo gorsze itp kanał na jakim się ją mierzy to 002 ale to już zmierzyłeś i widać jak na dłotni....więc po co robić kolejne logi i ryzykować że auto Ci się rozleci...bo z tym przyspieszaniem zapłonów to ja bym nie jeździł autem lub jedynie jak już to wolno bez pałowania i szybko wymieniał to co jest niesprawne a przepływka jest na 100% ale to już jak chcesz ...więc dopóki nie kupisz nowej przepływki i nie wymienisz niema sensu się zastanawiać nad dalszymi logami...a swoją droga warto sprawdzić szczelność układu dolotowego wszystkich podciśnień bo to bardzo częściej robi bajzel w silniku...

  10. #10

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    Dolny śląsk
    Posty
    68
    Bardzo chętnie wymienie przeplywke, ale na chwile obecna nie mam siana na nia, jak zdobede to kupie na pewno. Co do szczelnosci to chetnie sprawdze, tylko pytanie, czy da sie to samemu zrobic, czy do warsztatu jakiegos i powiedziec, zeby mi sprawdzili szczelnosc ukladu dolotowego?

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    minimalna wiedza i podstawowe narzędzia...i opcja szukaj na forum

Podobne wątki

  1. Boczna szyba nie domyka się do końca
    Przez messall w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 04-03-2024, 09:44
  2. Wysunięcie płyty z RNS-E za pomocą VCDS
    Przez Ernest w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-10-2016, 16:06
  3. MK1 [8N] Nie domyka sie do konca szyba kierowcy
    Przez Prezesunio w dziale Kosz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-05-2016, 02:58
  4. kupię szybę lewe dzwi, 8j, 2007 lub wyżej - pilne
    Przez marttinis w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2015, 08:30
  5. 600 koni w 1.8T za pomocą KIT'u ???
    Przez maehix w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-08-2014, 14:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •