Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rezerwa oraz pokazywanie daty i godziny

  1. #1

    Rezerwa oraz pokazywanie daty i godziny

    Witam ponownie.jak wszystkim wiadomo zrobiło sie już całkiem ciepło i Ci którzy przez zimę nie meli możliwości poszperać w naszych autach robią to teraz..tak jak i ja.Mam kilka niesprawności które chciałbym szybko wyeliminować.Przede wszystkim wskazanie godziny i daty strasznie mnie irytuje.Nie mogę wprowadzić w stan licznika żeby móc zmienić date i godzinę.wiem że kiedys był już poruszany ten temat ale u mnei chyba coś nie działa bo męczę sie już z tym poo raz kolejny i wciąż nie daję sobie z tym rady.Po drugie chciałem sie dowiedziec czy u was również nie można jeździć na tzw rezerwie?!już 2 razy zdarzyło mi sie że z braku paliwa auto mi stanęło na drodze.Nigdy nie jeżdże do oporu szczególnie że na komputerze pokazywało mi jeszcze ok 100 km do przejechania.Wiem że nie powinienem sugerować sie komputerem ale jest to słabe skoro wskazuje niewłaściwie.Rozumiem że gdyby wskazywało mi 20-30 km bo jest to przeciez spalanie tymczasowe ale 100-120 km?Poza tym potrzebuję mechanizmu do podnoszenia szyby od strony pasażera bo mi nie działa.Niestety poprzednia właścicielka nie wiedziała co to znaczy dbać o auto

  2. #2
    Awatar BYLO
    Dołączył
    Sep 2009
    Płeć
    Skąd
    Mrągowo
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarny
    Posty
    84
    Zegar powinien ustawić się automatycznie drogą radiową, a przy dacie powinna wyświetlać się ikona sterowania radiowego. Co do rezerwy takich problemów nie mam, chociaż wskaźnik wadliwie wskazuje, ale bazuję na odczycie komputerowym.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    mi tam juz pare razy pokazywał 10km..i nawet po wskazaniu 0 powinno wystarczyć na jeszcze pare km ale wolę nie sprawdzać..więc to raczej jakaś niesprawność zegarów i wskazań na fis...często się to zdaża...ja kiedyś miałem zwariowany licznik...po zatankowaniu licznik predkosciomierza pokazywał od 260 a obrotomierz + 2 tys obrotów a paliwo całkiem opadło...już miałem zje.bany humor chciałem u kumpla odkrecić klemy ale nie miał śrubokreta no to ech jadę do siebie przekrecam kluczyk i wróciło do normy uff wielka ulga ale jest to czesta usterka w TTkach

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 37
    Ostatni post / autor: 04-09-2022, 14:36
  2. Błędy oraz logi
    Przez BigBird.co w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-04-2015, 21:45
  3. Instrukcja serwisowa [8N] oraz [8J]
    Przez olo w dziale Warsztat - Zrób to sam
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2013, 09:37
  4. Log 115, oraz błąd 18010
    Przez Kasprzyk19 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-05-2010, 13:40
  5. Rezerwa FIS i wskaznik
    Przez maniakTT w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 17-07-2008, 15:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •