marco, ładnie wygląda ten okrągły...wiesz troszkę mam pojęcie o jak takie coś się robi i "proces technologiczny" (śmiesznie brzmi bo generalnie wystarczy wgrać odpowiednio przygotowany program do wycinarki laserowej zapodać jej arkusz np 2 na 3 o grubości 3mm i iść sobie na obiad i wsio się samo zrob) robienia takiego breloczka...nie oszukujmy się ...nie jest to filozofia...byle mieć dostęp do lasera..żebym miał kogoś kto ma to na pewno bym się podjął zrobienia czegoś takiego i nie robiłbym wielkiego problemu...a odnośnie chromowania breloczków o którym wyżej pisałeś...NA PEWNO nie są one malowane a potem chromowane...albo jedno albo drugie chrom nakładany metodą galwaniczną nie toleruje farby...bo najgorsze nawet dla nich jest stara farba i jest ona dosyć dużym problemem ...usuwanie starych powłok galwanicznych do pikuś ale z malowanymi elementami się męczą i zawsze jak przygotowywałem elementy do chromu to sam to usuwałem żeby było taniej...chyba że chrom natryskowy ale to inna metoda która na pewno nie są wykonywane takie breloczki...a i też na pewno nie sa malowane...tak czy siak jeśli możesz to ja mogę zakupić surowy breloczek a wypoleruje sobie sam...co jak co ale kwas się najłatwiej i najlepiej poleruje....a możesz wykonać dowolone logo ? i czy jak podeśle CI nasze w CAD to jaka była by cena dla np 20 breloczków? tak pirazy oko bo mysle ze 20 szt to na pewno sie zbierze...no bo Malina dużo gada jak zwykle a nic z tym nie zrobił...kurde to jak tak ma to iść to sam sobie zrobię taki breloczek...wyciąć 2 literki TT to żaden problem...a mam płaskownik odpowiedni ale chciałbym coś bardziej profi..z logiem naszego klubu

[ Dodano: |29 Maj 2010|, 2010 22:05 ]
Malina, gdzie ten Twój projekt? ileś dni temu pisałeś że zaczynasz prace nad breloczkiem...heh marnie coś te "prace" idą i żuczek miał zdecydowanie racje...no chyba ze mnie zaskoczysz i w końcu coś zrobisz