Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: stożek + mbc

  1. #16

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    Maras_66, POKASZ JAKIES ZDJECIE JAK MASZ I GDZIE ZAMONTOWANE MBC
    NO RISK,
    NO FUN.

  2. #17
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    max1236454, oj cie kusi wpakować zaworek jak już musisz to kupuj z górnej pólki, słyszałem złe opinie na temat Properfekt i tanich podróbek są problemy z falujacym doładowaniem
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #18
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    ZUCZEK, heh ja nie powiedziałem że 1.3 bar do odcinki..ale do 6 tys do lekko...u mnie tak było:
    http://img213.imageshack.us/i/115yi.jpg/
    a potem spadało dlatego że ciśnienie uzyskane znacznie przekraczało wymagane...i turbina dmuchała na "rozpędzie" więc gdyby wymagane ciśnienie dalej było na poziomie 1.3-1.4 bar to myślę że spore doładowanie miałbym jeszcze wyżej...ale to nie zmienia faktu ze k04 jest małe kiepskie ...blabla i jest takim wrzodem na dupie który mi przeszkadza w uzyskaniu większej mocy dlatego mam zamiar się go pozbyć na rzecz garretta

  4. #19
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    ARTTUR Podkładka pod sprężynę już zamontowana bo mam dv30 czyli rozkręcany Sprawdzałem również szczelność zaworka i jest jak najbardziej ok. Nie miałem już jednak czasu wykonać jazdy próbnej, zrobię to jutro. O przeniesieniu na zimną strone myśle już od jakiegoś czasu i kiedyś to zrealizuje.
    max1236454 Na zdjęciu mojego silnika widać również mbc. Montaż jest dziecinnie prosty i na pewno sobie poradzisz. Jeden boczny króciec wpinasz do rury dolotowej, drugi do wastegate czyli do wężyka przychodzącego z okolic turbiny a trzeci dolny do rury ciśnienia za turbiną czyli tak samo jak n75.

    [ Dodano: |18 Maj 2010|, 2010 22:29 ]
    Zuczek Nie kupiłem tego zaworka przez przypadek, znajomy go ma.Bylem przy jego montażu i ustawianiu, jeździ już jakiś czas i wszystko jest ok. Z drugiej strony nie wiem jak można źle zrobić takie coś jak mbc bleed A properfekt ma tylko zaworki z kulką i sprężynka i ponoć się zacinają ale ja nic o tym nie wiem

  5. #20
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No i jak tam po jeździe próbnej , poprawiło się







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #21
    Awatar Maras_66
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    podlaskie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    TTE
    Rocznik
    2017
    Kolor
    czerwony
    Posty
    67
    Witam. Tak Arttur poprawiło sie, turbina juz sie nie śmieje , ale teraz pojawilo sie cos innego przy odpuszczeniu gazu z malego doladowania jest taki jakby podwojny dzwiek, pierwszy jakby powietrze w stozek a drugi ulamek sekundy po nim psssst. Ciezko to okreslic, sprobuje nagrac chociaz wydaje mi sie ze to juz nic groznego. Arttur mam pytanie odnośnie kanalu 120: Na ile jest miarodajny bo wydaje mi sie ze mozna dzieki niemu ocenic roznice np przed modyfikacja i po a prawdziwy pomiar nm to tylko hamownia. U mnie w drugiej kolumnie max.torque zapisana jest stała wartość 436,6nm a w kolejnej wartości wyskakuja niby real.

  7. #22
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    odnośnie tego kanału to ja sprawdzałem....przed zrobieniem wydechu było ileś tam a po nawet nawet o pare nm mniej...a auto znacznie lepiej jeździło...więc nie patrz na to...

Podobne wątki

  1. Wak box czy stożek? ''Rozmowy kontrolowane''
    Przez Quuuun w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-09-2016, 16:12
  2. stożek
    Przez Dejv93 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 26-06-2015, 11:04
  3. filtr czy stozek?
    Przez Badboyboxing w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-07-2011, 21:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •