Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 245

Wątek: Spot TT 2010

  1. #16

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Załóżcie nowy wątek, w którym będą wpisywali się chętni, którzy pojadą na 100%, z tym, że wcześniej musi być określony termin zlotu (aby każdy dostał urlop, my mieliśmy długi weekend). Miejsce zlotu można ustalić później, ale jak piszecie, że 100km ktoś może przejechać to raczej kiepsko to widzę... Ja do Olsztyna miałam ponad 300km, a niektórzy z Krakowa ponad 500km - ale co to dla ulubionej marki raz do roku :P

  2. #17
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Bodoba mi się pomysł Wojtka, a jeszcze bardziej Kuxika.
    Ja bym się chciał przejechać jakąś długą i równą drogą nad wybrzeżem w kilkanaście TT.
    Wszystko zależy od obmyśleniu nie samego miejsca wypoczynku, a również ułożeniu fajnej (niedziurawej) trasy na wspólną przejażdżkę.

  3. #18
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    moze jakas ankiete zrobimy z miejscem?
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  4. #19

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Zróbcie nowy temat z ankietą odnośnie lokalizacji podobnie jak było na forum A6 Tylko, że pierw ważne by ustalić termin, by każdy dostał urlop. Tort urodzinowy

  5. #20
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie no niema co się bawić w ankiety...ja wiem ile to będzie trwało...Ci co są chętni żeby coś pomyśleć zorganizować w jakimś danym miejscu to niech piszą jak to widzą itp...i ustalimy coś dosyć szybko czy jeden czy drugi wariant (chociaż w tym tomaszowie chyba było by ok jeśli Wojtek się podejmie) a jak będziemy robić ankiety...głosowania potem szukanie terminu organizacja to będzie już zima...a to kiepska pora na leni ogólnopolski zlot

  6. #21
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Druga strona i brak konkretów a założyciel tematu chyba już ochłonął dajcie se luz szkoda klawiatury na puste klepanie jak widzę jakie spotkania są organizowane w Krakowie lub innych miastach to nawet nie chcę mi się ruszać w tym temacie i podpinam się pod inne kluby no chyba że się na was zawiodę i odbedzie się w końcu takie spotkanie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #22

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005
    głosowania potem szukanie terminu organizacja to będzie już zima...
    Jaka zima Teraz jest pora na zlot letni. My byliśmy na zlocie majowym (urodzinowym), a w związku z tym, że było zajebiście, już robimy zapisy a zlot właśnie letni! Tym razem góry (Bieszczady lub Tatry), Podejrzewam, że nam uda się to wszystko szybciej dograć i zorganizować po raz drugi niż Wam po raz pierwszy . Także po raz kolejny zachęcam do konkretów (najlepiej w nowym temacie) odnoście lokalizacji i terminu a może przede wszystkim kto jest na 100% zdecydowany... Jakby ktoś był chętny na podczepienie się do nas (prawdopodobnie będzie to lipiec) to podejrzewam, że nie będzie problemu i będzie mile widziany W końcu Ałdi to Ałdi (nawet wartość fur podobna )

  8. #23
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Ewa R., niż Wam po raz pierwszy
    Uwierz mi że się mylisz
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #24

    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Słupsk
    Pojemność
    brak
    KM
    232
    Rocznik
    2005
    Kolor
    czarny
    Posty
    20
    Miałam na myśli pierwszy ogólnokrajowy w tym roku, a więc biorąc pod uwagę zaangażowanie podtrzymuję, że prawdopodobnie my dogadamy i zorganizujemy drugi szybciej niż Wy pierwszy. Niestety zbyt mało osób osób pisze w tym wątku, a od pisania do realizacji też daleko droga, niestety... bo fajnie jak 30 takich samych fur przejeżdża przez miasto lub parkuje pod jakimś hotelem

  10. #25
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    koledzy,koleżanki...
    Uważam, że miejsce jakie podałem (czyt. Tomaszów Mazowiecki) jest chyba najbardziej sprawiedliwym ze wszystkich. Jeżeli ktoś nie chce naruszać swoich 19stek, wyjeżdzać ze stolicy to proponuję tylko jedno rozwiązanie: na mój koszt funduje lawetę z Wawy do TM, a w weekend jadę palić opony,kręcić syrenę i głodować pod Miniesterstwem Infrastruktury, dlatego, że stan naszych dróg nie pozwala na jazdę pojazdom w przedziale 30-45 tyś zł z felgami wartymi ok5 tyś zł....
    W weekend dzwonię na camping i pytam o domki lub pole namiotowe. Będe miał więcej info to rzucam na forum i co do zaliczki to uruchomie specjalne konto i tam będziemy wpłacać. Z czasem nie jest źle, jest dopiero początek maja- a termin myślę że przełom czerwca i lipca by chyba był najlepszy (niektórzy przecież wyjeżdżają z rodzinami na wakacje). Nowego tematu otwierać z chętnymi też nie będe ( po co śmiecić). Najlepiej walcie do mnie na PW ze zgłoszeniami i już, potem masowo wrzucę jakąś listę w wordzie.
    Ja jestem za- chciałem zrobić integracje śląska z małopolską była w hooy chętnych ludzi, ale w termin spotkania było może 2-3 chętnych... Spoty w Krakowie były takie, że ja i Drykier w dwójke albo jeździliśmy na Krokusa, albo sami się ustawialiśmy. Dobra, pytanie kto by jechał z krakowa, bo musze się wcisnąć ( dopłata do E95 )
    Aha, i jedziemy z pelnymi konkretami, nie patrzymy na inne fora, grupy społecznościowe!!!!!!!!!
    Swoją drogą to jakby wypalił spot to nie ma opcji, że nie robimy filmiku dokumentalnego!
    pozdr

  11. #26
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja moim skromnym zdaniem mogę powiedzieć ze taka opcja jest ok...więc jeśli masz czas i jeszcze nie straciłeś chęci dowiedz się jak by wyglądało z terminami opłatami i rozrywkami które by na nas czekały...no i oczywiście wpisuję się na listę chętnych

  12. #27
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    jasne, będę dzwonił i dam info co i jak.

  13. #28
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    spoko ja jestem za jak zawsze, nieraz już do Warszawy na spoty jechałem
    jak coś chętny jestem na termin dowolny, ale taki, żeby moja Magda miała w ten dzień akurat wolne

  14. #29
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    MichałTT, Wszyscy dostosujemy się do twojej Magdy no problem
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  15. #30
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    ZUCZEK
    jesteś moim guru

Podobne wątki

  1. ETKA 7.2 v.5 2010* PL + Aktualizacje - działa na XP/WIN7
    Przez BarTTek w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 100
    Ostatni post / autor: 20-03-2018, 20:58
  2. Kupie SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW TT 8J 2010
    Przez raper54 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 27-11-2016, 21:43
  3. Dotz Summer Cars Party 2010
    Przez Malina w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-09-2010, 09:56
  4. MajóVWka 2010 - 25-27 czerwca 2010 na Lotnisku Ułęż
    Przez Gelo w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 03-07-2010, 19:34
  5. kalendarz 2010
    Przez Kuxik w dziale Zakupy Hurtowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-10-2009, 10:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •