Strona 2 z 32 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 476

Wątek: Audi TT 180hp GT30 STAGE 3

  1. #16
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tak łącznik został zastosowany od wersji 225 reszta rur to kwas plus silicon Forge a średnicy nie pamietam jedno wiem że nie są jakieś wielkie bo nie chciałem za bardzo powiększać ukladu, z jakiej przyczyny pewnie wiesz LAG, ale jeżeli cie to mocno interesuje to pomierzę i dam znać, na razie auto stoi u tunera
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #17
    Awatar wowo
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    1.8T
    KM
    4xx
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    1,251
    Jeśli to nie byłby kłopot to prosze zmierz. 28 czerwca mam zaplanowaną wizyte na program i bardzo możliwe ze do tego czasu ogarne FIMIC.
    NAPRAWY, PRZEGLĄDY, TUNING grupy VAG i BMW. ZAPRASZAM !!!


  3. #18
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ZUCZEK, piękna strzała, dasz się karnąć na spocie jako pasażer?

  4. #19

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    No panowie czapki z glow, najbardziej wychuchane auto w klubie

    Mieszkajac obok Zuczka, widze ze ciagle szuka cos co moznaby w aucie poprawic, i jest do tego piekielnym perfekcjonista. Wymienia na nowe rzeczy nawet jesli tylko sobie uroi ze juz nie daja rady, samochod jest pewnie lepszy niz jak wyjechal z fabryki W srodku porzadek taki ze strach wsiasc, a z dywanikow mozna jesc obiad.

    Jedyna skaza jest to cholerne fwd

    A co do kierownicy to jest absolutnie mistrzowska, sobie tez bede musial zrobic, znamienne ze zawsze jak sie widzimy to mowie - " daj potrzymac kierownice " - jest bardzo mila w dotyku teraz

  5. #20
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cezary, Dzięki
    Znowu TT znowu Cabriolet

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no i bardzo chętnie ujrzymy te cacko na spocie....mam nadzieję że unitronic się spręży z tym wszystkim...bo chętnie zobaczymy te autko...a pracy nie jest aż tak wiele z tym wszystkim

  7. #22
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Pawel-2005, Pomimo że to Kit, to roboty jest w pyte, bo nic nie pasuje, po za tym doszlo jeszcze kilka zabiegów wzmacniających konstrukcję silnika i systemu turbo
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #23
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no może i tak..bo w sumie kit jest pod wersje 225 a nie pod 180 ośkę..bo jak ja kalkulowałem jak u mnie było by z instalacją to w sumie nie wiele zachodu...jedynie dodatkowo pompa w lini wtryski zegary w słupku ale TY już to masz...ale wszystko robią bez wyciągania silnika?

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Wyczyściłem posty bo temat zszedł w kierunku Fmic wowo
    Fotek z prac nie mam bo musial bym jezdzić w tym celu do Piaseczna, a prace idą jak krew z nosa z powodu braku prądu, ale postaram się coś załatwić, na pewno na finisch, na razie jestem tylko w kontakcie tel, z Andrzejem i wszystko też ustalam przez tel. tak jest mi po prostu wygodniej.
    No ale żeby nie zamulać tematu
    wowo, napisał
    Mody spoko. Moc i moment wysoki, tylko zakres obrotów jak w klekocie :/
    Przypuszczam że K03s nie może już więcej dmuchnąć, bo paliwko jest...
    ZUCZEK,
    Odnośnie mocy to popatrzcie na ten wykres jest to poprzedni Stage w moim aucie
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...96ede24f6.html
    Lecz auto nie pojezdzilo dlugo na takich ustawieniach bo seryjne graty zaczeły nie domagać i komp odcinał doładowanie aby nie usmażyć motoru
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...135ef9bae.html
    Gdyby nie zabezpieczenie programowo ustawione przez tunera, moc mogła by skoczyć wysoko, ale pewnie nie miał bym już silnika, tu przestroga dla robiących program nie wiadomo skąd i gdzie np Allegro mail itd, widać jak niezbędne zaczynają być wskazniki AFR lub EGT
    A tu po następnych modach pozwalających na lekkie podniesienie doładowania
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e05febbc3.html
    I powiem, że dalsze podnoszenie mocy na tej turbinie zwiększy efekt, ale zmniejszy zakres pełnej mocy, tak ze uważam że jest to maksimum jakie można osiągnąć na tej turbinie aby fajnie to jezdziło, różnica na dupohamowni idealnie pokrywa się z wykresem, na pierwszym auto ma mniej mocy i niutów, ale idzie lepiej do odcinki i odczucia przyspieszenia jak dla mnie były lepsze, na drugim wykresie auto jest bardziej elastyczne i szybciej osiąga max moc ale brakuje góry i odczucie w wyższych zakresach obrotów jest gorsze, może być to tylko złudzenie, szkoda że nie pomierzyłem przyspieszeń na obu ustawieniach, ale co tam myślę że Garrret zrekompensuje mi te nie domagania małej turbiny dając 1.3bara do odcięcia, na k03s przy odcince mam 0.8bara a w picku 1.4-1.2bara
    Mam nadzieje że was nie zanudziłem i milo czyta się ten temat wyciągając wnioski przy modowaniu swoich aut

    [ Dodano: |21 Cze 2010|, 2010 21:27 ]
    No i stało się z wydechu wyleciał kat na jednym przelocie to będzie ryczało nie jestem pewien sluszności tej decyzji ale zrobienie dobrej mocy tego wymaga, po za tym za jakiś czas i tak pewnie by się rozleciał przy takich modach, więc znowu trzeba by bylo przerabiać wydech
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    dobra decyzja...ja tam nie mam nic poza końcową przelotową puchą i niema tragedii..a mi się podoba że jest ciutkę głośniej niż seria a kiedy foto relacja i wykresik?

  11. #26
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    ZUCZEK, śledzę cały czas wątek i nie zanudzasz - wreszcie coś się dzieje na ClubTT jestem ciekaw jak będzie finalna wersja wyglądać i czy zaspokoi na długo twoje oczekiwania, swoją drogą zastanawiam się czemu na modyfikacji z 2008 motor tak późno Ci wstawał..

  12. #27
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    MichałTT, Ja na żadnym wykresie nie widzę tego wręcz przeciwnie i chciał bym że by Garret tak wstawał szybko czyli 2200tyś ale jest to nie osiągalne przy tak dużej turbinie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #28
    nightfox
    Gość
    Zuczek, Michal za punkt odniesienia obrał sobie chyba RS-a... u nas max moment jest od 1600 do 5400

  14. #29
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    nightfox, ZUCZEK, niekoniecznie gdzieś mam wykres swojej starej TT i sobie porównywałem trochę. Jak chcesz żuczek, mogę wrzucić twój wykres starej TT i nałożyć graficznie na swój wykres dla porównania - nie chce Ci zaśmiecać wątku

    Tylko nie wiem czy to ma sens, Twoje auto hamowali na czwórce zapewne. A hamownia też hamowni nie równa.

    z Garettem na pewno będzie ciężko te 2200 zrobić... za mały motor. A hybryda w 1.8 nie dałaby Ci takich przyrostów co garret, na pewno chcesz mieć auto elastyczne na trasę a nie tylko do kresek

  15. #30
    nightfox
    Gość
    Zuczek ma FWD !!

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Audi TT 2.0 TFSI Quattro Salon Polska CompSport stage 3
    Przez madry w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2017, 23:02
  2. Audi TT APR stage 3+ vs Audi R8
    Przez Arttur w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 02-08-2008, 09:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •