Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 245

Wątek: Spot TT 2010

  1. #31

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Ewa R.

    A6 jest dużo więcej niż TT. Myślę że nie można porównywać tych dwóch zlotów
    Z tego co pamiętam największy zlot w Wawie liczył 13 tt... więc chyba nie jest tak źle ?
    Czarne jest piękne

  2. #32
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK
    MichałTT, Wszyscy dostosujemy się do twojej Magdy no problem
    POZDRAWIAM
    hehe, nie no spoko jak będzie możliwość z przyjemnością pojadę na spot tylko samemu to tak trochę smutno w trasie

  3. #33

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    Do Tomaszowa M. ja mam 300 km i jest to odległość która by mi odpowiadała i jazda nie zajmie mi dużo czasu a chętnie na jakiś zlocik bym sie udał oby tylko czas odpowiadał ale w weekendy nigdy nie pracuje więc nie powinno być problemu ale mam nadzieje że będzie tam mozna sie przespać w domku bo namiot odpada mam ich już serdecznie dosyć

  4. #34
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez WOYTTEK
    namiot odpada mam ich już serdecznie dosyć
    zawsze można w TeTce

  5. #35

    Dołączył
    Feb 2008
    Płeć
    Skąd
    LUBIN
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czerwony
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez MichałTT
    Cytat Zamieszczone przez WOYTTEK
    namiot odpada mam ich już serdecznie dosyć
    zawsze można w TeTce
    powiem ci że wolalbym w TT )

  6. #36
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no więc kto jeszcze byłby chętny? ale tak czy siak myślę że trzeba przedstawić konkretną propozycję zebrać zadatki to wtedy będzie wiadomo kto na serio chce jechać a kto robi tylko zamieszanie:P

  7. #37
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Heh ... TT to nie jest tak '' powszechne i masowe " auto jak A6 czy A4 tak wiec nie ma co porównywać naszych zlotów do innych marek audi bo nigdy nie będą tak liczne

    Jeśli chodzi o zlot ogólnopolski to ja widzę organizacje trochę inaczej .

    Osoba która czyje się na siłach i chce zorganizować taki zlot powinna wstępnie zorientować się jakie mogą być atrakcje w danym miejscu , opracować plan zlotu i wstępnie zarezerwować obiekty . Wtedy na forum pojawia się informacja że zlot odbywa się w tych dniach i w tym miejscu , oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym żeby da wszystkim czas na dopasowanie się do określonego terminu .
    Następnie trzeba ostateczną datę do której należy podjąć decyzje , podjęcie decyzji musi wiązać się z natychmiastowym wpłaceniem zaliczki aby sfinalizować formalności organizacyjne .

    Osobiście widzę w planie takiego zlotu jakieś jazdy sprawnościowe miedzy słupkami na zamkniętym parkingu lub innym miejscu , ewentualnie wyścigi na 1/4 mili , przejazd całą ekipą przez centrum danego miasta , imprezę integracyjną , ewentualnie jakieś dodatkowe konkursy





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #38
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Heh ... TT to nie jest tak '' powszechne i masowe " auto jak A6 czy A4 tak wiec nie ma co porównywać naszych zlotów do innych marek audi bo nigdy nie będą tak liczne

    Jeśli chodzi o zlot ogólnopolski to ja widzę organizacje trochę inaczej .

    Osoba która czyje się na siłach i chce zorganizować taki zlot powinna wstępnie zorientować się jakie mogą być atrakcje w danym miejscu , opracować plan zlotu i wstępnie zarezerwować obiekty . Wtedy na forum pojawia się informacja że zlot odbywa się w tych dniach i w tym miejscu , oczywiście z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym żeby da wszystkim czas na dopasowanie się do określonego terminu .
    Następnie trzeba ostateczną datę do której należy podjąć decyzje , podjęcie decyzji musi wiązać się z natychmiastowym wpłaceniem zaliczki aby sfinalizować formalności organizacyjne .

    Osobiście widzę w planie takiego zlotu jakieś jazdy sprawnościowe miedzy słupkami na zamkniętym parkingu lub innym miejscu , ewentualnie wyścigi na 1/4 mili , przejazd całą ekipą przez centrum danego miasta , imprezę integracyjną , ewentualnie jakieś dodatkowe konkursy





    Pozdrawiam



    Arttur wszystko ładnie pięknie! Ale TY MASZ BYÆ NA NIM! Albo zadzwonię po talibów żeby Cię na siłę z Twoją TT przywieźli!

    Swoją drogą naprawdę fajnie by było gdybyś dał radę się pojawić, tylko z transportem kontenerowym jest różnie łatwo z USA dostać auto pobite podczas transportu. No i dodatkowo koszt takiego przedsięwzięcia... nie jest tani.

    http://www.autokanada.pl/trans_pl.php

  9. #39

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Heh ... TT to nie jest tak '' powszechne i masowe " auto jak A6 czy A4
    Mobilki to prawda, że userów A6 jest zarejestrowanych dużo więcej niż TT, ale na urodzinach A6 uczestniczyło tylko 36 aut, zmierzam do tego, że procentowy udział uczestników zlotu do zarejestrowanych userów w przypadku klubu TT będzie większy, może dlatego, że "mniejsze społeczności" mocniej się mobilizują?
    Koledzy, proszę jednocześnie nie porównywać A6 do A4, pomimo, że dla niektórym te auta (zwłaszcza w nowych budach) mogą wydawać się podobne, to tak naprawdę podobne nie są! Cena zakupu nowego również 2 krotnie wyższa - to tak jak porównać małe Audi (TT i A2) - to chyba najrzadziej spotykane modele Audi na drogach więc na spotach też aut mniej (cena zakupu również 2 krotnie wyższa).
    Ps. Na urodzinach klubowych jeden user przyjechał z Zakopanego do Ramsowo, robiąc około 650km w jedną stronę! Jechał na 20 calowych chromowanych kołach z oponą o profilu 30! Tak więc jak się chce to można...

  10. #40
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    Cytat Zamieszczone przez Ewa R.
    Cytat Zamieszczone przez Arttur
    Heh ... TT to nie jest tak '' powszechne i masowe " auto jak A6 czy A4
    proszę jednocześnie nie porównywać A6 do A4,

    Ewa nikt nie porównuje A6 do A4, Artturowi chodziło o to, że A6 i A4 są bardzo pospolite w porównaniu do współczynnika występowania TeTetek.
    Osobiście oba modele mi się podobają, ale osobiście wbijalbym już w A8 albo RS6

  11. #41

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez MichałTT
    A8 albo RS6
    RS6 510KM A8 mi się nie podoba i nie weszłoby do garażu , prędzej zdecyduje się na Q5 lub Q7 niż A8.
    Wiem o co mu chodziło w porównaniu ale dla mnie postawienie obok siebie A4 i A6 to tak samo jak TT i A2. Tamte pospolite, te występują w mniejszości.
    Skupcie się Panowie na temacie, jestem ciekawa kiedy i gdzie zorganizujecie zlot ogólnokrajowy, a może nawet będzie kolega zza oceanu

  12. #42
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    ***** U W A G A *****
    Mam wstępne informacje odnośnie rezerwacji domków, są one następujące:
    Jedyny wolny termin to 18-20 czerwca. Do wynajęcia jest ok 10/20 domków.
    Każdy domek jest 3osobowy, i oto ceny:
    - Doba za domek --- 123 zł / 41 zł osoba
    - Parking doba --- 5 zł

    Niestety, w terminie lipcowym i sierpniowym WOLNYCH MIEJSC BRAK

    Po rozmowie telefonicznej, ustaliłem z recepcjonistką, że maks do 2 tygodni trzeba dać znać ile nas będzie i wpłacić im 30% zaliczki na konto.

    Zrobiłem amatroską prezentację power point z miejscem, gdzie planujemy spot. Należy ją pobrać z linka, klikająć prawym i zapisz a następnie uruchomić prezentację i wcisnąć F5

    link: http://www.speedyshare.com/files/22344515/spot.pps.pptx

  13. #43
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No i pęknie termin na tyle odlegly że wszyscy zainteresowani mogą go zaplanować, więc ja jak najbardziej rezerwuje 1.Domek
    wojtek, Zarezerwuj te 20 domków i umów się na termin wpłacenia zaliczki ze byśmy zdazyli zbiórkę zrobić
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #44
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    póki co jesteś jedynym chętnym , który oficjalnie się zgłosił, a 20 domków to 60 osób...
    Mamy dwa tygodnie na zebranie się

  15. #45
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Spokojnie poczekajmy trochę w sumie to dziś padły większe konkrety, a malo ludzi jest na forum bo wekend jest
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. ETKA 7.2 v.5 2010* PL + Aktualizacje - działa na XP/WIN7
    Przez BarTTek w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 20:58
  2. Kupie SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW TT 8J 2010
    Przez raper54 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2016, 21:43
  3. Dotz Summer Cars Party 2010
    Przez Malina w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 09:56
  4. MajóVWka 2010 - 25-27 czerwca 2010 na Lotnisku Ułęż
    Przez Gelo w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 19:34
  5. kalendarz 2010
    Przez Kuxik w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2009, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •