no tak jak w temacie...jakiś czas temu kolega zakupił golfa I pickupa z silnikiem vr dohc ...
u mnie na hamowni niedawno wyszło 240km i mam nadzieję że nie ubyło...tam silnik świeżo po remoncie i jakimiś tam przeróbkami że podobno jest 200km moja waga teraz myślę że 1400 z małym haczykiem a jego..hm cieżko powiedzieć ale golf I 1.8 gti ważył 890km co prawda tam jest silnik vr ale auto ma sporo wywalone no i wersja pick up jest naprawdę zubożona ale załóżmy ze waga to 1000kg więc przelicznik mocy do masy ma sporo lepszy...a na drodze
kolega nie chciał się łapać ale go pomęczyłem bo z takim wynalazkiem jeszcze się nie łapałem...z miejsca nie było okazji ale z rolki od 80 do 140 dostawał dosyć znacznie...na światłach nie staliśmy w lini a ja puszczajac go przy 20 na godzinę na 1 biegu żebyśmy się zrównali no to wystrzelił zza pleców nie czekając na mnie na jakieś 15-20m ale przy jakiś 150km wyprzedziłem go już dosyć szybko...i przy 180 już był bardzo daleko za mną...pewnie ze 30m albo i lepiej ...więc jest dobrze..z miejsca się nie łapaliśmy ale skoro z rolki nie dał rady to z miejsca by nie miał łatwiejszego zadania heh kurcze a już tyle razy myślałem że dostanę baty od teoretycznie szybszych aut i nic...co potwierdza tylko w jakiej kondycji są te konie rywali
a i jeszcze niewyraźna fotka autek