witam

jeśli chodzi o tą firmę to nic o niej nie słyszałem, moim zdaniem firamami którym warto poświęcić uwagę to zdecydowanie Jetronic- Wrocław (polecam), Unitronic warszawa, VTG warszawa(niekoniecznie).

Co do obniżania auta to tak się składa że mój egzemplarz jest obiżony i to dość ostro i szczerze mówiąc odradzam (osłona silnika podziurawiona no i dwukrotne spawanie miski olejowej przy relatywnie wysokich oponach to norma). jeśli chodzi o inne modyfikacje to:
-wymiana układu wydechowego dedykowanego czemu nie ale trochę kosztowne, jeśli mówimy o robieniu wydechu od podstaw to np u mnie jest on tylko wymieniony do kolektorów ponieważ tak mi radzono ze względu na późniejsze problemy z sondami.

Co do dolotu i stożka to też bym się zastanowił ponieważ nie zarobisz na przepływki które sie notorycznie walą przy takiej modyfikacji, (polecam wkładkę KN)

tak więc zamiast obniżania zainwestuj np w dobry program np Jetronic + wkładka Kn + wydech + blow off = ok 250-260 PS jeśli mówimy o wersji wyjściowej 225

pozdrawiam