Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Dobry tuner do zawirusowania

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20

    Dobry tuner do zawirusowania

    Czy może polecić tunera, który jest dobry?

  2. #2
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    na pewno nie kreator mocy...przypadkiem może uda im się wgrać dobry "zestaw" programu lecz jeśli coś nie pójdzie po ich myśli to robi się problem bo ciężko im jest zdiagnozować co jest nie tak,ale jeśli się niema o tym pojęcia to nic w tym dziwnego

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    No właśnie nie wiem gdzie się zdecydować (?). Przy moim silniku spokojnie można podnieść moc do 280KM i 550Nm. Ponoć niektórzy tunerzy, przed wgraniem programu sprawdzają stan turbiny, silnika, skrzyni - tylko nie wiem jak to niby robią? Każdy chwali się, że robi to bezpiecznie, ale na którego się zdecydować???

  4. #4

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    21
    Ewa R., zobacz tutaj http://www.tune-up.pl/ , popytaj czy "dłubną" Ci TeTetke

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Nexus6
    popytaj czy "dłubną" Ci TeTetke
    Bardziej liczę na to, że ktoś tu z forum podzieli się ze mną swoim doświadczeniem odnośnie zwiększenia mocy przez jakiegoś "dobrego" tunera. Ja nie mam TT, mam A6 3.0TDI seryjne 225KM (165KW) i 450 momentu. Wiem, że bezpiecznie można zwiększyć do 280KM i 550NM, tylko nie wiem gdzie to najlepiej zrobić? Może ktoś z TT wirusował i może kogoś polecić?

  6. #6
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    troche ludzi z forum robilo to w unitronic, znaja sie na tym co robia

  7. #7

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    21
    Ewa R., skoro chcesz dlubac TDI to mozesz w ciemno uderzac do tune-up

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Tune-up w Gdańsku? Byłoby zajebiście, bo mam tam tylko 150km, a unitronic gdzie jest? Najlepiej gdyby ktoś się wypowiedział, co np. rok temu zawirusował... To byłaby dla mnie istotna informacja! Ponoć po takim programie to nawet spalanie delikatnie spada (?) Jednak najważniejsze jest, żeby to było bezpieczne dla auta!

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ewa R., Może zanim jeszcze zapytasz, to zapoznaj się z archiwum, bo wszystko opisywaliśmy dokładnie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    zapoznaj się z archiwum, bo wszystko opisywaliśmy dokładnie
    Pewnie masz rację. Gdybym była tu tak częstym gościem jak Ty i miała tyle postów, to na pewno byłoby mi łatwiej szukać w setkach postów skrawka informacji. Jeżeli znasz kogoś z forum kto zawirusował jakiś czas temu (może z rok) i może podzielić się aktualnymi informacjami na temat tej modyfikacji to daj znać, jeżeli to nie problem... Czyli 2 sprawy: Gdzie to zrobić i Jak się sprawuje po np. roku?
    Ps. Nie interesuje mnie wjeski tjunig typu: wywalenie katalizatora, zmiana filtra powietrza, spojler, itp.

  11. #11

    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    bialystok/waw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    72
    Ewa, jeśli chodzi o modyfikację diesli to moim zdaniem najlepszym i najlepiej ogarniającym temat tunerem jest Master's Tuning. http://www.tdi-tuning.pl/home.

    Równie dobrą firmą w kwestii TDI jest comsport, szczególnie jeśli chodzi o modyfikacje mechaniczne, a nie tylko samą elektronikę. http://compsport.pl/

    Obie firmy na pewno ogarniają 3.0 tdi

  12. #12

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    A czy jest na forum ktoś, kto jakiś czas temu zawirusował i mógłby publicznie podzielić się opinią odnośnie ewentualnych skutków ubocznych lub też konieczności ponownego przyjazdu do firmy, w której to robił?

  13. #13
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    NA FORUM W DZIALE KILL ON STREET (ALE ZOSTAłO UTRACONE )OPISYWAłEM POJEDYNEK Z TAK¡ ZAWIRUSOWAN¡ A4 CO MIALA TEN SAM SILNIK...TAM WYSZłO 278KM I 560NM ALE Z TEGO CO PAMIETAM CO KOLEGA MÓWIł TO W 2005 BYłA SERIA WADLIWYCH WTRYSKIWACZY I ONE BLOKUJ¡ DALSZE MOżLIWOśCI...OGÓLNIE AUTO CAłKIEM NIE¬LE JEDZIE PO TAKIM PROGRAMIE...SZEDł łEP W łEP Z MOJ¡ 240 KONNA TT OD 0 DO MAKSA

  14. #14
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Ewa R. To że nie masz tyle postów co Zuczek i nie przebywasz na forum tak często nie usprawiedliwia faktu że nie chce Ci się używać ''szukajki''

    Następna kwestia to fakt że jeśli dany tuner jest dobry w turbo benzynach to nie koniecznie musi być dobry w TDI , jest wielu ogarniających 1.8T i nawet nie tykających się TDI i odwrotnie .
    Na forum TT nie znajdziesz praktycznych opinii ludzi którzy mają doświadczenie z tym silnikiem .
    Ludzie jednak robią to masowo i na innym forum znajdziesz na pewno dziesiątki praktycznych porad .

    Ostatnia kwestia .
    Usuwanie katalizatora i wymiana filtra powietrza to nie jest ''wiejski tuning'' lecz modyfikacje wspomagające . Przy pewnym poziomie modyfikacji nie używa się już po prostu papierowego filtra a katalizator w najmniejszym stopniu nie pomaga w efektywności silnika .
    Nie wiem nawet czemu o tym wspominałaś skoro nikt tego nie sugerował a w Twoim pierwszym poście sprecyzowałaś dokładnie że chodzi Ci o program

    Sprawdź firmy o których wspomniał xen i jeśli chcesz praktycznych opini to poszukaj na innych forach gdzie jest pełno aut z silnikami TDI .

    Temat zamykam bo mam przeczucie że będzie stylistycznie ewoluował w kierunku jaki mieliśmy wątpliwą przyjemność czytać w dziale '' Kupujemy Audi TT''




    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Dobry wieczór!
    Przez Magdalena w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 17-01-2015, 14:20
  2. MK1 [8N] Dzień dobry
    Przez 1bizkit w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2015, 20:23
  3. MK2 [8J] Dobry Den
    Przez thefirm w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-04-2014, 07:54
  4. Dzień Dobry!
    Przez Slipper w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 31-01-2014, 09:21
  5. Czy ktos testowal ? Digital Ecu Tuner II + MAP Sensor
    Przez unsuitable w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-03-2011, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •