Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Posty

  1. #1
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308

    Posty

    coś się Posypało Niektóre osoby Mają większą ilość Postów więcej Niż Mają Napisane :P Np koleżanka ag77

  2. #2
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Synchronizacja i gotowe.

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    lambo, posty na tym forum sa naliczany w dosc specyficzny sposob i trzeba sie chyba z tym pogodzic Wystarczy popatrzec na cache googla moich wypowiedzi. Raz mam ponad 800 innym razem 630, kilka dni pozniej 670 i juz Dodam, ze juz po awarii te anomalie mialy miejsce.

  4. #4
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    lambo, posty na tym forum sa naliczany w dosc specyficzny sposob i trzeba sie chyba z tym pogodzic Wystarczy popatrzec na cache googla moich wypowiedzi. Raz mam ponad 800 innym razem 630, kilka dni pozniej 670 i juz Dodam, ze juz po awarii te anomalie mialy miejsce.
    Ile Ci mam razy tłumaczyć?

    1) Dlatego ze byla awaria. 2) dział Giełda został wyczyszczony wiec odjęło postów. 3) W niektórych tematach jest wyłączone zliczenie postów.

    Opcja synchronizacja użytkowników i nie ma możliwość żeby było mniej/wiecej postów niz jest twoich wypowiedzi...

  5. #5
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Jak Dla Mnie osobiście to troszkę głupi pomysł z tym Liczeniem Nie Mamy po 5 Lat Jak ktoś normalny coś Pisze to odpisuje na Temat i niby czemu post ma Nie być liczony Taki Post ..?
    Jak ktoś świadomie nabija (nie wiem po co że niby ma być mądrzejszy od tego co Ma ich Mniej ..? Raczej Nie ) Jak ktoś Nabija posty dostaje osta -bana i gotowe

  6. #6
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Cytat Zamieszczone przez lambo
    Jak Dla Mnie osobiście to troszkę głupi pomysł z tym Liczeniem Nie Mamy po 5 Lat Jak ktoś normalny coś Pisze to odpisuje na Temat i niby czemu post ma Nie być liczony Taki Post ..?
    Jak ktoś świadomie nabija (nie wiem po co że niby ma być mądrzejszy od tego co Ma ich Mniej ..? Raczej Nie ) Jak ktoś Nabija posty dostaje osta -bana i gotowe
    Jesli nie macie po 5 lat to po co Wam jakis licznik postów? możesz odpisywać i bez liczenia postów. Bo po co wam to? liczy sie treść posta a nie ile ich jest napisanych.
    Moze niedługo będzie tak ze całkowicie wyłączę wyświetlanie licznika postów i każdy będzie opieral sie na randze a nie na ilosci postów i myślę ze to bedzie bardzo dobry pomysł.
    lambo.. rangi sa za posty. A nikt nie zasługuje na nasze rangi jesli najczęściej wypowiada sie w działach Off top - Free, Rozrywka, Nasze Auta, Giełda, Tutaj się WITAMY!
    wtedy co najwyżej moge mu dac range Spamer albo Offtopowiec.

  7. #7
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    BarTTek, Dokładnie wywal ten licznik i problem z głowy, szkoda że nie ma takiego programu który wlepiał by rangi za poziom wypowiedzi, a nie ilości postów typu---tak też widziałem---albo------ zgadzam się z przedmówcą---- ITP mi po awarii wywaliło ok 700 postów i jakoś nie ujęło mi to w niczym
    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #8
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    BarTTek, upierać się nie Mam zamiaru ( i tak Pewnie by to nic nie dało :P ) bo Jakoś Mi na tym specjalnie nie zależy.! nie wiem czy w to wierzyć..?( bo aż strach że tyle) mam coś koło 400godz siedzenia na Forum przed awarią Miałem pewnie ok 500 mogłem nabić postów 2000 w tym czasie Nie Powiem że moje wszystkie wypowiedzi są treściwe i na Temat ale raczej postów nie nabijam :P Też jestem za wyłączeniem Licznika i Po sprawie

  9. #9
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    Tak sie stanie..

Podobne wątki

  1. dlaczego są blokowane posty??
    Przez magik-kj w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-05-2010, 09:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •