Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kolektor w 1,8T

  1. #1

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Szczecin/Londyn
    Posty
    2

    Kolektor w 1,8T

    Witam staram sie dowiedziec jakie kolektory wystepowaly w TT i czym sie ruznil kolektor w 4wd bo! mam w swoim motorku wielka niewiadoma mam golfa 2 syncro na AGU jest tam k04 ale nigdy nie zastanawialo mnie co to za model itp... i kupilem kolektor wydechowy ktory wyglada tak




    ale rozstaw srob w turbinie mi nie pasuje wec pomyslalem ze to kolektor od passata ale on ma montowanie turbiny z przeciwnej



    i teraz zostala mi obcja ze mam turbo od 4 wd TT ale nie jestem pewien jestem chwilowo poza domem i nie mam dostepu do auta i dysponuje tylko fotami A u mnie wyglada to mniejwiecej tak jak na zapozyczonym foto z SR...



    wlasciciel tego foto pisze ze turbo to k04-23 i jest z passata ale pasat jak widzimy na powyzszym foto ma wyjscie na turbo z 2 strony a kolektory sa pod ori miejsca bez przerobek....

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Hmmm ... Troszke namieszales
    Zacznijmy od tego ze TT quattro wystepowaly 2 rodzaje turbin K 03 w wersji 180 koni i k04-20 w wersji 225km . To Ze kolektor pochodzi od wersji quattro wcale nie musi wiec oznaczacz ze jest pod turbine K04...
    W silniku o kodzie AGU seryjnie wystepowala turbiba K03...Jesli piszesz ze jest K04 to pewnie jakas przekladka byla..
    Potrzebujesz po prostu kolektora od TT 225..Jego konstrukcja jest inna zeby zwiekszyc odleglosc turbiny od bloku , na kolektoze od k03 turbina K04 moglaby czegos dotykac albo byc extremalnie blisko silnika
    Odnosnie pasata to nie ma on silnika montowanego poprzecznie tak jak w twoim aucie i dla tego kolektor jest inny ....A tak na marginesie to co sie stalo z Twoim kolektorem ??
    Kupuj od TT225 albo zrob sobie u profesjonalisty..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Kupuj od TT225 albo zrob sobie u profesjonalisty..
    Niestrty u nas w PL brak takich

  4. #4

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Szczecin/Londyn
    Posty
    2
    Juz wszystko wiem Ja mam turbine od TT/S3 Quatro k04-2x i stad kolektor jest inny co za tym idzie rozstaw srob jest inny wiec niestety nawet nie idzie do kolektora z fwd przykrecic k04-23 i niestety nie dostepny jest sportowy nawet w innych krajach zaden zamiennik orginalnego wbrew pozorow ze k04 jest wieksza od k04-2x to ta 2 ma wiekszy potecjal co mnie cieszy ale i smuci bo kolektorkiem mozna by z niej nieco wiecej wycisnac :P
    Apropo macie moze jakis katakt do kogos kto dorabia kolektory na zamowienie ??
    I czy wiecie co sie dzieje z userem PAVEL (mk2 syncro 1,8t)

  5. #5
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    No wlasnie nie wiem czego uzytkownik pavel sie nie udziela na forum. Moze dlatego ze nas wcale nie odwiedza znajdziesz go na forum sr.pl nick : pavel


    Pozdro

Podobne wątki

  1. Kolektor wydechowy T25/T28
    Przez Garry w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-11-2015, 11:24
  2. Kolektor wydechowy BAM
    Przez PAHO w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-01-2013, 22:11
  3. Kolektor wydechowy
    Przez szpaku88 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-08-2012, 06:50
  4. kolektor k04
    Przez kamil pasik w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 01-02-2009, 14:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •