Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: JAZDA SEZONU

  1. #1
    Maciek
    Gość

    JAZDA SEZONU

    Ale mia?em weekend. W drodze do Katowic, oczywi?cie na Katowickiej trasie, radar na zakr?cie... 140 na 70... Chcieli 500pln i 10 punkt?w. Uda?o si? zako?czy? na st?wce bez punkt?w.
    Powr?t z Katowic, nagle czarne Mondeo na plecach... Lotny patrol. Tym razem zaprosili mnie na film pod tytu?em "Znikaj?cy punkt". CZADOWY! By?o wida? jak ich wyprzedzam, a potem 110...120...130...140...150, a ja ci?gle znikam... Dopadli mnie przy 170... Well, znowu 500 plus 10. I wiecie jaki fina???? Po ciekawej rozmowie jeden z funkcjonariuszy wsiada za kierownic? tetetki, ja z boku i przez kolejne par? kilometr?w facet zasuwa prawie 200 moim autkiem, a kolega wraz z moj? dziewczyn? w Mondeo za nami. Na koniec przybili?my pi?tki i go?? powiedzia?: Panie! Trzeba si? by?o nie zatrzymywa?. I tak by?my Pana w ?yciu nie dogonili naszym 2.5 V6... Szerokiej drogi.

    To si? nazywa weekend!!!! Pozdrawiam [/i][/b]

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2002
    Skąd
    Wawa
    Posty
    125
    farciarz..........he he he ............. ja dosta?em 10 pkt. i 500 z?........;(((((

  3. #3
    Cezary Magier
    Gość
    a ja nic nie dostalem... ...

  4. #4

    Dołączył
    Oct 2002
    Płeć
    Skąd
    WrocLOVE
    Pojemność
    brak
    KM
    180
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    28
    chrostol to na dobrych funkcjonariuszy motomaniak?w trafi?es.

  5. #5

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    ja mia?em trzy przypadki
    1. Gda?sk - Bydgoszcz 210km/h na 90 - w portkach mokro mia?em ale go?cie byli tak r?wni ?e im wystarczy?o usi??? za k??kiem - najwi?ksz? frajd? sprawi?o im gdy pokaza?em baga?nik - cieszyli si? jak dzieciaki , ?e taki du?y - efekt? - UPOMNIENIE :changes: i mog?em spa? spokojnie


    2. Rzecz mia?a miejsce w okolicach Katowc, Dwupasm?wka przechodzi?a w drog? jednopasmow? i nikt mnie nie chcia? pu?ci? wi?c nast?pne dwie krzy??wki jecha?em pod pr?d, przekraczaj?c podw?jn? ci?g?a, jad?c z pasa w lewo na wprost itd. itp .... pech cia?, ?e na jedej bocznej sta? BUS policyjny i za mn? gonili, efekt by? taki ?e chcieli mi w?adowa? 10pkt i 500 i jak sprawdzili ze mam 16pkt na koncie to juz sie brali za zabierania prawka - kosztowa?o mnie 800z? w ?ap? - kupa siana ale lepsze to ni? stracenie prawka na jaki? czas..... Od tego czasu zawsze w schoku wo?e kilka setek WY??CZNIE JAKO REZERWA NA NIEOCZEKIWANE KONTROLE DROGOWE

    3. Wroc?aw noc z pi?tku na sobot? godz 3.00 - powr?t z Krakowa, wlatuj? do miasta od strony autostrady - frun? UFOkiem jakie? 140 i cisz? przerywa (BACZNO??) b?ogos?awiony antyradar (SPOCZNIJ) - wychamowa?em do 117 - niby niewiele ale zawsze to lepiej ni? nic. Trafi?em na najgorsz? kontrol? - sta?o 4 mundurowych - jeden mierzy?, drugi pisa?, trzeci sprawdza? mnie przez papug? a czwarty sta? i obserwowa? - efekt 600z? - 6 pkt - rozmawia?em z kumplem i m?wi?, ?e je?li jest takie STADO policjant?w tzn. ?e ten czwarty to jaka? szyszka i kontrol maj? i w ?ap? na pewno nie wezm?

    A w sumie to najgorsi s? nowi gliniarze zawara po szkole i wydaje im si?, ?e ?wiat zwojuj? i najch?tnie bawili by si? w Robin Hooda. Kiedy? podczas zwyk?ej kontroli taki w?a?nie CEP da? mi do zrozumienia, ?e pewnie autko kupi? mi tatu? i teraz si? rozbijam - urazi? mnie wi?c mu paln??em, ?e tak sie sk?ada, ?e sam na TT zapracowa?em a od taty dosta?em b?ogos?awie?stwo i to na pewno jest wi?cej bo on nic nie dosta?, bo gdyby dosta? to by nie sta? z lizakiem na rowie w 10 letnim polonezie...... facetowi posz?a piana z pyska ale na chamstwo reaguj? chamstwem

  6. #6
    OSTATNIO S?YSZA?EM WYPOWIED? POLICJANTA W TV CZY RADIU ?E JAK Z?APIA FACETA W MALUCHU I M?ODZIE?IASZKA W DOBREJ FURZE TO TEN DRUG AUTOMATYCZNIE DOSTANIE DWA RAZY TYLE CO FACIO W 126p ZA TO SAMO WYKOROCZENIE ! PALANTY

  7. #7

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    potwierdzam to, czasami jak si? trafi na go?cia z lizakiem to za sam fakt ?e siedz? w TT wsadzi?by mi kolegium na 5000z?..... :grab:

  8. #8

    Dołączył
    Sep 2002
    Skąd
    ?l?sk,Pomorze
    Posty
    139
    i sk?d ja to znam , nawet m?j urok osobisty czasem nie pomaga

  9. #9

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    czasami trzeba uzbroi? si? w cierpliwo?? i trzeba da? si? wygada? gliniarzowi ?eby facet kompleks?w nie mia?.......... Ty Agu? to masz lepiej bo kobietk? jeste? i zawsze "jako?" na pi?kne oczy mo?e popatrze? :P - ja ni estety reprezentuj? t? cz??? p?ci, kt?ra jest z za?o?enia gorsza....

  10. #10

    Dołączył
    Oct 2002
    Skąd
    z okolic Warszawy
    Posty
    225
    Marcinie - czy mamy rozumie? ?e masz zamiar sie "przekfalifikowac" ?
    TTC Quattro
    GG 1539752

  11. #11

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    Leszno/Pozna?
    Posty
    31
    Raczej zostan? na swojej ugruntowanej pozycji - nie zamierzam w sobie nic zmienia? :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

  12. #12

    Dołączył
    Mar 2003
    Skąd
    ??d?
    Posty
    8
    Witam
    Ja mam nato sposob hehe zawsze w karcie wozu mam wlozona stowke i jak tylko cos to daje karte wozu jeszcze ani razu sie niezarzylo aby niewziol w lape wtedy bieresz karte wozu i sobie jedziesz w sina dal Swiat jest Prosty ;P

Podobne wątki

  1. Jazda w zimne dni
    Przez Messik w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-10-2011, 12:18
  2. Jazda ekonomiczna
    Przez Wobbler w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-07-2010, 14:15
  3. Ekonomiczna jazda
    Przez Maru w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 13-03-2009, 09:05
  4. Jazda na niskich obrotach
    Przez lukaszienko w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-02-2009, 22:39
  5. 400m.....................ale jazda
    Przez Yukon w dziale Testy i porównania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 11-03-2003, 13:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •