Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 62

Wątek: Audi TT RS vs Porsche 911 Turbo

  1. #46
    nightfox
    Gość
    Michal

    To ze zostalo przeznaczone 15 sztuk dla Polski nie oznacza ze wszystkie poszly. Przez dealerów poszło na pewno 5 sztuk. Jak ktoś kupował z otomoto czy autoscout czy prywatnie sciagal to juz o tym niie wiem...

    Natomiast z tego co mi mowili w Audi to generalnie RS6 maja plan w trakcie produkcji sprzedac 50 egzemplarzy na Polske - czyli +/- 10 rocznie a to jest i tak trudne do zrealizowania bo malo jest chetnych na samochod z salonu. Wiekszosc ludzi woli kupowac uzywki...

  2. #47
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    nightfox

    no tak, nie każdego na to stać i nie każdy chce, aż taki rozbój w biały dzień robić - jest w tym sporo prawdy i wcale się nie dziwię.

    A co do tych sztuk RS trzeba by zapewne podzwonić po salonach, żeby się czegoś więcej dowiedzieć. Tak z czystej ciekawości zastanawia mnie jaki przydział w jakich konfiguracjach można znaleźć.

  3. #48
    nightfox
    Gość
    w salonie nic Ci nie powiedzą, a jak coś to ogólnikowo... ja mam info z pierwszej ręki od importera, a oni raczej dobrze wiedzą ile sprowadzili do Polski...

    Jest moja - full opcja bez 2-óch rzeczy;
    Jest niebieska taka jak Twoja tylko ma sportowe gwintowane zawieszenie i nie ma chyba AMI;
    Jest szara Twoja - to masz prawie takie wyposażenie jak ja i inne fotele;
    Jest czarna podobno w porzadku ale bez przeginki. Podobno ładnie się kolor prezentował na niej z dodatkami srebrnymi ;
    Jest czerwona ale wiem o niej tylko tyle ze jest...;

    No i to tyle... za dużo ich nie ma, ale to dobrze, przynajmniej moim zdaniem

    Tzn wiesz ja juz pomijalem to czy kogos stac czy nie, bo znasz moje zdanie w sprawie zakupu takich samochodow jak RS, tylko chodzilo mi o to jakie AUDI robi sobie zalozenia patrzac na sprzedaz...

    Podobno w pierwszym roku produkcji sprzedano 10 R8 i 10 R8 zarejestrowano w PL, a w nastepnym roku sprzedano 13 R8 a zarejestrowano 20 kilka

  4. #49
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    spoko panowie...jeszcze troszkę poczekajcie...w Niemczech jest ich dużo więc się troszkę porozbijają i w Polsce nagle będzie dużo okazji nawet 2 w 1...

    [ Dodano: |22 Cze 2010|, 2010 10:34 ]
    a tak na marginesie jak patrze na logo klubowe z Eryka lub Artura mk1 to kurcze sylwetka auta ma już kilkanaście lat a jakoś nie ustępuję np takiemu rsowi ani pod względem wyglądu ani osiągów ...a ciekawe jak mk2 będzie wzbudzać zainteresowanie za kilkanaście lat...

  5. #50

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    MichałTT, ja nad swoim evo ciagle pracuje, na razie jest 425ps (ale juz dolozone sa walki i mapsensor i czekaja na dostrojenie)
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  6. #51
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez serwiTT
    MichałTT, ja nad swoim evo ciagle pracuje, na razie jest 425ps (ale juz dolozone sa walki i mapsensor i czekaja na dostrojenie)

    czyli w gdańsku przy takiej mocy objedziesz większość grubasów wpadnij kiedyś na "SRT" to trójmiasta tam do nich , tak apropo robisz gdzieś swoje auto u tunnera czy garage tuning?

    [ Dodano: |22 Cze 2010|, 2010 15:20 ]
    nightfox, masz jakieś foty tych RS, może sobie drugą kupię do dłubania ;D

    [ Dodano: |22 Cze 2010|, 2010 15:22 ]
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    [ Dodano: |22 Cze 2010|, 2010 10:34 ]
    a tak na marginesie jak patrze na logo klubowe z Eryka lub Artura mk1 to kurcze sylwetka auta ma już kilkanaście lat a jakoś nie ustępuję
    nic nie mów... dzisiaj sprzedałem swoją starą TT.. jechałem z kumplem na dwie TT, i w lusterkach RS ciągle widziałem tego starszego braciszka... kurcze, TT to po prostu klasyka bez dwóch zdań.

    żeby było śmiesznie na stajację zajechałem RS'em i za mną moja stara TT a przy dystrubutorze ośka 3 TT na jednej stacji w jednym momencie.

  7. #52
    nightfox
    Gość
    Michal - skad mam miec te zdjecia? Przeciez importer nie robi fotek samochodom ktore przyjezdzaja... pozatym one sa w prytwatnych rekach wiec nie sadze zeby ktos byl gotowy ja odsprzedac....

  8. #53
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez nightfox
    Michal - skad mam miec te zdjecia? Przeciez importer nie robi fotek samochodom ktore przyjezdzaja... pozatym one sa w prytwatnych rekach wiec nie sadze zeby ktos byl gotowy ja odsprzedac....

    Zasugerowałem się tym, że znasz kolory i pi razy drzwi ich konfigi

  9. #54
    nightfox
    Gość
    aa ok... no bo z nimi rozmawiałem, zresztą jak kupowałem swojego to oferowali mi i Twojego i tego niebieskiego co teraz po Warszawie jeździ... A o tamtych dwóch pozostałych dowiedziałem się jak odbierałem mojego, bo one były wtedy na zamówieniu....

  10. #55
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    nightfox, tak czy siak RS to świetna maszyna, nie zamieniłbym tego na nic innego! Seria naprawdę ma świetne osiągi a co dopiero po modach... dzisiaj mi Porsche 4s podskakiwało ale akurat musiałem zjechać do siebie batów nie było .. będzie okazja jeszcze bo często przejeżdża


    No i nie oszukujmy się Adrian, RS to świetna kupejka, zajebiste osiągi plus naprawdę komfort i luksus we wnętrzu auta...

  11. #56
    nightfox
    Gość
    no dokładnie, nie ma co nawet dyskutować na ten temat. Luksusowe, komfortowe wnętrze, duży ekran MMI i świetne osiągi oraz dla zainteresowanych streetracingiem olbrzymie pole do tunerskiego popisu.

  12. #57
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hihi ale sobie chłopaki słodzicie na wzajem no ale są powody ...

  13. #58
    nightfox
    Gość
    a propos Paweł, to widzialem gdzieś na fotach ze postanowiles powiekszyc bagaznik w TT ;p

  14. #59
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    Michal chlopaki z SRT pisali, aby nie identyfikowac zlotow na MC ze zlotami SRT nawet wymienili dokladnie ten Twoj temat z Porsche podczas rozmowy "warunki na grunwaldzie" mysle, ze mozna poszanowac ich prozbe i nie wymieniac za czesto ich nazwy. Jest to bardziej zlot roznych clubów z 3miasta
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  15. #60
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Kuxik
    Michal chlopaki z SRT pisali, aby nie identyfikowac zlotow na MC ze zlotami SRT
    powiem tyle :

    [ Dodano: |23 Cze 2010|, 2010 06:24 ]
    Cytat Zamieszczone przez arthstudio
    MichałTT - jak kupisz P800 to będziesz jednym z nielicznych polaków, którym dane będzie rozpędzać się do 100 kmh w 2.x sekund
    To zależy, na pewno jest to auto pożądane bo już z samej fabryki wychodzi dłubane z gwarancją, aczkolwiek to zależy od wielu czynników, kursu dolara, sytuacji na giełdzie itp. Tak samo kupić jest łatwo - potem to utrzymaj

    [ Dodano: |23 Cze 2010|, 2010 06:30 ]
    Cytat Zamieszczone przez nightfox
    a propos Paweł, to widzialem gdzieś na fotach ze postanowiles powiekszyc bagaznik w TT ;p
    Wiesz nawet nie tyle co powiększyć, ale ulżyć swojej TT na wadze - lepszy czas do setki naprawdę świetnie tego moda wymyślił Paweł.

    A wracając do tematu żeby nie robić OT - poluję na Porsche 4S z pruszcza do paki ma 5.0 więc walka powinna być wyrównana. Koleś z porschawki mocno się spinał i popisywał, no ale mówię zjeżdżałem do siebie...

Podobne wątki

  1. Felgi porsche turbo?
    Przez stach.. w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2017, 12:55
  2. Porsche panamera turbo - 4.8 v8 500KM 770nm
    Przez Jaqob w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-03-2017, 22:15
  3. tt 250km vs porsche turbo 911 480km
    Przez kamil pasik w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 07:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •