Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: 3 pytanka

  1. #1
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619

    3 pytanka

    Witam,
    co tak cicho ostatnio na forum ? Mam 3 pytanka, w sumie blahe.
    1) Czy u Was w TT tez ogrzewanie (nawiew) nie jest gorace tylko powiedzmy takie w miare cieple? Nawet po dlugiej jezdzie jak mam ustawione na HI to powietrze lecace z kratek nie jest tak gorace jak np. peugeocie.
    2) W mojej TT mam miejsce obok hamulca recznego na zestaw do telefonu komorkowego. Teraz pytanie: czy to jest zwykly kawalek metalu, czy tez jest jakos podlaczony do zestawu audio? Na dachu mam antenke (nie od navi) a 95% ttetek ma antene w szybie wiec moze ona odpowiada takze za zbieranie sygnalu GSM? Gdzie mozna kupic koncowke pasujaca do P910i?
    3) Wiekszosc tt jakie kiedys ogladalem szukajac "tej jedynej", mialo emblemacik BOSE w miejscu, gdzie sa glosniki. W mojej tego nie ma, ale na jakiejs tronie wyczytalem, ze od 2003 roku BOSE jest w standardzie. Jakby co, to moje radio to audi chorus 2. Jak da sie to sprawdzic nie zdejmujac plastikow na drzwiach :P ?
    4) Moze ktos ma na sprzedaz lewarek i klucz do odkrecania felg pasujacy do wytloczek w bagazniku?

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    U mnie dmucha bardzo gorace powietrze , prawie nigdy nie ustawiam na max...
    Moze masz zapowietrzona nagrzewnice...
    Ja tez mam antenke na dachu , nie wiem czy moze ona zbierac sygnal GSM ale tak czy inaczej
    ten zestaw do telefonu chyba Ci sie nie przyda...
    Telefon do ktorego zostal zaprojektowany to zabytek...Pamietamy wszyscy co bylo na topie w telefoni komorkowej kilka lat temu
    Na reszte Twoich pytan nie znam odpowiedzi....

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    to pewnie cos jest nie tak bo u mnie tak jak mowie, powietrze jest leeeedwo cieple a wrecz "neutralne" Co do tego uchwytu GSM, w katalogu Audi napisane jest, by o przejsciowke do swojego telefonu pytac w salonach audi. Dosc niedawno widzialem na allegro TT ktore mialo w tym miejscu Nokie 6310i (fakt ze tez ma swoje lata) takze jest to chyba uchwyt uniwersalny.

    Prosze o pozostale odpowiedzi pzdr

    [ Dodano: Wto Lut 27, 2007 9:30 pm ]
    zimno daje mi sie we znaki, bo nie mam cieplego powietrza w nawiewie. Tak jak pisal Arttur, jest to wina nagrzewnicy. Bylem w seriwsie Audi (zapowietrzona nie byla) powiedziano mi ze nalezy ja wymienic (koszt ponad 1000 zl z tego co pamietam). Co mi polecacie w takiej sytuacji? Da sie to jakos naprawic? Moze na allegro kupic uzywana (do A3/GOLF4 - mysle ze bedzie pasowac)? pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Apr 2003
    Płeć
    Skąd
    France Avignon
    Pojemność
    1.8T
    KM
    380
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Srebny
    Posty
    466
    1/ u mnie jest goraco
    2/ potwierdzam ze do P910i nie bedzie nic.
    3/ wedlug mnie jak nie ma BOSE tzn. ze nie ma. Jezeli jest, powino byc dostepny w menu radia.
    4/ Nie ma nic takiego

    I juz
    911 Kiler

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Twoja odp numer 4 dotyczyla pytania, ktore dodalem kilka dni temu? Chodzi mi o to, czy mam wymieniac cala nagrzewnica, czy moze da sie to jakos zreperowac (zregenerowac) bo i takie opinie slyszalem. Czy te do A3 / Golf IV beda pasowac?

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Masz w sumie 2 wyjscia ...
    Zamawiasz i zakladasz nowa i masz auto gotowe od reki..Albo popros mechaniora zeby wyciagna ci uszkodzona czesc i wtedy dopiero da sie zobaczyc czy da sie naprawic czy nie ..Mysle ze sie da..
    Tylko w tej tanszej opcji zostajesz bez auta na pare dni bo pewnie musialbys specow szukac co to naprawia ...
    A moze bedziesz mial farta i twoj mechanior to naprawi..
    Co do czesci z innych modeli nawet jak sa identyczne bywa ze maja inne nr-y etce najlepiej bylo by miec czecc w reku i porownac ze stara.

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #7

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    ja tez mam problem z "ogrzewaniem" tyle ze u mnie raz dmucha-raz nie....jak nie dziala to wlaczam podgrzewanie foteli i robi mi sie cieplo..... ale z tą usterką pojade do serwisu. A co do telefoniku- P910i to chyba najlepszy tel jaki mialem- a kupilem go zaraz jak tylko wyszedl i sluzyl mi dzielnie przez 2 lata- wypadl mi niejeden raz- wpadl do wody, przez co klapka z klawiatura przestala dzialac az ostatecznie po ktorejs imprezie ( ) przestal dzialas ekran dotykowy....teraz mam k800 -zadna rewelacja, i mam zamiar sie tego pozbyc zeby kupic p910i , jezeli chcesz miec zestaw glosnomowiacy to polecam to: http://allegro.pl/item170477358_zest...n_hcb_700.html

Podobne wątki

  1. 3.2 V6 - pytanka do posiadaczy, może potrzebna pomoc
    Przez Kozi w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-03-2014, 10:23
  2. 2 pytanka - 2 problemy
    Przez LoWang w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-08-2013, 09:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •