Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: ZLOT W BYDGOSZCZY ZAPRASZAM !!!!!!

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    28

    ZLOT W BYDGOSZCZY ZAPRASZAM !!!!!!

    Witam dowiedziałem się że w ten weekend jest organizowany ogólnopolski zimowy zlot audi w Bydgoszcz, czy ktoś się wybiera????? serdecznie zapraszam była by okazja do spotkania się
    http://www.audiklub.org/phpBB2/viewt...1bc951f3112917


    Pozdrawiam KUBA

  2. #2

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Szkoda że nie w niedziele bo w sobote nie mogę , cholerka a tak mam aktualnie blisko .
    !! 5 lat za sterami TT !!

  3. #3

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    trzeba zorganizowac jakis ogolnopolski zlot TT

  4. #4

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarna
    Posty
    197
    Trzeba
    Czarne 2000 TTC 180 Quattro + JBL GTO Car Audio

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    black AJQ 99

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2007
    Płeć
    Skąd
    Krakow
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    159
    najlepiej w Krakowie
    Masz cos do powiedzenia? na pewno? przemysl to jeszcze raz... a potem napisz!
    ---------------------------
    Nie masz nic do powiedzenia, ale jednak piszesz? KLIKNIJ--> http://twozywo.art.pl/wyraz/spierdalaj.htm

  7. #7
    wsiockieTT
    Gość
    Błazej ciekawe czemu w Krakowie?Jesli Cie stac to jedz do bydgoszczy i nawet do Gdanska masz kase to sie nie wymiguj.twój wielbiciel!!!

  8. #8
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Kolega wsiocki ojjj przepraszam wsiockieTT ma jakies problemy ze soba z wlasnym ego posluchaj moze najlepszym sposobem bedzie uzycie opcji jest w profilu jestem zazdrosnym wiesniakiem prosze usunac moje mega super zajebiste konto !!! i tam masz checkbox jak bys nie wiedzial co to to jest taki maly kwadracik w ktorym zaznaczasz fajeczke a potem potwierdz to OK.

    pozdro ----->

  9. #9

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    kolego wsiockieTT (wnioskuje ze Twoj nick jest od tego ze jesteś wieśniakiem? ), powiedz mi, a Ciebie na jakie autko stać??

  10. #10
    wsiockieTT
    Gość
    Niebede wam mieszał w temacie bo nie taki mój cel ale co do "kolegi" blazejTT to mam spore wątpliwosci bo kupił auto poprostu nad wyraz swoich mozliwosci i na ponad polowe samochodu pozyczyła mu mamusia a on nadal sie upiera ze go na nie stac ale cóz przynajmniej by nie obrazał innych tyle ode mnie do tego uzytkownika!Blazej po imieniu nie piszemy tak?Ciekawe ilu jest posiadaczy crx na naszym osiedlu?!!!
    Nie pokazuj mi sie na oczy!!! Pozdrawiam panowie i przepraszam za OT zycze bezpiecznej jazdy

  11. #11

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    Cytat Zamieszczone przez wsiockieTT
    co do "kolegi" blazejTT to mam spore wątpliwosci bo kupił auto poprostu nad wyraz swoich mozliwosci i na ponad polowe samochodu pozyczyła mu mamusia a on nadal sie upiera ze go na nie stac
    hmmm..... intryguje mnie po co to napisałes... czyż to nie jest przejaw zazdrości z twojej strony...? czemu Ty nie pozyczysz sobie kasy na coś lepszego od CRX...? dla mnie nie ma znaczenia skąd wzioł pieniądze na samochód! ważne jest to że spełnił swoje marzenie.....

    co do Twojego nicku- wsiockieTT, wpisanie w nim TT było profanacją.... powinieneś mieć nick : wsiockiCRX,

  12. #12
    wsiockieTT
    Gość
    Sluchaj ja kupujac CRXa tez spelnilem swoje marzenie i nie musialem sie na niego pozyczac i nie kupowalem nic na sile zeby sie tylko pokazac! Pare dni po tym jak moj kolega kupil nowe auto "kolega" BlazejTT podjal decyzje o sprzedarzy swojego porzedniego! I komu tu zal dupe sciska! A tak na marginesie to kiedy TT bedzie mialo taki przebieg jak wiekrzosc CRXow to niebedzie sie nadawolo do jazdy! A tymczasem osiagi CRXa sa niezmienne bez wzgledu na przebieg! A dla przypomnienia "kolega" BlazejTT wychodzil z niego nie raz z miekkimi nogami Pozdrawiam

  13. #13

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    hmmm... no to mnie przekonałeś! sprzedaje TT i kupuje crx-a powiem Ci ze miałes niewygórowane marzenia, ja marzyłem zawsze o ferrari tak na marginesie znam audi TT które ma prawie 300 tys przebiegu (dotego od nowośći nie garazowane) i chodzi jak brzytwa.... crx-owi ekspoloatowanemu w takich warunkach silnik ledwo dyszy, progi dawno przegniły a przez podłoge mozesz oglądać asfalt
    gadasz głupoty kolego...widziałem nie jednego crx-a z przebiegiem 150-200 tys i widziałem co je boli...Twoj dobrze chodzi? dużo doktorka lejesz?? .... zreszta nie masz wogole co porownywać tych dwóch samochodów bo to nie ma najmniejszego sensu.... no i skoncz juz napier***** na Błazeja bo to jest naprawde zenujące.....

  14. #14
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    A ja proponuje bana dla tego "pana"
    Idz chlopcze do psychologa i nie zaluj pieniedzy bo zdrowie w tym psychiczne i emocjonalne to wartosci bardzo cenne
    My nie bedziemy leczyc tutaj Twoich kompleksow

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #15

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    zgadzam się

Podobne wątki

  1. Pozdrowienia z Bydgoszczy
    Przez marsik w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-11-2011, 02:30
  2. Witam z Bydgoszczy
    Przez maxtor w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-07-2011, 15:02
  3. 31.01.2004-01.02.2004 - II zlot Audi w Bydgoszczy
    Przez hans w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-01-2004, 21:56
  4. Zapraszam na czat !
    Przez Jakub w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2003, 18:06
  5. I ZIMOWY ZLOT AUDI W BYDGOSZCZY!!!
    Przez Maciek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-01-2003, 18:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •