Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 111

Wątek: Breloczki - Audi TT - Stal nierdzewna - Orginalny projekt

  1. #76
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no niby o gustach się nie dyskutuje ale mi się to nie widzi...jeśli masz czarna tt to srebrne klamki jeszcze ok ale w srebrnej to festyn....chociaż ja i tak bym nie założył majac nawet czarną...zamiast poprawiać wizualnie i tak ładnego auta lepiej dodać mu troche KM bo tego nigdy nie za wiele......

  2. #77
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    IceMan09
    Jak masz nadmiar kasy to lepiej zainwestuj w poprawienie kondycji auta, to lepszy fan niż te pierdoly
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #78

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Kondycha auta ok. Zawieszenie w planach na lulus będzie zrobione . Wtorek/środa dostane resztę części.

    Sory za OT

  4. #79

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarna
    Posty
    25

    zakup

    Cytat Zamieszczone przez marco Zobacz posta
    Nowe projekty okragly samo tt bez kolek audi , tt zaokraglone
    Witam, nie wiem czy jeszcze jest to mozliwe bo widze, ze posty sa z maja, ale chcialbym zakupic taki brelok z napisem "TT" dokladnie taki ImageShack® - Online Photo and Video Hosting wypolerowany, moze byc ciut wiekszy i masywniejszy. Kupilem tydzien temu tt'ke i taki wlasnie brelok mi sie wymarzyl.

  5. #80
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    a jakies dzien dobry w odpowiednim dziale z przywitaniem do nas bedzie ?
    napisz do kolegi, ktory nam to robil, nr'u tel. nie udostepniam, bo nie pytalem o zgode: marcinluz20[maplka]wp.pl

  6. #81

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Czy wiecie kto jest w stanie wykonać 2 prostokątne cienkie tabliczki z napisem? Dokładną fotkę podeśle osobie która była by wstanie coś takiego zrobić.

  7. #82

    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    bielsko -biała
    Pojemność
    brak
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    11
    Witam serdecznie, bryloczki sa dostepne caly czas wiec mozna pisac jak ktos potrzebuje na marcinluz20@wp.pl lub marcinluz20@gmail.com , na allegro mozna mnie tez znalesc pod takim samym nikiem jak email.Teraz opisze jak samemu odswierzyć swoj bryloczek bo wiadomo rysuje się od uzywania .Są dwa sposoby jeden dla bardziej wtajemniczonych polerowanie polerka , a drugi dla amatorow przedstawia sie nastepująco: na początku potrzebujemy trzy rodzaje papieru sciernego o gramaturach 320 , 800 i 2500 tysiaca najlepsze sa czerwone papiery.Bierzemy nasz bryloczek i kladziemy na papier 320 i szlifujemy go recznie po papierze (szlifujemy bryloczkiem po papierze z lekkim dociskiem ) z kazdej strony az bedzie jednolity szlif , nastepnie tak samo robimy na papierze 800 i na papierze 2500 tysiaca az zanikna ryski , wiadomo naprawde mninimalne zostana ale powierzchnia sie juz blyszczy i bryloczek wyglada jak nowy,Troszke sie trzeba namęczyc ale efekt jest zadowalajcy .Służe pomoca w takich sprawach jak bryloczki i wycinanie laserowe różnych projektów .

  8. #83
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez marco Zobacz posta
    Witam serdecznie, bryloczki sa dostepne caly czas wiec mozna pisac jak ktos potrzebuje na marcinluz20@wp.pl lub marcinluz20@gmail.com , na allegro mozna mnie tez znalesc pod takim samym nikiem jak email.Teraz opisze jak samemu odswierzyć swoj bryloczek bo wiadomo rysuje się od uzywania .Są dwa sposoby jeden dla bardziej wtajemniczonych polerowanie polerka , a drugi dla amatorow przedstawia sie nastepująco: na początku potrzebujemy trzy rodzaje papieru sciernego o gramaturach 320 , 800 i 2500 tysiaca najlepsze sa czerwone papiery.Bierzemy nasz bryloczek i kladziemy na papier 320 i szlifujemy go recznie po papierze (szlifujemy bryloczkiem po papierze z lekkim dociskiem ) z kazdej strony az bedzie jednolity szlif , nastepnie tak samo robimy na papierze 800 i na papierze 2500 tysiaca az zanikna ryski , wiadomo naprawde mninimalne zostana ale powierzchnia sie juz blyszczy i bryloczek wyglada jak nowy,Troszke sie trzeba namęczyc ale efekt jest zadowalajcy .Służe pomoca w takich sprawach jak bryloczki i wycinanie laserowe różnych projektów .
    Brelok otrzymałem, jestem bardzo zadowolony. Dobrze wykonaną pracę należy pochwalić zatem chwalę się brelokiem

    I don't have dreams, I have goals.

  9. #84

    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    39
    macie jeszcze te breloczki?? bo jestem zainteresowany

  10. #85

    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Czarna
    Posty
    87
    Ja również jestem zainteresowany.

  11. #86
    Awatar tuzio5
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    90
    Dzisiaj otrzymałem breloczek od Marcina, jestem pod wrażeniem jakości i precyzji wykonania, mogę szczerze polecić wykonanie czegokolwiek w metalu. W breloku można się przeglądać, aż tak jest ładnie wypolerowany. Poniżej foty:Nazwa:  IMG_20111121_190515.jpg
Wyświetleń: 58
Rozmiar:  86.4 KBNazwa:  IMG_20111121_190606.jpg
Wyświetleń: 54
Rozmiar:  84.8 KB

  12. #87
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez tuzio5 Zobacz posta
    Dzisiaj otrzymałem breloczek od Marcina, jestem pod wrażeniem jakości i precyzji wykonania, mogę szczerze polecić wykonanie czegokolwiek w metalu. W breloku można się przeglądać, aż tak jest ładnie wypolerowany. Poniżej foty:
    Breloczek bardzo ładny, teraz zainwestuj w obudowę kluczyka bo marnie wygląda moja po wymianie (patrz kilka postów wyżej).
    I don't have dreams, I have goals.

  13. #88
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    granatowy
    Posty
    913
    Szczerze? To Jaaqob Twoja wyglada jakos tak plastikowo jak jakas zabawka Mozliwe ze przez zdjecie jest takie wrazenie ;p

  14. #89
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Messik Zobacz posta
    Szczerze? To Jaaqob Twoja wyglada jakos tak plastikowo jak jakas zabawka Mozliwe ze przez zdjecie jest takie wrazenie ;p
    No cóż, jak masz starą zniszczoną to nówki poznać nie możesz :P hehe
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #90

    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    Toruń
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    329
    Jaaqob gdzie się zaopatrzyłeś w nową obudowę jeśli można spytać? Moja też już za ładnie nie wygląda

Podobne wątki

  1. Pawel-2005 :"Projekt dupowóz 1.8t z jajem czyli Audi A3 RWD"
    Przez Pawel-2005 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 208
    Ostatni post / autor: 29-07-2020, 09:20
  2. 3.2 - projekt
    Przez ikstece w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-03-2012, 15:54
  3. Audi TT Wroom.pl projekt skonczony :) (fotki i video)
    Przez Richie w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-02-2009, 06:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •