- RS'ka pali tyle ile pociśniesz, ja nie patrzę na spalanie, kupiłem dla fanu auto i nie oszczędzam go po tym jak dotarłem silnik. Nie powiem Ci ile pali dokładnie bo po prostu nie liczę tego, kupiłem auto nie po to by było ekonomicznie a żeby cieszyć się frajdą osiągów i parametrów technicznych, jezdnych i nie żałuję zakupu
225-konna tetka pali mi przy dynamicznej jezdze w granicach 15-16l (cykl mieszany), ekonomiczna jazda to ok. 10l (trasa). Zastanawiam sie czy RSka odbiega znaczaco od tych wynikow...

- Ja myślałem że mam 280' nawet na cargo w Wawie wydawało mi się że mam wyłączony ogranicznik. Jednak mam 250km/h
280km/h IMO masz tylko z pakietem karbon (bez sprawdzania jakies 8KPLN dodatkowo)

- Spojler kwestia gustu, ja nie widziałem w RS'ce wysuwanego, ale jeżeli jest taki
jak w TTS to podziękuję.
Az taki badziew? Bo qrcze ten na stale cos mi lezy, no ale to rzeczywiscie kwestia gustu...

- Nawigację miałem już w "pakiecie" w dodatku w cenie auta, tzn. nie zapłaciłem nic za nawigację i kubełki które kosztują doooosyć sporo dlatego też nie wybrzydzam, ale nawigacja świetnie się sprawdza
Na kubelki tez sie chyba skusze... jedyny minus to oczywiscie cena (ok. 15kpln), brak funkcji easy-entry i isofixa... ale coz, syn nie ma jeszcze 3 lat wiec zmiesci sie na tylnej kanapie...

Odnosnie nawigacji: masz porownanie z automapa w polsce?

jak GTR to tylko w wersji Switzer P800


BATON - w dupiatym miejscu nawigacja? Dla mnie w dobrym i do tego w FIS'ie masz wszystko wyświetlone co masz robić jako kierowca włącznie z nawigacją

GTR - super bryka, ale brzydka... gdyby nie byl brzydki to bym sie zastanowil... acha... brzydki i drogi

Michale: w dupiatym - za nisko... powinna byc na wysokosci oczu... no chyba ze zakladasz kierowanie sie komunikatami glosowymi, ale to nie zdaje egzaminu...

Jedyny plus nawigacji fabrycznej to jej bezpieczenstwo... takiej nie ukradna...

ale tak sobie mysle ze z nowa RSka to w gre wchodza tylko parkingi strzezone + garaz niestety... dlatego moja lekko 'ujezdzona' tetka jest taka fajna: zostawiam gdzie chce i sie nie martwie czy ukradna czy tez porysuja...