Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 62

Wątek: Audi TT RS vs Porsche 911 Turbo

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Duke, Przytocz proszę przykład takiego tematu osobnika
    Fajnie by było jak byś napisał jakim modelem Posrche się poruszasz, bo po twoich postach wnioskuje że takiego rumaka posiadasz w swojej stajni
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    Nie mogę znaleźć tego który mi utkwił w pamięci, poszukam jeszcze trochę i wstawię. Autor pisał, że zasuwał po mieście między samochodami 160 na godzinę ścigając się z jakimś i o mało dwa razy się nie rozwalił o samochód i jeszcze jaką miał podnietę.

    Niestety, w domu jest Audi TT Q225 rodzinne(z czego się bardzo cieszę, bo samochód jest bezbłędny), a "zawód" studenta informatyki na najbardziej wymagającym wydziale w Polsce(z czego jestem dumny, a jednocześnie przeklinam go na codzień) nie sprzyja pracy zarobkowej, więc mimo pewnych oszczędności na razie nie mogę się wpakować w Porsche w porządnym stanie, a takiego do zrobienia "to tego, to tamtego" kupować nie chcę, co nie przeszkadza rozwijać pasji.

    Apropos, macie na forum jakichś maratończyków, którzy chcieliby wystartować w Mazovii 24h(maraton rowerowy 24 godzinny http://www.bikeforum.pl/showthread.php?t=17831)

  3. #18
    nightfox
    Gość
    Kod:
    studenta informatyki na najbardziej wymagającym wydziale w Polsce nie sprzyja pracy zarobkowej
    ~ możesz sprecyzować... gdzie studiujesz?

    - myślę, że jak się bardzo chce zarabiać to zawsze da się wszystko pogodzić...

  4. #19

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    MIMUW, informatyka ,dzienne stacjonarne.
    Zeszłe lato przepracowałem właściwie całe, co było poniekąd błędem, bo byłem wykończony i wypalony. Kasa poszła w rower , te wakacje postanowiłem dorobić i skupić się na maratonach, choć chwilowo się złamałem i chciałem zrobić prawko na motor i kupić sobie R6(tak, przed chwilą kazania były:]) , ale zmieniłem zdanie bo nie chcę przetracić kasy którą mam na marzenie, jak się trafi jakaś fucha to może i się uda na studiach kupić jakąś S2.

  5. #20
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Duke rozumiem po części twoje podejście, nie lubisz "chamówy", braku kultury na drodze. Ale osoby które kupują Porsche już w samej nazwie mają "pakiet", który nazywa się mocą i prestiżem różnie nazywanym, ale duża część ludzi lubi dla samego szpanu kupić prosiaczka, a to że większość prosiaków jest nieprzeciętnie mocniejsza od przeciętnego niemieckich braci... to już na start prosi, żeby czasami pocisnąć. Nie kupujesz auta z 320ps żeby po bułki do sklepu pojechać - chociaż to też sprawia sporo frajdy

    Spotykałem naprawdę różnych kierowców Porsche od gó*niarzy na chromach, po kulturalnych dżentelmenów w garniturach. Faktycznie ta druga część targetu sprawia świetne wrażenie ludzi sukcesu. Ale jak powiedziałem, każdy jest człowiekiem i każdy chce pokazać czasami swoją oryginalność... a to że niektórzy nie znają "kulturalnych" sposobów na okazanie indywidualizmu to już inna bajka.

    W dzień w który się ścigamy, zachowujemy ostrożność na maxa, są to z reguły ustawki późno po 23:00-1:00, wiadomo zawsze jakiś koleś z za krzaka może wyskoczyć, ale w ciągu dnia jest takie samo niebezpieczeństwo.

    W sumie można polemizować.. gdzie jest granica rozsądku przy autach ze sportowym zacięciem. Ja nie lubię tego jak widzę golfa 3 TDI, zapieprzającego 180 ledwo trzymającego się nawierzchni.. jak już szaleć to trzeba mieć chociaż "podstawowy" pakiet parametrów technicznych zapewniający trakcję i odpowiednie hamulce.

  6. #21
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    Duke, w kazdym facecie, nawet najbardziej dojrzalym - siedzi w glebi mlody chlopak.

    Mi szybka jazda sprawia frajde. Lubie stawac na kresce, poniewaz wbrew pozorom, jest to nielada sztuka autem z FWD. Mam stozek i splitter wiec moje autko ryczy i sapie. Mam duzo "killi" na koncie, oraz pare porazek. Domyslam sie wiec jako, ze na forum widnieje moja lista startow z zeszlego sezonu - to ja jestem jednym z tych dresow o ktorych wspomniales? (uderz w stol.. )

    super same studia ci tego porsche nie ufunduja - chyba, ze zamierzasz go "nabyc" ta sama droga co TT

    Zgadzam sie z tym, ze jest wielu idiotow na drodze - ale szczerze, ja sie mniej boje tych "szybkich" od tych kobiet z nie ustawionymi lusterkami z zamiarem skretu w lewo z srodkowego pasa...
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  7. #22
    nightfox
    Gość
    "Faceci nie dojrzewają... z wiekiem kupują sobie tylko coraz droższe zabawki" - to tyle w tym temacie Maru

  8. #23

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    Cytat Zamieszczone przez Maru
    super same studia ci tego porsche nie ufunduja - chyba, ze zamierzasz go "nabyc" ta sama droga co TT
    Nie, na swoje zabawki całe życie pracuję sam ; )(nie chcę, żeby ktoś kiedyś mógł mi cokolwiek wypomnieć).
    Fajnie, że się zrozumieliśmy. Pozdrawiam

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    MichałTT, napisał
    wiadomo zawsze jakiś koleś z za krzaka może wyskoczyć, ale w ciągu dnia jest takie samo niebezpieczeństwo.
    ZUCZEK, Pewnie że może jakiś **** w czapce z pistoletem w łapie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    nightfox
    Gość
    ZUCZEK - Sorry stary ale nie moge sie powstrzymac... te glupie ****e to zazwyczaj wyskakuja z szeregu samochodow i mrugaja niebieskim swiatelkiem

  11. #26

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    Apropos drogówki, też macie czasem ochotę zabić narratora Uwaga! Pirat z TVN Turbo ?

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Duke, Dlaczego na pewno jest to uczciwy pan i nigdy nie złamał przepisów
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    nightfox
    Gość
    Ja też myślę, że jest to kulturalny czlowiek, ktory jezdzi przepisowo...

    A tak na serio to są z nim 3 opcje... (mam nadzieje ze nie ma banów za niecenzuralne slownictwo, sorry ale inaczej sie nie da)

    1/ Pierdolony hipokryta, który pierdoli od rzeczy;

    2/ Pierdolony pajac bez prawa jazdy, który nie wie co to jazda, a najmocniejszy pojazd jaki w życiu prowadził to rower ;

    3/ Pierdolony ciul który blokuje lewy pas i skreca w lewo ze srodkowego pasa, lub objezdza rondo zewnetrznym ;

    Jak ktoś coś chce miłego dodać to czujcie sie swobodnie:

  14. #29
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Maru

    Zgadzam sie z tym, ze jest wielu idiotow na drodze - ale szczerze, ja sie mniej boje tych "szybkich" od tych kobiet z nie ustawionymi lusterkami z zamiarem skretu w lewo z srodkowego pasa...

    EPIC!!!!

    Mi już 3 razy prawie kobieta RS'ki nie rozpieprzyła, nie patrząc w lusterka!!!

    [ Dodano: |12 Cze 2010|, 2010 14:43 ]
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    MichałTT, napisał
    wiadomo zawsze jakiś koleś z za krzaka może wyskoczyć, ale w ciągu dnia jest takie samo niebezpieczeństwo.
    ZUCZEK, Pewnie że może jakiś ch*j w czapce z pistoletem w łapie

    żuczek ty się nie śmiej mi debil wyskoczył na środkowy pas z piwem i stanął żeby mnie zatrzymać - pokazać jaki jestem cool... był mocno nachlany, zatrzymałem na awaryjnych i chciałem mu z kumplem wysiaść i najebać BO INACZEJ SIĘ NIE DA ale spieprzył po tym jak za mną jechał TIR, TIR się nie zatrzymał, sprzątnąłby kolesia i nic by nie zostało!

  15. #30

    Dołączył
    Jan 2009
    Płeć
    Skąd
    wziąć
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    81
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Tomasz_Knapik
    Ogólnie nie lubię tego lektora, zawsze mi się kojarzył z kiepskimi filmami na Polsacie(a przede wszystkim z Chuckiem Norrisem ). Jego głos jest drażniący/

Podobne wątki

  1. Felgi porsche turbo?
    Przez stach.. w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 25-06-2017, 12:55
  2. Porsche panamera turbo - 4.8 v8 500KM 770nm
    Przez Jaqob w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-03-2017, 22:15
  3. tt 250km vs porsche turbo 911 480km
    Przez kamil pasik w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-06-2009, 07:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •