Bry,

Jako, że dzisiaj sporo fur jeździło po grunwaldzie dosyć mocnych, zarzuciłem cumę i kurs na okrążanie grunwaldu!

Miałem okazję się ścigać z BMW850 a potem w drodze powrotniej od swojej kobiety stałem na kresce z SLK. No i z Clio 170 konnym ważącym około 1000kg.

RS vs BMW850 - ogólnie BUM'a piękna fura strasznieeeee szeroka, ładnie to to idzie,ale ze spóźnionym startem swojej RS (nie widziałem czy kolega będzie chciał się pobawić) więc musiałem go doganiać, przy 120 odchodził ładnie do tyłu. BMW = 300ps Potem wypierdzielił z jakimś kombi na czerwonym świetle - myślał że światło 100 metrów dalej jest dla nas ;D hehe komicznie to wyglądało, jak ruszyli na czerwonym! Dalej już nie było okazji - nie będę na czerwonym ich gonić ;D

Kolejny klient to Clio 170ps ważące 1000kg, na Streetriders.pl jest wzmianka o tym, ogólnie idzie lepiej niż seryjne mk1 225Q, no odrobinę lepiej, mam nadzieje że Kux będzie za tydzień w czwartek na spot SRT to będzie miał ustawkę z nim lub Roger.

No i ostatni to piękny biały cabrio SLK 272ps z silnikiem 3.5... cóż startowaliśmy z krechy, ale szybko go odstawiłem po czym zwolniłem żeby mnie dogonił - kierowca podniósł prawą rękę w kształt OK i wyciągnał wysoko z szacunkiem potem rozmowa na światłach, był zdziwiony że to tylko 2.5 litra

znalazłem jego auto na allegro.. no przynajmniej podobne tylko że ten z którym się ścigałem miał te wloty powietrza po bokach...
http://www.allegro.pl/item1028835241..._airscarf.html

POzdrawiam,