ja mia?em trzy przypadki
1. Gda?sk - Bydgoszcz 210km/h na 90 - w portkach mokro mia?em ale go?cie byli tak r?wni ?e im wystarczy?o usi??? za k??kiem - najwi?ksz? frajd? sprawi?o im gdy pokaza?em baga?nik - cieszyli si? jak dzieciaki , ?e taki du?y - efekt? - UPOMNIENIE :changes: i mog?em spa? spokojnie


2. Rzecz mia?a miejsce w okolicach Katowc, Dwupasm?wka przechodzi?a w drog? jednopasmow? i nikt mnie nie chcia? pu?ci? wi?c nast?pne dwie krzy??wki jecha?em pod pr?d, przekraczaj?c podw?jn? ci?g?a, jad?c z pasa w lewo na wprost itd. itp .... pech cia?, ?e na jedej bocznej sta? BUS policyjny i za mn? gonili, efekt by? taki ?e chcieli mi w?adowa? 10pkt i 500 i jak sprawdzili ze mam 16pkt na koncie to juz sie brali za zabierania prawka - kosztowa?o mnie 800z? w ?ap? - kupa siana ale lepsze to ni? stracenie prawka na jaki? czas..... Od tego czasu zawsze w schoku wo?e kilka setek WY??CZNIE JAKO REZERWA NA NIEOCZEKIWANE KONTROLE DROGOWE

3. Wroc?aw noc z pi?tku na sobot? godz 3.00 - powr?t z Krakowa, wlatuj? do miasta od strony autostrady - frun? UFOkiem jakie? 140 i cisz? przerywa (BACZNO??) b?ogos?awiony antyradar (SPOCZNIJ) - wychamowa?em do 117 - niby niewiele ale zawsze to lepiej ni? nic. Trafi?em na najgorsz? kontrol? - sta?o 4 mundurowych - jeden mierzy?, drugi pisa?, trzeci sprawdza? mnie przez papug? a czwarty sta? i obserwowa? - efekt 600z? - 6 pkt - rozmawia?em z kumplem i m?wi?, ?e je?li jest takie STADO policjant?w tzn. ?e ten czwarty to jaka? szyszka i kontrol maj? i w ?ap? na pewno nie wezm?

A w sumie to najgorsi s? nowi gliniarze zawara po szkole i wydaje im si?, ?e ?wiat zwojuj? i najch?tnie bawili by si? w Robin Hooda. Kiedy? podczas zwyk?ej kontroli taki w?a?nie CEP da? mi do zrozumienia, ?e pewnie autko kupi? mi tatu? i teraz si? rozbijam - urazi? mnie wi?c mu paln??em, ?e tak sie sk?ada, ?e sam na TT zapracowa?em a od taty dosta?em b?ogos?awie?stwo i to na pewno jest wi?cej bo on nic nie dosta?, bo gdyby dosta? to by nie sta? z lizakiem na rowie w 10 letnim polonezie...... facetowi posz?a piana z pyska ale na chamstwo reaguj? chamstwem