Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 62

Wątek: Audi TT RS vs Porsche 911 Turbo

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    widzę że temat rs vs porsche przerodził się w pogawędki o lektorze z tvn turbo...zapewne to nie on wymysla teksty tylko je czyta...nie chce wiedziec kto to to wymyśla ale przez te teksty już nie oglądam tego programu bo mnie po prostu wkur... w swoją drogą ja raz w zyciu skilowałem porsche 3.6 litra 320 km i właściciel umiał zniżyć głowę i mi pogratulować...i nie uważam żeby to było jedyne słuszne auto...bo jest wiele ciekawych autek..nawet za mniejszą kaskę...a żeby ściganie było dresiarstwem to nie uważam...bo piszesz jak byś nigdy tego nie robił...można jeździć wolno i niebezpiecznie a szybko i minimalizować ryzyko do minimum...i jeśli już jadę szybciej to staram to robić i nie ufać innym uczestnikom na drodze bo już nie raz mi to dupe uratowało

  2. #32
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Pawel-2005, i tyle by było na temat "dresiarstwa" i ścigania się! Proszę dalej offtopu nie generować bo warny się posypią

  3. #33
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    ja juz od dawna czekam na warna
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  4. #34

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    MichałTT, mam takie pytanko, czy nie ścigałeś się kiedyś w GD z czerwonym evo9(380 ps)?
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  5. #35
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    serwi to ty wkoncu az takie bydle sobie kupiles ? niezle
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  6. #36
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez serwiTT
    MichałTT, mam takie pytanko, czy nie ścigałeś się kiedyś w GD z czerwonym evo9(380 ps)?

    tak ścigałem się i to z nie jednym, dwa czerwone i jedno niebieskie, jest jeszcze białe 400ps ale z tym białym się nie ścigałem

    A czemu pytasz ???

  7. #37

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    Maru, to czerwone evo to evo mojego kumpla, moje jest troszke mocniejsze
    MichałTT, pytam bo chcialem się upewic, bo z relacji kumpla i z filmiku widzialem ze spora roznica na korzysc evo...Pisze tak gdyz przypadkiem natknalem sie na ten temat z porsche....Kolega z tego evo nie mial szans w porownaniu z 911 turbo zarowno z miejsca, jak i z rolki
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  8. #38
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez serwiTT
    Maru, to czerwone evo to evo mojego kumpla, moje jest troszke mocniejsze
    MichałTT, pytam bo chcialem się upewic, bo z relacji kumpla i z filmiku widzialem ze spora roznica na korzysc evo...Pisze tak gdyz przypadkiem natknalem sie na ten temat z porsche....Kolega z tego evo nie mial szans w porownaniu z 911 turbo zarowno z miejsca, jak i z rolki

    hmmm z czerwonym evo tomasa, nie miałęm żadnych szans, zjadł mnie bez problemu , ale niebieskie evo objechałem z tym tylko że on miał 420 i problemy z jedynką.. więc go odstawiłem, ale wczoraj i przedwczoraj się z nim ścigałem, nie miał problemów, żeby mnie odstawić o kilka długosci, a czerwone EVo tomasa ma ponoć 390.. ale ciężko w to uwierzyć

  9. #39
    Awatar arthstudio
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Isle of Man
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    grafitowy
    Posty
    122
    A jeszcze wracając do lektora z Uwaga! Pirat, jak ktoś słusznie wspomniał to jest Tomasz Knapik. Chyba nie można go winić, za to, że czyta co mu podsuną choć nie musi brać każdej pracy jaką mu się daje.

    Mnie to bawi, że słucham gościa w TVN Turbo przez kilkadziesiąt minut kiedy jest wzorowym użytkownikiem dróg a później ten sam głos słyszę w jakiejś brazylijskiej telenoweli na TV Puls oglądanej przez moją babkę

    MichałTT - jak kupisz P800 to będziesz jednym z nielicznych polaków, którym dane będzie rozpędzać się do 100 kmh w 2.x sekund

  10. #40

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    MichałTT, tomek ma ok 390 ps ale od niedawna, wczesniej mial ok380-wiem bo mowimy sobie o kazdych naszych modach, w koncu moje evo jest od niego
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  11. #41

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    hmmm Porshe...

    obecnie siedzę w Zurychy i powiem szczerze że porshe jakie by nie było nie robi tutaj żadnego wrażenia. Mam wrażenie że jak jedzie stara mk1 to ludzie jakoś bardziej reagują.

    Ostatnio mijało mnie Lamborghini Countach to rzeczywiście ciary mi po plecach przeszły jeszcze za nim zobaczyłem co mnie mija... jechałem rowerem, dźwięk oszołamiający.

    Co do mk2.... nie chce was chłopcy urazić ale tego tutaj to jak psów i właściwie co drugie to RS. Szału nie robi

    Bardziej interesuje mnie Maserati i DB-9

    ooo i jeszcze relatywnie mało nowego Scirroco.
    Czarne jest piękne

  12. #42

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    Bieżuń/Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    ???
    Rocznik
    -
    Kolor
    2
    Posty
    142
    xylo, ....PORSCHE...
    225 Q,black,xenon,bose,18"RS ,R32-look,

  13. #43
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    serwiTT, no tak słyszałem że Tomas pośredniczy furami, ale nic nie mówiłeś, o swoim EVO . Jakieś grubsze mody były tam robione?

  14. #44
    nightfox
    Gość
    XYLO

    nie ma co się dziwić... akurat w Zurichu to żadne auto już nie robi furrory, bo na własne oczy widziałem tam jednego dnia 3 różne Veyrony - wiadomo przy jakiej ulicy

    Natomiast co do RS to też nic dziwnego. Nie wiem czy wiesz ale jak produkują tego typu auta to zakłada się limit exportowy do różnych krajów... Dla Polski przypadło 15 dla Niemiec ponad 300 a dla Szwajcarów chyba 220 - jesli dobrze pamietam co mi mowili kiedystam...

    żeby było sprawiedliwie to za przekroczenie powyzej 30km/h na autostradzie w CH czyli jazdę 150+ dostaje się od 4 000 do 40 000 CHF mandatu
    Tak więc sobie nie pojeżdżą

  15. #45
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    nightfox, xylo, efekt socjologiczny i prawo rynku - tam gdzie jest czegoś mało jest towarem najbardziej "pożądanym" w różnym tego słowa znaczeniu. RS robi nadal na mnie wrażenie, bo widuję drugie raz na pół roku a na swoje nie popatrzę jak jeździ na ulicy

    Swoją drogą nightfox, pisałeś o 15'stu modelach do Polski, wszystkie poszły? Nie widuję już od długiego czasu na allegro/otomoto aukcji z RS'em.

Podobne wątki

  1. Felgi porsche turbo?
    Przez stach.. w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2017, 12:55
  2. Porsche panamera turbo - 4.8 v8 500KM 770nm
    Przez Jaqob w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-03-2017, 22:15
  3. tt 250km vs porsche turbo 911 480km
    Przez kamil pasik w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 07:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •