Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: felgi z USA

  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619

    felgi z USA

    Witam,
    interesowal sie ktos moze kiedys tematem felg z USA? Interesuja mnie w pierwszej kolejnosci 18" chromowane felgi, na Allegro bardzo rzadko sie pojawiaja, a jak juz, to w cenie OD 6000 zl. Wypatrzylem sobie na eBayu kilka felg, ktore by mnie wstepnie interesowaly (felgi1, felgi2, felgi3, felgi4). Ile orientacyjnie kosztowala by wysylka felg, jak wyglada sprawa z VATem i clem? Paczke prawdopodbnie nadalby mi moj kolega w USA. Tak swoja droga, czemu na Polskim (Europejskim?) rynku jest tak malo chromowanych felg? Inna mentalnosc, nie podobaja sie :P ? Pozdrawiam

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    W USA chromowane felgi najczesciej montowane sa u czarnych mieszkancow tego kraju
    Nie istotne czy jest to hummer inna terenowka czy stary rupiec , chromowane 20'' to podstawa.. Posiadacze europejskich aut traktuja to zjawisko jako swoisty folklor lub rodzaj ''wiejskiego tuningu'' albo tak zwany ''blink blink'' efekt
    Nie wiem jakie jest teraz podejscie w europie do tej sprawy , kazdemu podoba sie co innego ..
    Jesli podoba ci sie chrom to smialo , na sreberku powinno nie zle wygladac..
    Zdecydowanie jednak odradzam ci tanie fele z ''ebaja'' , sa produkowane w azji a waga takich felg zwalila by Cie z nog..
    Marna jakosc i zchodzacy po czasie chrom a jak gdziesz obijesz to wstretnie wyglada i jest praktycznie nienaprawialne po normalnych kosztach
    Za wysylke prawdopodobnie musialbys zaplacic ok 300$ , waga przesykli ma tu decydujacy wplyw tak wiec moge sie odrobine mylic ...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    aha, a moglbys polecic mi kilka dobrych stronek z cenami, gdzie bym mogl sobie obejrzec felgi? Co do wygladu TT to tez uwazam, ze TT jest na tyle pieknym samochodem, ze nic wlasciwie nie powinno sie w nim zmieniac, poza felgami oczywiscie (jak dobre buty ). Uwazam ze LADNE klasyczne chromowane felgi bez spinnerow itp. sa ok ale bardzo trudno znalesc cos ladnego, bo wszytsko jest "udziwnione" i w wiekszosci kiczowate Fajne sa tez czarne felgi ale 3/4 przypadkowych ludzi widzac samochod z daleka powiedziala by, ze samochod stoi na stalowych felgach Ale w koncu felgi maja podobac sie mi a nie komus Troszke mnie przerazila cena wysylki, fakt wysylajac wszytsko razem wyjdzie ponad 300$ ale wysylajac oddzielnie kazda felge zaplacimy chyba w najtanszej opcji cos okolo 40$ za felge (przesylka ponad 4 tygodnie).

  4. #4
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Zobacz tutaj , mozna zobaczyc jak wygladaja na aucie i ogladnac w wiekszym powiekszeniu....http://www.tirerack.com/upgrade_garage/WheelSearch.jsp?autoMake=Audi&autoModel=TT+Coupe&a utoYear=2001&autoModClar=Quattro

    Kilka fajnych wzorow jest tutaj...

    http://shop.achtuning.com/index.asp?...S&Category=876

    Mozesz kupic same felgi lub z oponami , zakladaja gratis...
    To tyle tak na szybko jak nic nie znajdziesz to poszperam jeszcze...

    Pozdrawiam

    [ Dodano: Nie Sty 28, 2007 12:38 am ]
    Heh ...Cos nawala na forum , nie moge poprawic linka .....
    oto nowy :
    http://www.tirerack.com/upgrade_gara...odClar=Quattro

    [ Dodano: Wto Sty 30, 2007 4:13 am ]
    Jeszcze mi sie to przypomnialo :
    http://www.edgeracing.com/2001/Audi/TT_(all)/wheels/17/

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •