Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 67

Wątek: Jesli nie TT RS to co?

  1. #16

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Posty
    24
    easy - entry? cos takiego nie istnieje w TT... chyba ze po lifcie dali jakis dodatek...
    Nightfox, wklejam info z konfiguratora:

    Fotele kubełkowe z przodu
    - obszyte skórą Feinnappa
    - składanie oparcia bez funkcji easy-entry
    - bez bocznych poduszek powietrznych w oparciach

    - niedostępne z elektryczną regulacją podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa
    - niedostępne z elektryczną regulacją ustawień przednich foteli
    - niedostępne z pakietem "Schowek"
    - niedostępne z mocowaniem fotelika dziecięcego ISOFIX

    [ Dodano: |8 Cze 2010|, 2010 22:24 ]
    Dodatkowe pytania:

    Posiadacie sportowy uklad wydechowy?

    No i prosze... wrzuccie fotki, albo chociaz link :P

  2. #17
    nightfox
    Gość
    no to znaczy ze cos dodali... wczesniej tego nie bylo...
    natomiast specjalnie zszedłem do garażu... dzisiaj jeździłem tylko po mieście... średnie spalanie od 2óch dni (wtedy tankowałem) 25l /100km... a do ostrej jazdy troche jeszcze brakowalo...

    W trasie do 17-19 idzie zejsc...

  3. #18
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Co do spalania, jak jeżdżę na ściganie się po mieście, albo objazdówka ze znajomymi w klika mocnych fur to wskazówka paliwa schodzi bardzo szybko, spalę Ci spokojnie 1/4 baku na kilkanaście ciśnięć z pedałem gazu do dechy.

    Baton, ja bym Ci z przyjemnością udzielił info o ekonomicznym jeżdżeniu, ale nie umiem nie cisnąć

  4. #19
    nightfox
    Gość
    1/4 baku w RS to +/- 15 litrów

  5. #20
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez nightfox
    1/4 baku w RS to +/- 15 litrów
    dokładnie, jedziesz na miasto ruszasz z pod kilkunastu czerwonych i rozpędzasz się całą fabryką do 160-200, potem hamowanie i dalsza jazda na takich samych warunkach, to naprawdę 1/4 baku idzie na spacer.

    A przy 240, RS'ka naprawdę szybko Ci przetrzebi bak, ja na obwodnicy zawsze mam 190-240 i widzę jak to wpier*ala,

  6. #21
    nightfox
    Gość
    wybacznie za wyrażenie... ale ona nie idzie Michal... ona wypierdala...

  7. #22
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Baton, będę szczery naprawdę RS'ka to nie auto do tras i trybu życia związanego z wykonywaniem pracy z tego tytułu. Ja ją traktuję jako część mojego życia, tylko po bułki do sklepu

  8. #23

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Posty
    24
    no to Panowie bez dwoch zdan spalanie jak w Ferrari... qrde rzeczywiscie znaczace.

    Masz racje nightfox iz takiego samochodu nie kupuje ktos kogo nie stac na paliwo, ale zakladajac ze przejechanie 100km bedzie mnie kosztowalo 100pln to nie wyglada ciekawie...

    Kilka dni temu wrocilem do Krakowa z Kolobrzegu. Srednie spalanie to 10-12l, w przypadku RSki musze zakladac 15-16l (optymistycznie), a to ma byc auto do codziennej jazdy...

  9. #24
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    A do pracy już planowałem kupić Skodę Fabię 3.2l/100, jeżeli masz dobrze płatną pracę nie zastanawiaj się RS'ka jest tego warta, ale jeżeli żona bije w domu, że za dużo wydajesz na paliwo to naprawdę sugeruję poszukać czegoś co jedzie ekonomicznie.

  10. #25
    nightfox
    Gość
    powiem Ci szczerze, juz bez zadnych chamskich docinek i innych... RSka to samochod dla jednej, max 2 osob. jesli wezmiesz kubelki, zapytaj Michala, droga nie bedzie juz taka mila jak dotychczas. Spalanie niskie nie jest w codziennej jezdzie wiec do codziennego uzytku to jest slabe auto...
    Nie podobaja Ci sie inne samchody z podobnej polki, tylko o bardziej ludzkich parametrach? Skoro szukasz czegoś do codziennej jazy??-> Np. Megane RS albo Focus RS??

  11. #26

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Posty
    24
    Baton, będę szczery naprawdę RS'ka to nie auto do tras i trybu życia związanego z wykonywaniem pracy z tego tytułu. Ja ją traktuję jako część mojego życia, tylko po bułki do sklepu
    Nawet sie nie waz pisac takich rzeczy bo kupie tetke w dizlu i to na powaznie.

    Szczerze to chcialbym:

    - wyglad RSa
    - osiagi RSa wzglednie 3.0TDI z A5
    - brzmienie RSa
    - spalanie 3.0TDI

    Co radzicie? Auto na codzien i na trase ma byc...

  12. #27
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Spalanie jak w Ferrari - te 4.5 sekundy do setki musi żłopać skądś nie? Swoją drogą zastanawiam się jak TT Artura żłopie, powinno znacznie więcej od naszych RS'ek przy max ciśnieniu.

  13. #28
    nightfox
    Gość
    Dobra.. to sluchaj.. diesela do TT nie bierz... to slabe rozwiazanie... juz lepiej A5 3.0 TDI - mocne i ekonomiczne i komfortowe... Trasa - nie wiecej niz 10l - przyzwoicie...

    Jak chcesz sportowego zaciecia to bierz FOCUSA RS albo MEGANE RS - moj kumpel jezdzil ostatnio na tescie i mowil ze calkiem w pytke jak za ta cene...

    [ Dodano: |8 Cze 2010|, 2010 23:42 ]
    MichałTT
    Ja slyszalem ze ARTUR ma juz inna podzialke na wskazniku paliwa... w polowie zaczyna sie pole REZERWA

  14. #29

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    KRAKÓW
    Posty
    24
    powiem Ci szczerze, juz bez zadnych chamskich docinek i innych... RSka to samochod dla jednej, max 2 osob. jesli wezmiesz kubelki, zapytaj Michala, droga nie bedzie juz taka mila jak dotychczas. Spalanie niskie nie jest w codziennej jezdzie wiec do codziennego uzytku to jest slabe auto...
    Nie podobaja Ci sie inne samchody z podobnej polki, tylko o bardziej ludzkich parametrach? Skoro szukasz czegoś do codziennej jazy??-> Np. Megane RS albo Focus RS??
    To juz wole Michale A3/S3 ewentualnie A5. Dla mnie 70-80% to wyglad samochodu. Mam nadzieje ze rozumiesz. TT to jedno z najpiekniejszych aut i tyle.

    RS to super osiagi i brzmienie, ale ja podchodze do samochodu jak komorki... to narzedzie...

  15. #30
    nightfox
    Gość
    S3 SPORTBACK Ci się powinno spodobać... jeździłem i byłem w miare zadowolony z zachowania. Naped jak w TT, silnik jak w TTS, szybka, precyzyjna, przyjemna

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 23-12-2016, 19:14
  2. TT nie odpala jeśli zaparkuje na pochyłym
    Przez irusss w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-05-2012, 20:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •