Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 330

Wątek: Filtry powietrza Amsoil

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863

    Filtry powietrza Amsoil

    Od jakiegoś czasu zajmuje się dystrybucją tych produktów i w związku z tym że są to świetne filtry , zakładam temat z myślą o wszystkich klubowiczach planujących zakup lepszego filtra .

    Kilka faktów dot produktu :

    Filtry stożkowe i panelowe ( przeznaczone do użytku w seryjnej obudowie ) Amsoil są filtrami suchymi , materiałem filtracyjnym jest syntetyczny materiał o nazwie nanofiber który charakteryzuje się świetnymi właściwościami filtracyjnymi przewyższającymi papierowy filtr zachowując jednocześnie bardzo wysoki i mało restrykcyjny przepływ powietrza przewyższający w znacznym stopniu mokre filtry bawełniane .

    Właściwości te wynikają z budowy materiału filtrującego , w uproszczeniu dobrze ilustrują to poniższe fotki .



    Papier



    Nanofiber




    Gwarantowany przez producenta '' żywot '' filtra to 160 tyś. km lub 4 lata , w miedzy czasie filtr oczywiście trzeba czyścic
    Producent zaleca czyszczenie filtra za pomocą sprężonego powietrza ( max 20 PSI ) od czystej strony lub za pomocą podciśnienia ( odkurzacz ) od strony brudnej ..

    Kilka fotek

    Filtr panelowy :



    Filtry stożkowe :







    Ceny i sprawy organizacyjne .

    Filtr panelowy kosztuje 37$
    Filtry stożkowe mają cenę zależną od jego rozmiaru , do naszych aut jednak najbardziej odpowiednie sa :

    Stożek o średnicy flanszy wejściowej 3 cale , długość elementu filtrującego 5 cali , kosztuje 53$
    Większy filtr o średnicy flanszy wejściowej 3cale i długości elementu filtrującego 9 cali to koszt 74$
    Oba powyższe filtry mają dodatkowy otwór filtrujący w szczytowej części obudowy .


    Dodatkowy koszt to oczywiście wysyłka do PL , jeśli uzbiera się ok 20 chętnych i uda się nam to tak zorganizować żeby wysłać wszystkie filtry pod jeden adres do PL to wtedy koszt wysyłki może być na poziomie 2$
    Jednak w takim przypadku ktoś musi się poświęcić i zorganizować wysyłkę na terenie PL co delikatnie podniesie jeszcze koszt przesyłki ..

    Inna opcją jest wysyłka ze stanów bezpośrednio na adres każdego chętnego , wtedy koszt przesyłki będzie wynosić 20$ za filtr panelowy i 35$ za filtr stożkowy .


    Czekam na Wasze pytania , opinie i propozycje organizacyjne

    Aktualna lista osób zdecydowanych ;

    ZUCZEK - Filtr oleju , 2 szt.
    Artix - Filtr oleju , 2 szt , filtr panelowy 1 szt.
    Darson - Filtr panelowy , 1 szt.
    BarTTek - Filtr stożkowy ( mniejszy) , 1 szt.
    Rafael - Filtr stożkowy ( mniejszy ) , 1 szt. . filtr oleju 1 szt.
    MichałTT - Filtr stożkowy ( mniejszy ) , 1 szt. filtr oleju 1sz.
    Maru - Filtr stożkowy (mniejszy) , 1 szt.
    Piozu - Filtr panelowy 1szt , filtr oleju 1szt.

    Pozdrawiam




    ************************************************** ****************

    Reszta odpowiedzi z tematu które udało mi się odzyskać

    ************************************************** ****************



    ZUCZEK

    Wysłany: |7 Mar 2010|, 2010 23:37
    Artur a jak jest z dzwiękiem tego filtra bo jeżeli bym montował to tylko dla walorów sluchowych i zależy mi aby dolot się trochę odezwał na Garrecie
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm 6 Gang cel 300hp w drodze


    Artix

    Wysłany: |7 Mar 2010|, 2010 23:48
    Arttur,
    AMSOIL to rowniez genialne, kompletnie nieznane w EU oleje silnikowe i do przekladni, przewyzszajace jakoscia shitexowe Mobile1, Castrole, Elf'y i temu podobne.
    Rowniez filtry do oleju maja w technologii, ktora kilkukrotnie przewyzsza standardowe oddzielanie zanieczyszczen od oleju w stosunku do zwyklych filtrow, nawet z tego co pamietam daja wyzsze przebiegi pomiedzy wymianami.

    Mozesz wrzucic jakis pelniejszy cennik AMSOIL'a ? Ja bym chetnie nabyl przynajmniej filtr oleju, a poniewaz jezdze na serii to na karton do powietrza byc moze tez sie skusze.
    _________________
    Pozdro Artix


    Arttur

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 06:31
    ZUCZEK ładnie słychać turbinę i spusty z DV jest nawet odrobinę głośniej niż było na moim poprzednim filtrze (AEM dry flow ) co jest też dowodem że nowy filtr ma lepszy przepływ
    Jak dla Garrecika to polecam ten większy

    Artix Tak zgadza się , sam używam olej silnikowy i filtr oleju oraz planuje zmienić ojej w skrzyni i tylnym dyferencjale . Nie proponowałem olei bo przez wagę wysyłka jest bardziej kosztowna i nie czuje się komfortowo z tym że ktoś będzie płacił za wysyłkę tyle samo lub więcej co koszt samego produktu . Jeśli komuś to nie przeszkadza to czemu nie

    Z filtrami do oleju nie widzę problemu , wysyłka będzie tańsza niż przesłanie stożka .
    Filtry do oleju mają element filtrujący również wykonany z włókna syntetycznego i są to w tej chwili jedne z najlepszych filtrów .
    Koszt filtra oleju do audi TT to 19$ i ma on gwarancje producenta na sprawne działanie przez 20tys mil , oczywiście z olejem który to wytrzyma .

    Ceny innych produktów przydatnych do naszych aut :
    - Pełny syntetyk 5W40 Euro formuła - 47$ za butle 5L
    -Olej do skrzyni biegów -13,5$ za 1 quart
    -olej do tylnego dyfra -13$ za 1 quart
    Jeśli chcesz ceny na inne produkty możesz je sprawdzić na mojej stronie w sklepie
    online , są tam ceny netto i trzeba do nich doliczyć 10% podatku .

    Dajcie też znać kto jest zdecydowany i na jaki produkt , to zacznę robić listę w pierwszym poście






    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    Maciek1985

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 15:04
    Arttur, który filtr będzie pasować do mojej TT i jaka byłaby jego cena??





    ZUCZEK

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 15:56
    PLN robi się coraz mocniejszy więc można przemyśleć temat Artix, też bym łyknoł filtr do oleju a może dwa niech leży na zapas a odnośnie stożka to nie mogę podjąć jeszcze oststecznej decyzji bo wszystko zależy od projektu ale będe miał na uwadze taki zakup.
    Jak w okolicach Wa-wy zbierze się kilku chętnych to możemy zrobić zbiorowa paczkę
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm 6 Gang cel 300hp w drodze


    BarTTek

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 16:51
    A to jest wliczone z rabatami dla klubowiczów ? ;P
    _________________
    Pamiętaj żeby nie jeździć szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać..





    Artix

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 20:43
    U "Was w tej hameryce" wszystko mega tanie, pamietam jak ogladalem opony do SUV'a w jakims "waszym" hipermarkecie i nie moglem uwierzyc, ze czasami cena wynosi 40-50% tej europejskiej. Rozumiem, ze efekt skali i takie tam pierdy, ale to pokazuje raczej, ze nas lokanie niezle laduja.

    Ja biore 2 szt filtra do oleju + 1 zwykly filtr panelowy.

    Zuczek chcesz sie dorzucic daj znac na priv'a. Biore najtansza (=najwolniejsza) przesylke.

    Arttur,
    Napisz gdzie i jak wplacic pieniadze. Planowana wymiana za 3 miesiace, wiec mozemy wyslac chocby kajakiem.
    _________________
    Pozdro Artix





    Darson

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 20:54
    To i dla mnie może być filtr panelowy jak już wszyscy zamawiają, też mi się nie śpieszy, wczoraj wymieniłem na zwykły
    _________________
    Pomóż, mój brat ma chore dziecko - Emilkę, przekaż 1% podatku




    BarTTek

    Wysłany: |8 Mar 2010|, 2010 21:01
    Ja też bym sie pisał, ale chyba na stożek bo do puszki z wax-boxem szkoda wkładać ten filtr bo nic z niego nie będzie.. rozumiem ze to mojej TT wystarczy ten mniejszy stożek
    Bo lepszego efektu dźwiękowego pomiędzy mniejszym a większym raczej nie będzie
    _________________
    Pamiętaj żeby nie jeździć szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać..





    Arttur

    Wysłany: |9 Mar 2010|, 2010 01:28
    Dziękuje Panowie , nie spodziewałem się ze tak szybko temat ruszy z miejsca

    Maciek1985- Niestety Amsoil nie ma jeszcze w ofercie ani filtra panelowego ani filtra oleju do TT MK2 . Jeśli chcesz stożek to będzie nadawał się ten większy tyle ze nie da się w Twojej TT zamontować go tak jak w MK1 , będziesz musiał dorobić na zamówienie metalowe kolanko i kupić 2 złączki silikonowe .

    ZUCZEK , Artix , Darson Dzięki , dopisałem Was do listy , dajcie znać jak trzeba coś dodać lub ując .

    BarTTek Nie będzie wielkiej różnicy w efektach dźwiękowych miedzy mniejszym a większym stożkiem , panelowy + wycięty dolny róg w seryjnej obudowie też uwolni trochę dźwięku , ale nie będzie to tak brzmieć jak stożek .
    Na razie zapisuje Cie na mniejszy stożek , daj znać jak zmienisz zdanie , dzięki .

    Pieniądze najlepiej przez PayPal na arturttq@yahoo.com , na razie jednak proponuje się wstrzymać do czasu kiedy uzgodnimy sprawy wysyłki . Jeśli ktoś chce od razu i bezpośrednio to proszę o PM






    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    ZUCZEK

    Wysłany: |9 Mar 2010|, 2010 20:23
    Artix, Nie spiesz się, jesteśmy z Wa-wy to wezmiemy jedną paczkę i będzie taniej, ale tak jak mówiłem jestem na etapie tworzenia projektu i nie wiem jaki filtr będę potrzebował, myślę że sprawa na dniach się wyjaśni ale jeszcze nie dziś. Może w tym czasie coś jeszcze wymyślimy i nie będzie trzeba robić kilku wysyłek
    POZDR.

    [ Dodano: |9 Mar 2010|, 2010 20:25 ]
    Arttur,
    Czy robiłeś jakieś dodatkowe doprowadzenie powietrza u siebie czy pobierasz z błotnika standartowo
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm 6 Gang cel 300hp w drodze




    Rafael

    Wysłany: |9 Mar 2010|, 2010 21:32
    Ja bym prosił o dopisanie mnie na mały stożek




    Arttur

    Wysłany: |9 Mar 2010|, 2010 23:49
    ZUCZEK Nie robiłem dodatkowego doprowadzenie powietrza , pobieram z błotnika tyle że otwór jest znacznie większy bo kiedyś szła tamtędy 3 calowa rura doprowadzająca powietrze do BMC CDA
    Stożek Ci się zmieści bez względu jaki set-up będziesz miał , musisz tylko się zastanowić czy zostaniesz przy seryjnej puszce + filtr panelowy czy pójdzie stożek .

    Dostałem dzisiaj e-maila od Artixa że zgadza się żeby wszystkie zamówienia dla mieszkających w Warszawie przyszły na jego adres .
    Tak wiec oficjalnie do Warszawy idzie jedna paczka . Dzięki Artix

    Rafael napisał/a:
    Ja bym prosił o dopisanie mnie na mały stożek


    Dziękuje za zamówienie , jesteś dopisany







    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    ZUCZEK

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 00:04
    Arttur,
    Czyli będzie trzeba pociąć błotnik
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm 6 Gang cel 300hp w drodze


    xylo

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 00:33
    Panowie poprawcie mnie jeśli się mylę. Do 180km będzie pasować bez żadnych przeróbek ten filtr stożkowy za 53$ ?? jeśli nie to co powinienem dokupić.
    _________________
    Czarne jest piękne





    Arttur

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 01:58
    Oba filtry pasują bez żadnych przeróbek .

    Jedynie przy większej niż seryjna turbinie wypada udrożnić trochę '' zasysanie '' , niezależnie czy będzie to stożek czy seryjna puszka







    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    Darson

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 02:35
    Arttur napisał/a:

    Dostałem dzisiaj e-maila od Artixa że zgadza się żeby wszystkie zamówienia dla mieszkających w Warszawie przyszły na jego adres .
    Tak wiec oficjalnie do Warszawy idzie jedna paczka . Dzięki Artix


    To już może do Warszawy niech pójdzie wszystko, tam więcej osób jest, część odbierze na miejscu, a do Lublina (czy w jakieś inne miejsce) ktoś by wysłał, jakoś się już dogadamy
    _________________
    Pomóż, mój brat ma chore dziecko - Emilkę, przekaż 1% podatku




    MichałTT

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 05:25
    Artur ja również zamawiam, co prawda niedługo wstawiam nową do garażu ale nadal będę mimo tego eksploatował starą TT więc warto mały prezent dla siebie i dla niej zrobić.

    Filtr Panelowy 1 szt. + mogę zapłacić za bezpośrednią wysyłkę, zależy mi na czasie. Ale jeżeli reszta chce zaoszczędzić i znajdzie się wystarczająco dużo chętnych to z przyjemnością zrobię wyjątek i poczekam na filtr.

    Można płacić Tobie przez PayPal? Czy na konto? ok znalazłem masz PayPal, świetnie
    A co do stożkowego, to bez żadnych przeróbek można rozumiem z tego co piszesz, ale co z resztą wężów które są podłączone do seryjnej puszki? Bo jeżeli warto i da radę to ja wolę stożkowy zamiast panelowego u ciebie buy'nąć
    _________________






    Arttur

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 08:35
    Darson - Nie będziemy koledze zawracać głowy , w Lublinie też jest sporo klubowiczów , może uda się wysłać jedną przesyłką , zobaczymy


    MichałTT Jedyny wąż jaki idzie do seryjnej puszki to ten od systemu SAI , wystarczy go odłączyć i na jego końcu przykręcić mały filterek z wejściem na 1 cal lub zrobić samemu filterek z 2 gąbek do mikrofonu + opaska zaciskowa . System działa tylko podczas zimnych startów i tłoczy powietrze do kolektora wydechowego
    Stożek jako ze jest to filtr suchy mocuje się bezpośrednio do przepływki , opaska zaciskowa jest w komplecie z filtrem .

    Jeśli Ci zależy na czasie to mogę wysłać nawet dzisiaj i będzie u Ciebie od 8 do 10 dni , daj tylko znać , co i jak Dzięki za zamówienie .







    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    Darson

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 09:14
    Jak na razie nikt z Lublina się nie zgłasza, wcale tak sporo ich tu nie jest
    Jakby Artix nie chciał, to zawsze ja mogę się zająć wysyłką, chociaż są 3 osoby z Wawy, 2 z innych rejonów. No nic, poczekamy jak się sytuacja rozwinie.
    _________________
    Pomóż, mój brat ma chore dziecko - Emilkę, przekaż 1% podatku




    MichałTT

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 09:39
    Btw Artur napisz do admina strony żeby poprawił META tagi w BODY HTML " " NAME="KEYWORDS"> "
    Chociażby podstrony :
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx


    Na PW wysłałem info. co do zamówienia.
    Arttur jak masz skype weź walnij do mnie pinga na login "softendo" będzie szybciej się dogadać niż po przez forum. Dzięki i pozdrawiam
    _________________


    xylo

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 09:46
    Panowie,

    Ale jeżeli zamontuje ten mały stożkowy filtr, to co właściwie osiągnę ) ?? Rozumiem że po pierwsze zmieni się dźwięk zasysanego powietrza ?? Czy różnica między serią jest mocno odczuwalna ??
    _________________
    Czarne jest piękne





    ZUCZEK

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 16:53
    xylo, Myślę że możesz odlecieć
    Tak zmieni się dzwięk będzie ale nie pomyślisz o dobrej izolacji od silnika to efekt będzie odwrotny
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm cel 300hp w drodze




    Artix

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 21:07
    Panowie,
    INFO: nie mam niestety mozliwosci robic dalszej dystrybucji przesylek po PL. Jezeli kogos interesuje to tylko i wylacznie odbior osobisty Warszawa Mokotow w godzinach pozno wieczornych w tygodniu. Wszystkie sprawy finansowe rozliczacie bezposrednio z Artturem, ja tylko ew. "robie za magazyniera" w umowionym mailowo terminie.

    Prosba o zrozumienie, czasu mialem malo, a wlasnie przybylo mi obowiazkow rodzinnych.
    _________________
    Pozdro Artix




    Arttur

    Wysłany: |10 Mar 2010|, 2010 21:46
    xylo W seryjnym aucie nie spodziewaj się szału Na pewno poprawi się delikatnie reakcja na pedał gazu i auto bedzię lepiej jeździć w górnym zakresie obrotów .
    Poza dźwiękiem oczywiście , filtry te filtrują znacznie dokładniej niż papierowy jednocześnie udrażniając trochę układ dolotowy.

    Jeśli chodzi o osłonę stożka , to jest to troche mit w przypadku naszych aut .
    Zapraszam do dyskusji w temacie o filtrach w dziale tuning , tak na szybko parę punktów :
    - zassane przez filtr powietrze jest i tak podgrzewane do bardzo wysokich temperatur przez turbinę
    - Temperatura pod maską drastycznie spada kiedy auto porusza się z prędkością 25 km/h
    - Oczywiście rozgrzane powietrze zawiera mniej cząsteczek tlenu w danej pojemności , jednak stożek umożliwia mniej restrykcyjne ( szybsze ) zasysanie powietrza .

    - nie poczułem u siebie żadnej różnicy jeżdżąc bez osłony i z osłoną

    Temat rzeka możemy kontynuować w innym dziale


    ArtixDziękuje jeszcze raz

    Darson Dzieki za ofertę , zobaczymy jak się temat rozwinie , jeśli nie będziesz widział problemu to możemy wysłać do Lublina towar na resztę Polski .







    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    Arttur

    Wysłany: |14 Mar 2010|, 2010 10:09
    Jeśli ktoś z Was jest jeszcze zainteresowany ale nie zdecydowany to uprzejmie informuje że planuje zakończyć temat pod koniec przyszłego tygodnia i wysłać wszystko w następny poniedziałek .


    Pytajcie śmiało jak coś jest nie jasne , tutaj albo ma PW









    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    MichałTT

    Wysłany: |14 Mar 2010|, 2010 15:57
    ZUCZEK napisał/a:
    xylo
    ale nie pomyślisz o dobrej izolacji od silnika to efekt będzie odwrotny


    Czyżbym mógł coś przeoczyć przy montażu stożka arttura?
    Swoją drogą czekam na stożek, zakupiłem już do tego drugiego przewodu całkiem sympatyczny filterek, jak przyjdzie paczka od Artiego pobawię się i dam znać od razu na forum z czym to się je - wrażenia organoleptyczne.
    Swoją drogą dostałem już konfiga do TT RS. Jak wszystko dobrze pójdzie, będzie kolejna klubowa RS przed końcem marca, lub na początku kwietnia.
    _________________


    Arttur

    Wysłany: |14 Mar 2010|, 2010 20:55
    Nic nie przeoczysz , koledze chodzi o osłonę termiczną stożka od reszty komory silnika , moja opinia jest taka że nie jest to konieczne .

    Zdaj relacje jak wrażenia po zamontowaniu i będę wdzięczny za jakieś foty

    No i trzymam kciuki za RS-a





    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx



    [b]Maru[b/]

    Wysłany: |14 Mar 2010|, 2010 23:04
    ja bym sie pisal na ten filtr stozkowy, mniejszy

    staralem sie przejrzec temat, jednak nie moge teraz poswiecic wiecej czasu wiec pytam:

    1. jaka jest roznica miedzy panelowym a stozkowym - poza oczywiscie wygladem i cena?
    lepsza filtracja? dzwiek?

    Odp: "Oba filtry filtrują bardzo dobrze i są tak samo dobre dla silnika jednak stożek da znacznie lepsze efekty dźwiękowe ."

    2. kupowalbym to dla efektu dzwiekowego, wizualnego i dla "zdrowia" auta. Czy mozliwym jest uzyskanie jakis kucy albo jakiejs dodatkowej mocy z tego?

    Odp:"Jeśli chodzi o osiągi to nie będzie jakiejś wielkiej rewelacji , na pewno poprawi się czas reakcji na pedał gazu i przybędzie trochę mocy w górnym zakresie obrotów ."

    3. Jak to sie montuje? trudniejsze niz splitter ? potrzebny mechanik ?

    Odp: Filtr panelowy zakładasz do fabrycznej puszki w miejsce seryjnego filtra natomiast montując stożek wywalasz fabrczną obudowę filtra i stożek montujesz bezpośrednio na przepływce .

    Pozwolilem sobie dodac odpowiedzi na te pytania bo domyslam sie, ze moga sie komus przydac - dzieki artur.
    _________________
    http://www.iClinic.pl - Profesjonalny serwis iPhone, iPod & Mac.


    Arttur

    Wysłany: |27 Mar 2010|, 2010 09:05
    Artix Przykro mi że tyle to wyszło





    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    Artix

    Wysłany: |27 Mar 2010|, 2010 14:45
    ArTTUr,
    Spox, tak sie buduje doswiadczenie - "experience comes from bad judgment"

    Darson,
    Wykonalem przelew bezposrednio z mBank na konto wskazane przez ArTTura w JPMorgan, a nie na PayPala. Jestes pewien, ze nie masz na rozliczeniu z mBank eKonto tych dodatkowych 3ech pozycji wymienionych przeze mnie? A moze masz jakies mega vipowskie konto?

    Jezeli tak, to robie awanture o lichwiarstwo.

    P.S
    Troche sie zrobil off-top, ale mysle, ze przyda sie ta informacja innym w przyszlosci i przelewow do US np. na Amsoila
    _________________
    Pozdro Artix




    ZUCZEK

    Wysłany: |27 Mar 2010|, 2010 14:55
    Przy większych przelewach oplaca się z PKO bo stala oplata do 10tyś $ ok 150zł
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm cel 300hp w drodze




    Artix

    Wysłany: |27 Mar 2010|, 2010 18:43
    Zuczek,
    Masz na mysli PeKaO czy PKO BP bo to inni lichwiarze?

    Probowalem to zrobic ze Inteligo (czyli niby PKO BP), ale powiedzieli ze nie maja wdrozonej funkcjonalnosci przelewow zagracznicznych, ale nad tym pracuja. To samo mi mowili rok temu, widac dynamiczny bank jak moj pierwszy 26 konny "samochod" ...
    _________________
    Pozdro Artix




    ZUCZEK

    Wysłany: |27 Mar 2010|, 2010 21:43
    Artix,
    Dziwne ja puszczałem z inteligo
    Na stronie inteligo na zakładce "przelewy", masz zakladkę "dewizowe polecenie zaplaty" i tam w nowym robisz przelew
    POZDR
    _________________
    TT Roadster 180hp lekko zmodyfikowany na 231hp i 360nm cel 300hp w drodze




    Piozu

    Wysłany: |28 Mar 2010|, 2010 22:17
    Paka już poszła czy można się jeszcze szybciutko dopisać na filtr oleju i filtr panelowy?

    Piozu


    Darson


    Wysłany: |29 Mar 2010|, 2010 02:14
    Artix napisał/a:

    Darson,
    Wykonalem przelew bezposrednio z mBank na konto wskazane przez ArTTura w JPMorgan, a nie na PayPala. Jestes pewien, ze nie masz na rozliczeniu z mBank eKonto tych dodatkowych 3ech pozycji wymienionych przeze mnie? A moze masz jakies mega vipowskie konto?

    Jezeli tak, to robie awanture o lichwiarstwo.


    Płaciłem z wykorzystaniem karty visa z mbanku przez paypala - to nie był przelew, w historii nie mam żadnych dodatków. Jak robiłeś przelew zagraniczny zamiast zapłacić kartą, to tak już jest
    _________________
    Pomóż, mój brat ma chore dziecko - Emilkę, przekaż 1% podatku




    Arttur


    Wysłany: |29 Mar 2010|, 2010 09:28
    Piozu - Masz PW


    Pozdrawiam




    Darson


    Wysłany: |29 Mar 2010|, 2010 14:17
    Dzięki, właśnie dostałem filtr, niedługo go przetestuję
    _________________
    Pomóż, mój brat ma chore dziecko - Emilkę, przekaż 1% podatku




    Maru

    Wysłany: |29 Mar 2010|, 2010 21:48
    zajebiscie wyglada jak wrazenia ?

    artur, kiedy ty wyslales paczke do bartka bo az mnie ciekawi czy mi przypadkiem nie przyjdzie
    _________________
    http://www.iClinic.pl - Profesjonalny serwis iPhone, iPod & Mac.




    BarTTek


    Wysłany: |31 Mar 2010|, 2010 11:05
    Arttur.. Moze by filtr dodal do TT sklepu?
    _________________
    Pamiętaj żeby nie jeździć szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać..





    Arttur

    Wysłany: |1 Kwi 2010|, 2010 10:17
    BarTTek No czemu nie , nie wiem na jakich zasadach ale zawsze można uzgodnić takie szczegóły .

    Maru - MichałTT , BarTTek i Darson mieli wysłane bezpośrednio , reszta filtrów idzie paczką morską .




    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx




    BarTTek

    Wysłany: |1 Kwi 2010|, 2010 10:51
    Na zasadach platnosci na twój paypal.
    Jak mozesz to podeslij mi opis i fotki a ja zajmę sie reszta,
    Fotki moge wziasc z tego tematu
    _________________
    Pamiętaj żeby nie jeździć szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać..





    Arttur

    Wysłany: |3 Kwi 2010|, 2010 10:46
    No to spoko . Napiszę Ci wszystko na PW






    Pozdrawiam
    _________________
    Black TT Q 225 + GT 2871 R = )
    http://www.lubedealer.com...icoil/Home.aspx



    Rafael

    Pojemność silnika: 1.8T
    KM: 190
    Rocznik: 2000
    Dołączył: 07 Mar 2010
    Posty: 22
    Skąd: Warka

    Wysłany: |7 Kwi 2010|, 2010 06:19
    Będzie ktoś uczynny i prześle mi filtry pocztą, jak dojdą? Oczywiście wysyłkę opłacam z góry



    Piozu

    Wysłany: |8 Kwi 2010|, 2010 16:41
    Rafael napisał/a:
    Będzie ktoś uczynny i prześle mi filtry pocztą, jak dojdą? Oczywiście wysyłkę opłacam z góry.


    Myślę ze się ktoś taki znajdzie



    ************************************************** ****************

    Nie wszystkie strony udalo mi sie wyszukac tak wiec sa drobne luki tu i tam


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Artix
    Panowie,
    Awaria forum spowowala znikniecie tematu ArTTura o filtrach Amsoila z US.

    Informuje niniejszym, ze dzisiaj przyszla przesylka i jezeli ktos ma cos w srodku nieotwartego jeszcze przeze mnie kartonu prosze o zgloszenie sie do na PRIV mnie celem umowienia odbioru gratow po weekendzie.

    Pozdrowienia
    Artur
    Dzięki serdeczne


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3

    Dołączył
    May 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    9
    ArTTur jakby ktos po cos sie nie zgłosił to na filtr powietrza ja sie pisze w w sumie oleju tez mi sie przyda heh....

  4. #4
    Awatar Tamm
    Dołączył
    Mar 2009
    Płeć
    Skąd
    świdnica
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    98
    Kolor
    srebrny
    Posty
    59
    @up
    podłączam się pod temat. Jeśli ktoś się rozmyślił, jestem zainteresowany kupnem filtra oleju i filtra powietrza stożkowego - mniejszego
    a może niedługo znów zbierze się większa grupa chętnych na zakup - o ile oferta arTTura wciąż aktualna to wpisuję się na listę zainteresowanych

  5. #5
    Awatar Rafael
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    A ja mam serdeczną prośbę do kogoś kto będzie odbierał rzeczy od Artixa: żeby wziął i moje graty i wysłał pocztą, koszty wysyłki oczywiście pokryję.

    Znajdzie się taki dobry kolega?

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Rafael Pisz na PW do Piozu już się zgodził ostatnio żeby Ci to odebrać i wysłać .

    radas i Tamm jak wam się nie śpieszy bardzo to zawsze można poczekać , może uzbiera się na 2-gą paczkę .

    Zawsze jest też opcja wysyłki indywidualnej tyle że trochę drożej wychodzi .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7
    Awatar Rafael
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    Ok dzięki

    Przy okazji, ja też jestem zainteresowany kolejnym zamówieniem więc do listy i mnie można zapisać.(stożek duży, olej do skrzyni)

  8. #8
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    Panowie,
    Paczke otworzylem, wszystko ladnie i bezpiecznie zapakowane, poza filtrami sa tez dla Was "koperty" od ArTTura.
    Rafael dogada sie z Piozu, pozostalych zapraszam w tym tygodniu do mnie po odbior filtrow.

    Co Wy na to, zeby sie spotkac w czwartek wieczorem k. 20-21 u mnie na Marinie Mokotow w pizzeri GAGA?
    Pozdro Artix

  9. #9
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Artix, a przyjedziesz TTtką
    Znowu TT znowu Cabriolet

  10. #10
    Awatar Artix
    Dołączył
    Apr 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    148
    po pijaku i w kapciach nie jezdze

    Ktos sie pisze na nienajgorsza pizze wieczorowa pora ?
    Pozdro Artix

  11. #11
    Awatar Rafael
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Warka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    16
    Z Piozu może być problem bo 2 tyg. już na forum go nie było:/

    Ktoś inny byłby wstanie pomóc?

  12. #12
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Artix, W czwartek podjadę wieczorem do ciebie bedzie jeszcze MARU
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #13
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    no powinien byc ;p
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  14. #14
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Maru, Masz być
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #15
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    hura

    zajebiscie wyglada ten stozek :] dzieki artur za kartke szkoda, ze nie wpadles do NYC jak bylem ;]

    wiesz moze, czy w TT osce z 98' wymagane sa jakies przejsciowki do zamontowania tego stozka? czy bedziesz pasowac jak tylko otworze "puche" i wyjme stary filtr?

    sciagnac cala obudowe filtra ?

    co ile go czyscic ?
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

Podobne wątki

  1. Filtr powietrza stożkowy AMSOIL
    Przez radson93 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-02-2017, 15:06
  2. filtry
    Przez markow w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-12-2016, 08:45
  3. Filtry AMSOIL
    Przez Artix w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 14-05-2010, 23:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •