no więc tak ostatnio sobie dumałem co jeszcze mogę poprawić w moim aucie za nie wielką kaskę...i przypomniałem sobie że moja tylna kanapa waży troszkę dużo a jej przydatność...nie pamiętam już kiedy kogoś tam wiozłem...na forum ktoś pisał że to wszystko waży 19kg ..jak pewnie wiecie można kupić rozpórkę w miejsce gdzie są zatrzaski tylnych oparć lecz cena takiej rozpórki...około 3 tys sprawia że temat dla mnie jest do zapomnienia...ale jaki problem dorobić to samemu...siateczkę i dywaniki to pikuś więc o to nawet nie pytam bo najważniejszy jest sposób zamocowania rozpórki i jej sposób wykonania ...czy jest ona na wcisk..(ma rozprężać auto) czy po prostu dokładnie spasowana czy jest minimalnie krótsza ( po przykręceniu ma tak jak by ściskać auto) podejrzewam że jest idealnie spasowana tak żeby przeciwdziałała zwężaniu w tym miejscu i rozciąganiu ale pytam żeby mieć pewność...w dodatku ciekawi mnie sposób zamocowania jej...ma ktoś jakieś fotki rysunek albo cokolwiek co pokazuje jak najlepiej jest ją utwierdzić? więc jeśli macie jakąś wiedzę na ten temat, zdjęcia lub cokolwiek co by mi się przydało do wykonania tego elementu będę "dźwięczny" za pomoc bo płacić 3 tys za taki element nie zamierzam