Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 29

Wątek: PSY I Mandaty

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    28

    PSY I Mandaty

    30 min temu dostałem mandat jechałem 82 na dwupasmóce ale niestety w terenie zabudowanym Pan Policjant stwierdził że występek ten będzie mnie kosztował 300zł i 6pkt najbardziej denerwujące jest to że nie robiłem nic "złego" tylko spokojnie wracałem do domu a to że prędkość była przekroczona o 32 to zwykły przypadek, nienawidzę dostawać punktów w takich głupich sytuacjach, na trasie dupę ratuję CB ale kto włącza radio w mieście na maxymalinie pięciominutową przejazdrzkę. Może zna ktoś jakieś cudowne lekarstwo na taką zarazę

  2. #2

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    Rower :P


    Ale 300 Zl i az 6 punktow to duzo !
    911 Kiler

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    Sposób : pokora albo urok osobisty
    !! 5 lat za sterami TT !!

  4. #4
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Jezeli chodzi o urok osobisty przy spotkaniu sie z panem policjanten to my faceci nie mozemy na to liczyc. Co innego jak ta sprawe zalatwia kobieta ktora moze troche zbajerowac pana policjanta. Agniecha moze tak pisac nam niestety nie jest to dane czesto zeby negocjowac mandat z plcia przeciwna

    pozdrawiam

  5. #5

    Dołączył
    Nov 2006
    Skąd
    Lublin
    Posty
    55
    Kuba, jakbyś leciał malaczem i by Cię drapneli, to zaraz byś pewnie odjechał z pouczeniem. Ale masz coś innego niż większość, to masz za swoje
    Mój lek na zarazę: dobra bajera, a najlepiej dobre znajomości. Na pięć spotkań ja i TT kontra policja - 5:0 dla mnie. Ale znajomości tylko w mieście i powiacie. Na trasie tylko raz mnie utrzelili - 72 km/h na 50. Ale trochę pogadali, obiecałem im zniżki w mojej firmie i wolna droga. Czego Wam i sobie życzę w przyszłości.
    pzdr
    black AJQ 99

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ja wiele razy klnelem na polska policje ...Ale teraz musze sie przyznac ze tesknie za nimi..
    Amerykanska policja to jak mieszanka kojota z hiena..... Pies to jak komplement..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2006
    Skąd
    Bydgoszcz
    Posty
    28
    pamiętam jeszcze stare dobre czasy jak zaczynałem jeździć TT to było łatwiej się "dogadać" z panami z niebieskich poldków ale teraz jest to prawie nie możliwe, za bardzo ich pilnują. a teraz to drapneli mnie akurat RS-em ale nie miało to dla nich większego znaczenia, zobaczyli młodego człowieka w fajnym aucie i dlacZego by mu nie zrobić na złość , a było to widać gołym okiem a co do znajomości to niestety nie posiadam na chwilę obecną takich które mogły by się przydać

  8. #8

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Szczecin/Hamburg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    161
    Zastanawia mnie takie podejście... miałem raprem 82/50 i juz się mnie czepiają...
    jak jeżdże wcale mnie mniej dynamicznym od TT motocyklem to wiem, że jak mam + kilkadziesiat km/h to grozi mi - kilkaset PLN i + kilka punktów... co w tym dziwnego? jeżdżę szybciej = ryzykuję więcej... takie podejście naprawdę ratuje przed wizytami u psychologa więcej luzu i oczy dookoła głowy! nawet TTa nie daje immunitetu
    PZDR!

  9. #9

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    świetnie Hiszpan napisane. Sztuka to nie dać się złapać , która mi się TT-ką udaje, gdyż ani razu mnie nawet nie zatrzymali... oby tak dalej, a w razie czego zawsze okazanie skruchy, pokory sprawia, że możnaby zejść z tych 300PLN i 6pkt na 100 PLN i 2 pkt. Druga kwestia na kogo się trafi... istna loteria choć większość z nich jest normalna i da się z nimi rozmawiać.
    dzi? ma j? Aldona

  10. #10

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    50
    a mnie złapali na koncu obwodnicy krk miałem 110km/h a było 50 "wyjazd z budowy" droga 2 pasmowa prosty odcinek, dostałem 10ptk i 400zł! dramat!

  11. #11
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Kupujcie CB-radia heh Ja bez niego nigdzie nie wyjeżdżam

  12. #12
    Universal - to jeszcze luz, ja na obwo dostałem 10pkt za 236km/h

    Wiedziałem że za mną lecą z kogutami, a miałem już 150, więc skoro więcej niż 10 dać nie mogą, docisnąłem ile wlazło

    Stare dobre czasy, jeszcze moją dawien dawna czarna TTką
    TTHud | carnivore extraordinaire

  13. #13

    Dołączył
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    50
    hehe to wiesz za co dostałeś w sumie to wolałbym dostc dyche za cos bardziej konkretnego no ale coz..

  14. #14
    ja przy 22 pkt zakupilem CB... i gdyby nie one juz bym prawka nie mial

  15. #15
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Ja mam w kazdym samochodzie. Taki nawyk, ojciec od 13 lat kierowca TIRa.
    Nie ma co na to kasy żałować.

    Nom i zostalo mi 20pkt.

    4pkt. i 200zl dostalem za przejechanie przez linie ciagla na stacje benzynowa. Wybralem sie do Warszawy (400km) i o 1 w nocy policjant "zlapal" mnie przy dystrybutorze lol jak tankowałem. CB w tym wypadku nie bardzo mi pomoglo bo suki staly na stacji

Podobne wątki

  1. MANDATY - tak wyszło
    Przez max1236454 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 20-08-2007, 01:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •