Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: problemy z elektryka

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    slaskie
    Posty
    16

    problemy z elektryka

    Witam wszystkich na forum. jestem tu nowa. koniecznie musialam sie zarejestrowac bo z doswiadczenia wiem ze na takich forach mozna uzyskac mnostwo pozytecznych informacji. kupilam miesiac temu Audi TT z 2002 roku. wszystko bylo bez zarzutu jak na ten rocznik. nie dopytalam o wszystko pierwszego wlasciciela (bo i tak mi tyle pokazal i nagadal ze ledwo zalapalam) a pozatym po jego prezentacji w terenie samochodu (150 na godzine w centrum miasta) wazne pytania ulecialy mi z glowy.
    pierwszy problem pojawil sie z alarmem. otoz nie daje rady rozgrysc czy jest mozliwosc wylaczenia alarmu i automatycznego zamykania drzwi po jednej minucie. jest to bardzo uciazliwe. jeszcze nie zdaze wpiac dziecka w fotelik a juz drzwi sie zamykaja i po chwili choc nie zawsze wlacza sie alarm. prawie zawsze drzwi zamykaja sie w czasie jazdy co oznacza koniecznosc (po wyjeciu klucza ze stacyjki) otwarcia pilotem samochodu zeby wyjsc albo otworzyc bagaznik. strach powiedziec co by bylo gdyby dziecko zostalo w samochodzie, a ja zapomne klucza w stacyjce. kocham to autko, ale nie wiem czy to normalne i doprowadza mnie do szewskiej pasji. probowalam naciskac przyciski oznaczone jako alarm (kolo przycisku bagaznika) oraz przyciski klucza (w okolicach recznego hamulaca)byc moze trzeba bedzie oddac go do speca od elektryki. poza tym szukalam instrukcji obslugi w jez. pol i jest nie osiagalna. czy ktos zna namiary na taka? dzieki za wszelka pomoc

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    patusia, Witam chodż dział przywitań to nie tu
    Wszystko można ustawić Vag Comem, było opisywane na forum poszukaj
    Masz alarm fabryczny czy dokładany
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez patusia
    poza tym szukalam instrukcji obslugi w jez. pol i jest nie osiagalna
    jest jak najbardziej osiagalna. Wystarczy poszukac na klubtt.pl

    Instrukccja --> http://www.2shared.com/file/2569350/...rukcja_TT.html

  4. #4
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Co do automatycznego zamykania drzwi, jak je otworzysz opuszcza się delikatnie szyba/zapala światełko i czy pokazuje na fisie informację o drzwiach jak przekręcisz kluczyk? Drzwi się zamykają i alarm się uzbraja jak się nie otworzy drzwi, więc może być coś z czujnikiem otwarcia.

    Po skończonej jeździe po wyjęciu kluczyka powinny się otworzyć, ale to blokowanie drzwi można wyłączyć.

    Ten przycisk jest tylko do wyłączenia czujników ruchu wewnątrz samochodu.

  5. #5

    Dołączył
    Jun 2010
    Skąd
    slaskie
    Posty
    16
    dziekuje za odpowiedzi. troche pogmogly. alarm mam orginalny. zawsze po wlozeniu i przekreceniu klucza w stacyjce pokazuje sie kontrolka samochodu z strzalka i kluczem. obecnie nie wiem jakim cudem ale drzwi przestaly sie blokowac. bede dalej to obserwowac i ewentulanie podjade do fachowca zeby podpial pod komputer. bardzo by mi zalezalo na tej instrukcji. Mari wpisal linka jednak nie potrafie tego uruchomic, jakies bzdurne strony mi sie laduja. bez instrukcji podstawowych rzeczy nie jestem w stanie zrobic. gdzie umiejscowione sa bezpieczniki w TT?

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    patusia, dostęp do bezpieczników masz po otwarciu drzwi kierowcy, z boku konsoli
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Elektryka - dziwne zachowanie
    Przez milek06 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 03-11-2017, 22:10
  2. Szukam elektryka w Warszawie
    Przez tas23 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-02-2017, 10:28
  3. MK1 [8N] Problem z elektryką
    Przez JakubK w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 26-07-2014, 14:03
  4. Coś z elektryką
    Przez Elor w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-12-2011, 22:04
  5. Elektryka.
    Przez R@fi w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-10-2008, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •