MichałTT, Możesz wrzucić i porównać ze starym jak i obecnym wykresem. Myślę że zabieg w postaci krótkiej skrzyni, zniweluje odczucie laga w FWD na dużej turbinie, bo na małej to było tak ze na 5tce mogłem jechać 50 i 200 bez dławienia motoru A po za tym to niech się stroiciel martwi że by to fajnie grało, ma pełne pole do popisu, taki setup to chyba jeden z pierwszych jak nie pierwszy naszym kraju

Odnośnie mojego projektu to już wiem że na zlot znowu nie pojadę bo auta nie uda skończyć się w tym tyg, co prawda dziś nawet odpaliło i przejechało z hali do hali ale to by było na tyle, zostało do przerobienia ogrzewanie kabiny, ze względu na In pipe, jest większy, a to za sprawą flanszy którą dostałem wraz z turbiną, Artur wie o którą chodzi, tak ze wdech będzie zajebisty co prawda można by pójść mniejszą linią oporu wkładając pod flansze k-04 p&p, ale jak ma być lepiej to czemu nie, cel uświęca środki, po za tym cały czas oddalam od siebie dzień w którym wszystko zostanie podliczone $$$ bo portfel uciekając z mojej kieszeni może rozerwać mi spodnie i będę potrzebował reanimacji z powodu nie dotlenienia organizmu