Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Wątek: tylnia rozpórka

  1. #16
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pawel-2005 Zastanowiłeś się czy kupisz to od iceboya ?
    Jeśli nie weźmiesz to może ja się skusze po tej cenie . Może jednak tak wyjść że koszty wysyłki do stanów mogą uczynić ten interes nieopłacalny .
    Tak czy inaczej daj znać

    W sumie nie planuje wywalać tylnych siedzeń bo jakoś je lubię , ale fajnie by było mieć gotowy zestaw czekający na specjalne okazje .





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  2. #17
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no ja nie bedę jej brał troszkę sporo kasy jak dla mnie ...jak chcesz to możesz do niego zadzwonić lub ja mogę CI ją wysłać...a tak na marginesie ja już mam -60kg wagi auta...przez ostatnie parę dni wywaliłem 40kg i kurcze czuć...że auto ma tak lżej i bardziej ochoczo przyspiesza dywanik już zamówiłem na allegro mam nadzieję że będzie podobny lub identyczny jak oryginał w audi...niestety musiałem kupić 2x tyle wiec jak ktoś chętny to mu odsprzedam...koszt to 40zł sam jeszcze nie wiem jak on będzie wyglądał ale na fotkach praktycznie identyk ...już wiem jak zrobić mocowanie...potrzebuję tylko śruby 2x M12x1 może mi sprowadzą w asmet a jak nie to dotoczę ale generalnie plan działania już jest

    [ Dodano: |5 Maj 2010|, 2010 14:36 ]
    a jeszcze odpowiem na pytanie kolegi kaczucha90 bo wcześniej przeoczyłem ta wypowiedź
    dla mnie nie lepiej opłaci się kupować od np golfa...bo po pierwsze przy średnicy 40mm i ściance 2mm przekrój będzie około 2.5 raza większy niż śrub mocujących a wytrzymałość tego alu będzie około 2x mniej niż średniej jakości stal więc wszystko jest ok ...w dodatku robiłem przymiarki i taka średnica będzie najlepiej wyglądać wizualnie ...a jakaś cienka to będzie wyglądać jak drut...w dodatku tamta od golfa miała około 20mm (oceniam na oko) a taka rozpórka jest poddawana wyboczeniu więc musi być duża średnica aby temu zapobiedz...odnośnie spawania to sam mam spawarkę inwentorową i koszt to jedynie parę elektrod...z toczeniem też nie będzie problemu...a jak dorabiam sam od początku to zrobię to tak jak będę tylko chciał i tak jak według mnie będzie najlepiej...a nie tak jak udało mi się kupić kiepską rozpórkę od golfa...bo jakość tego towaru zapewne jest wątpliwa i przy przeróbce tego kiepskiego elementu także było by sporo zachodu...więc dla mnie bez sensu

  3. #18
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Pawel-2005 Jak tam postępy w pracach , masz już jakieś foty żeby pochwalić się wynikiem końcowym





    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  4. #19
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    hmm wiec kupiłem pianke polietylenowa dywanik wszystkie rurki ,elementy mocowania już się toczą ...pasy samochodowe kupiłem na złomie za 9zł ...podłogę już mam zrobioną i już jest w aucie..została tylko siatka i wytoczone elementy przyspawać do rurki i i poskłądać mam nadzieję że w ciągu tygodnia się uporam z tym wszystkim a fotki z prac wrzucę jak ukończę całość ...ale mam nadzieję że wszystko będzie ok...i już wiem że po wywaleniu tej kanapy będzie więcej miejsca do siedzenia z tyłu

  5. #20
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    Więcej miejsca mówisz, pewnie trochę niżej się siedzi. Oparcie też trochę jest grube, można się oddalić, przez co kolana tak nie cierpią aż jestem ciekawy jak to wszystko wyjdzie

  6. #21
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    koniec dzieła:)

    no więc cały "projekt" ukończony...szczerze to nawet nie spodziewałem się że aż tak mi wyjdzie...nie wiem jak się Wam spodoba ale ja jestem bardzo happy z moda całość łącznie waży około 3kg czyli rozpórka "kanapa" siatka i jakieś tam inne pierdoły...używałem tylko aluminium i same lekkie materiały a stal to jedynie śrubki..wrzucam parę fotek elementów...całość cyknę ostatecznie w poniedziałek i opiszę w dziale warsztat bo rozpórkę skręciłem tylko na 2 śrubki zwykłe a w pon bedę miał z kwasu z łbem kulistym oto parę wybranych fotek

    [ Dodano: |5 Cze 2010|, 2010 00:07 ]

  7. #22
    Awatar Darson
    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Lublin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,254
    ooo, widzę, że bardzo ładnie wyszło i koszty chyba też nie wielkie. Uważaj, bo jeszcze zaraz zaczniesz zbierać zamówienia
    To "siedzisko" w wersji sport jest wyrównane z bagażnikiem (chyba, że to jeszcze nie jest końcowy efekt). Co tam wcisnąłeś pod spód? jakąś piankę? a w sumie, poczekam na opis.

  8. #23
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no opis czeka na akceptację...wiem ze tam jest wyrównane...ale to i tak miało być za siatką więc po prostu nie chciało mi się bawic żeby to wyrównywac...a na żywo w ogóle to nie szpeci że nie jest na równo...ale nie jest to problem żeby ktoś zrobił sobie na równi

  9. #24
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    No na prawdę fajnie wyszło .
    Dobrze dobrałeś średnice rozpórki , cieńsza by wyglądała tandetnie
    Pomysł z wyszyciem też świetny , taki mały szczegół a robi efekt .







    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #25
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    no też jestem zadowolony z efektu...i bardzo mi się podoba że widać to wszystko przez tylną szybę auta...dodaje troszkę agresywności autu...a już w piątek odebrałem lewy słupek do TT...muszę jeszcze zamówić uniwersalną obudowę do zegarów w słupku i kolejna zabawa z kombinowniem jak to wszystko estetycznie połączyć w jedną całość ma ktoś może jakieś ciekawe pomysły które można by zaadaptować do stworzenia takiego słupka z 3 zegarami ...

  11. #26
    Awatar Maru
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    niebieski
    Posty
    536
    tak sie zastanawialem - i doszedlem do wniosku ze to calkiem fajny mod ile wazy tylnia kanapa? gratuluje zapalu naprawde fajnie wyszlo - tylko rzeczywiscie, moze wyrownaj poziom bagaznika
    Gdy tankujesz z myślą o najbliższym czwartku bądź niedzieli to wiedź, że szatan się tobą interesuje

  12. #27
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    opisałem w dziale warsztat zrób to sam i tam też jest wspomniane o wadze całości...sama rozpórka waży około 800g maks 900g

Podobne wątki

  1. Rozpórka tylna
    Przez GoesLike w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-04-2016, 11:04
  2. MK1 [8N] Rozpórka Kratki Grill
    Przez Just w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 15:36
  3. co to jest? rozpórka?
    Przez quli w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 07-04-2013, 09:11
  4. Lampa tylnia lewa
    Przez maciek0880 w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-12-2011, 12:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •