Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 29 z 29

Wątek: PSY I Mandaty

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Cytat Zamieszczone przez MordaTyMoja84
    ja przy 22 pkt zakupilem CB... i gdyby nie one juz bym prawka nie mial
    ja mialem identyczna sytuacje - teraz nie wyobrazam sobie wyjazdu w trase bez CB

    ... do tego jeszcze 2 razy na kursie zmniejszajacym punkty bylem... wszystkie punkty za predkosc

  2. #17

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    PN, mój człowiek ja swego czasu miałem 23 na 24możliwe wszystko za prendkość teraz się poprawiłem w zeszłym miesiącu na koncie punktów pojawiła się magiczna liczba "0" - tak jest zero
    NO RISK,
    NO FUN.

  3. #18

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    50
    Dzis kolejne ptk tym razem 3 wyprzedzanie prawa strona jakos nie chciało mi sie zmieniac pasa niestety straz graniczna była w poblizu niefart..

  4. #19

    Dołączył
    May 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    2

    Nocna przygoda :/

    Jakiś czas temu, wybraliśmy się w pięć autek, na nocny przejazd przez Trójmiasto...Po kilku przejechanych kilometrach, w lusterku pojawiło się czarne obniżone KIA, które za wszelką cenę próbowało się przebić na przód naszej "ekipy" Niestety okazało się,że ową czarną strzałą jechało dwóch policjantów po cywilnemu Cała zabawa skończyła się czterema mandatami po 500zl i 10 punktów karnych!!! Mnie,ze względu na to, że byłam jedyną kobietą odpuszczono grzechy i obyło się bez punkcików na koncie

  5. #20

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Ja właśnie jechałem tydzień temu (Warszawa, żwirki i Wigury) i skręcałem w lewo z środkowego pasa (w Racławicką) i przywalili mi kolesie (także z KIłY Cee'd, ale srebrnej) mandacik 300 zeta + kilka punktów...
    [Passat 2.0 TDI 4Motion] [gone but not forgotten: BMW E30 325iX]

    VENO

    TT-R(S)

  6. #21

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Cytat Zamieszczone przez jerzy_dabrowski
    Ja właśnie jechałem tydzień temu (Warszawa, żwirki i Wigury) i skręcałem w lewo z środkowego pasa (w Racławicką) i przywalili mi kolesie (także z KIłY Cee'd, ale srebrnej) mandacik 300 zeta + kilka punktów...
    Z mundurkiem czy bez ?
    911 Kiler

  7. #22

    Dołączył
    Mar 2007
    Skąd
    Warszawa, BEMOWO
    Posty
    202
    Byli w mundurze. A Kiły były oznakowane (niebieskie pasy).

    Teraz pojawiło się coś takiego jak: http://www.yanosik.org/ - może wiecie na ile to skuteczne ?
    [Passat 2.0 TDI 4Motion] [gone but not forgotten: BMW E30 325iX]

    VENO

    TT-R(S)

  8. #23

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Gliwice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    83
    ja od 4 lat mam zero a nie jezdze malo jak zapierdzielam na autostradzie to przegladam kierowcow i pasazerow choc jest to coraz trudniejsze bo kundle nie daja juz czapek na przednia szybe ale po wasie zawsze rozpoznam no i patrze co robia chlopcy z antenkami bo owej nie posiadam (partrole stojace jak zawsze jade to sa zajeci inna ofiara ) fotozgrzyty widze na nawigacji tak ze niema dramatu

  9. #24
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    jerzy_dabrowski,
    Przez takich jak ty są tam korki więc słusznie ci dogrzali
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #25

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    50
    Od 2 dni jezdze z yanosikiem ostrzega przed kazdym fotoradarem, zobaczymy jak sie spisze w trasie... moze ochroni mnie przed kolejnymi punktami, czas pokaże

  11. #26

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    Universal - daj znac jak Ci sie to sprawdza - jestem bardzo ciekaw bo w samochodzie nawigacji nie zawsze mam czas wlaczyc (zreszta moja nie ma biezacej aktualizacji) a CB bywa meczace...

  12. #27
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    W marcu u mnie już się konczą pkt. Póki co mam 10 za czołówke.
    A swoją drogą, bylo ostatnio w faktach tvn, że jakieś łby z łódzkiego biorą pkt na siebie.
    1 pkt 100 zł- tak się dranie cenią

  13. #28

    Dołączył
    Oct 2008
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    223
    No ale to moze chyba tylko dzialac tylko na mandaty ktore przychodza poczta... ja jakos ostatnich latach mialem wiecej tych przy ktorych osobiscie spotkalem sie z wladza i widzialem sie na filmie... lub widzialem wskazania ich radaru na zywo...

  14. #29
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    Cytat Zamieszczone przez PN
    No ale to moze chyba tylko dzialac tylko na mandaty ktore przychodza poczta
    PN, tak tylko te co z radaru przy drodze cykną Ci fotę i za pol roku przysylaja do domu info
    Takie rozwiązanie, to jedynie akt desperacji dla osób, które zawodowo są kierowcami i z tego utrzymują swe rodziny, a ich licznik pkt zaczyna się juz na cyfrę 2...

Podobne wątki

  1. MANDATY - tak wyszło
    Przez max1236454 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-08-2007, 01:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •