Cytat Zamieszczone przez nightfox
Pomysł dobry... tyle że nic to nie da...
załóżmy nawet że te 3 miliony osób nie będą kupowały paliwa... ale duże firmy typu TP, Netia, PGNiG itp maja juz dawno ryczaltem kupione X setek/tysiecy litrow paliwa i tak czy inaczej firmy paliwowe juz maja kase a pracownicy i tak skorzystaja, no bo czemu mieliby placic za paliwo sluzbowe z wlasnej kieszeni...

Generalnie prawda jest taka, ze akurat podatek drogowy to male gowno, placisz kolo 5-6gr przy tankowaniu - kiedyś to liczyłem, reszta to jest już czysta A K C Y Z A... rzad robi nas w jajo... ehh ale idac tym tropem co tutaj lambo mowi o Pakistanie, to blizej i w zamozniejszym kraju - Szwajcarii - samochody luksusowe (tylko takich to sie tyczy) przy kursie franka 2.6/2.7 mozna kupic za 55-60% ceny samochodu w Polsce... Fajnie nie?

Ja wiem, ze mnie tu zaraz zjedziecie, ale jak ktos nie wyznaje ze tylko na SHELLU dobre paliwo daja, to LUKOIL tez ma dobrej jakosci (przynajmniej sie nigdy nie zawiodlem, a na Orlenie juz raz tak) a cena jest troche nizsza niz na pozostalych stacjach - okolo 12-15gr na litrze do orlenu...

Pozdrawiam

ojojoj trochę tu nieścisłości.

Po pierwsze mówisz o nowych czy używanych autach luksusowych ?? Bo te używane na pewno nie są tańsze niż Polski.
Brałeś pod uwagę podatek jaki trzeba zapłacić ?? Ja niestety się jeszcze nie orientuje.
Jestem tu dopiero tydzień, ale zdążyłem już zauważyć wyraźną różnicę w cenie aut. Co innego paliwo. Ceny takie same jak u nas. Czasem ciutkę droższe.