Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: NOWICJUSZKA

  1. #1

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139

    NOWICJUSZKA

    witam! w?a?nie sie tu "wprowadzi?am"i musze przyzna? ?e ten klub to ?wietny pomys? dawno czeka?am na co? takiego. CO tu du?o m?wi? uwielbiam moja tetetke i nie zamieni?abym jej na nic innego dlatego cieszy mnie ?e mog? pozna? ludzi r?wnie zwariowanych na punkcie UFO. Mam nadzieje ?e t? stronke czeka ?wietlana przysz?o??!
    POZDRAWIAM! :B-fly:

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Agnieszko witamy cie gor?co i z otwartymi ramionami :P Cieszymy sie, ?e podzielasz nasze zami?owanie do 'UFO' . A w zwi?zku z tym ?e jeste? pierwsz? kobiet? w naszym elitarnym klubie proponuje Nick:"Gwiazda" ( chyba pasuje do "UFO") :silly:

  3. #3
    Maciek
    Gość
    ajajaj, ten Yukon, co za szarmant.... hehehehe! Witaj Aga! Nasz klub to Tw?j klub, wi.ec czuj si? tu jak u siebie! Pozdrawiam [/i][/b]

  4. #4
    Cezary Magier
    Gość
    no! nareszcie... (kobieta...)
    agnieszko przybywaj do piotrkowa na zlocik i niech moc bedzie z toba...

  5. #5

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    ch?opaki co za mi?e przyjecie zaczynam czu? sie jak u siebie.Dzieki Pozdrawiam was wszystkich trzech serdecznie.
    Gwiazdeczka(czy tak yukonku?)

  6. #6
    Maciek
    Gość
    ajajaj! ale si? tu dzieje... Ju? ?a?uj?, ?a w Piotrkowie b?dziecie si? bawi? beze mnie... cholera...

  7. #7
    Maciek
    Gość
    wszystko jasne. Webmaster siedzi sobie na urlopie w Egipcie, wi?c fotki uaktualnione zostan? najwcze?niej za tydzie?. Ale co si? odwlecze, to nie uciecze! Egipt... Takiemu to dobrze...

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    Gwiazdeczko dok?adnie tak !!!
    I jednak mam ca?y czas nadzieje,?e w Piotrkowie b?dziemy sie bawic wszyscy razem. Prosze wi?c nie zawied?cie mnie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •