Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Tajemnice TT

  1. #1

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449

    Tajemnice TT

    max1236454

    tak wlasnie sobie wisi pamientajmy ze TT jest samochodem malo seryjnym i walili czesci jak leci wiec na przyklad jak ktos nie ma podgrzewanych foteli - jest to nieprawda- bo fotele sa podgrzewane ale jak ktos nie zamowil to tylko te fotele nie byly podłączane - taki paradoks - bo audi nie oplacalo sie kupowac foteli specjalnie na zamowienie bez podgrzewania tylko z góry zalozyli ze jest to model luxusowy i fotel grzac dupe musi a jak ktos chcial przyoszczedzic to poprostu nie podlanczali foteli i dawali zaslepki zamiast sterowania ciplota podgrzewania dupy
    Chciałbym nieco więcej ten temat rozwinąć.
    Jak brakuje mi przycisku "kontroli wnętrza pojazdu" ten kolo otwierania klapy bagażnika. To jak go tam wmontuje to będę mieć ta opcje w samochodzie ?
    Jak nie to jakie jeszcze TIPS & TRIKSy skrywa TT?

  2. #2
    nightfox
    Gość
    sluchaj jest taki patent jeden... tylko to jest tajemnica:

    Jak wyciagniesz lusterko wsteczne to go tam nie będzie..... tylko pamiętaj... nikomu ani słowa

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    IceMan09 wydaje mi sie, ze wziales to zbyt doslownie Jesli chodzi o tego typu patenty to w A4 kolega mial FIS, ale pokazywal tylko srednie spalanie. Na manetce nie bylo przycisku do zmiany opcji na FIS. Zmienil manetke na ta z przyciskami i dziala elegancko. Podobnie z tempomatem, podobno sa wszystkie wiazki. Wystarczy dodatkowa manetka + zmiana vag comem.

  4. #4
    nightfox
    Gość
    w sumie to dosyć interesujące zagadnienie bo to by oznaczało że mimo iż nie mam tunera TV to być może wiązka do anteny jest pod dachem...

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez nightfox
    sluchaj jest taki patent jeden... tylko to jest tajemnica:

    Jak wyciagniesz lusterko wsteczne to go tam nie będzie..... tylko pamiętaj... nikomu ani słowa
    Jestem po wizycie w garażu i jak wyciągałem lusterko to wiszą mi kabelki dwa co mam z nimi zrobić?

    Mari

    Właśnie takie coś mnie interesuje. Strasznie irytuje mnie mały FIS i jakby go tak zmodować na PEłEN był bym FULL HAPPY.
    Ktoś pomoże lub doradzi?

  6. #6
    nightfox
    Gość
    zapomniałem wspomnieć, że trzeba je uciąć... sorry IceMan

    A tak na serio to jeśli to wszystko prawda to by oznaczało, że można w zasadzie zupdateować swoje TT do full opcji (oczywiście w zakresie elektroniki) prawie że samemu

  7. #7
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    No ja znalazłem w swojej wiązki do anteny i jakąś szeroką kostkę, prawdopodobnie do podłączenia dvd do gps

  8. #8
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    tak jak mowie, niektore rzeczy da sie dolozyc niskim kosztem. Sadze jednak, ze nie ma takich upgrade'ow zbyt wiele. Co do TV w RNS-E to tez zglebialem ten temat i nawet sa na allegro tunery DVB-T od A8 po 400-600 zl ale np. z mpeg2 a w PL jest (bedzie) mpeg4. Sa w niemczech do kupienia za okolo 2-3 tys zl fajne zestawy w pelni zintegrowane z przyciskami MMI. Jak znow kupie 8J to sobie to kupie :P

    IceMan09, wymienic maly FIS na duzy nie jest ponoc latwo. Moj Kolega w A4 mial duzy FIS ale z ustawionym na stale srednim spalaniem.

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Mari,

    Szkoda :/ chodź jak ktoś zna gościa co tym się trudni to proszę mi go polecić. Bez dużego FISa mogę zapomnieć i całej reszcie dodatków.

    Wie ktoś jak dobrać się do tych przełączników od wlewu paliwa i otwierania bagażnika? Jak to wymontuje może będzie kabelek na ten 1 przełącznik.

    [ Dodano: |20 Cze 2010|, 2010 10:54 ]
    nightfox,

    Próbuj moduj a nuż się uda

  10. #10
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    nightfox, chyba nie ma co modować do full :P

  11. #11
    nightfox
    Gość
    no jedyny brak jaki mam to to, że jak kupowałem TT to stwierdziłem że z tunera TV i home link-a nie będę korzystał.
    W przypadku home-link nie dałbym rady go ustawić z moją bramą, a co do tunera, to z biegiem czasu trochę żałuję... czasem stoi się w korku albo czeka gdzieś i brakuje tej TV...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •