Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 30

Wątek: Wyj?tkowe TT? Dyskusja

  1. #16

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2007
    Kolor
    BLACK
    Posty
    134
    W TT nie trzeba wymieniać lamp z przodu , je się przestawia

  2. #17
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez migdał
    Jesli chodzi o lapme to jak wiecie przy sprawdzaniu auta z USA trzeba wymienic i w tym przypadku jak do tej pory jedna jest wymieniona jak narazie czekamy na druga.
    jesli chcesz wiedziec to w TT nie ma potrzeby wymiany lamp na europejskie. W lampach jest przelacznik, ktory wystarczy przestawic i wtedy swieca zgodnie z wymogami UE. Nie ciagne dalej tematu lamp bo Twoje wytlumaczenie jest tak nagiete, ze nie warte komentarzu

    Ja tez jestem za tym, by ograniczyc mozliwosc wrzucania tu ogloszen od osob majacyh mniej niz np. 20 postow. Tak jest tez na innych forach. Ostatnio trafiaja tu jakies najtansze szroty z allegro. Kazdy kupujacy TT na pewno zaglada na allegro i jesli bedzie zainteresowany szrotem od handlarza to i tak sie z nim skontaktuje. Dzieki temu dzialowi prawdziwi Klubowicze moga sobie podyskutowac na temat sprzedawanej fury, dopytac o szczegoly. Czesto jest tak, ze handlarz wpadnie, wrzuci linka i tyle go bylo, a forum zostaje zasypane TT po 27 tys OD KLUBOWICZA

  3. #18
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    po 27 tys OD KLUBOWICZA
    a ten klubowicz w statusie ma 2 posty- 1 w dziale witamy sie (o ile sie cham przywita)a 2 w dziale kupie/sprzedam

  4. #19
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    jesli chcesz wiedziec to w TT nie ma potrzeby wymiany lamp na europejskie. W lampach jest przelacznik, ktory wystarczy przestawic i wtedy swieca zgodnie z wymogami UE. Nie ciagne dalej tematu lamp bo Twoje wytlumaczenie jest tak nagiete, ze nie warte komentarzu
    W TT nie trzeba wymieniać lamp z przodu , je się przestawia
    ale przeciętny użytkownik tego mega wyj?tkowego modelu jakim jest TT nie musi wiedzieć, że akurat tutaj nie trzeba wymieniać lamp... nie każdy musi po?więcać uwagę na lekturę dotycz?c? tego modelu... ogólnie przyjęło się, że w USDM zmienia się lampy i tyle...

    w wyj?tkowo?ć auta nie wnikam, bo mi to rybka, ale ludzie ja wiem, że wyj?tkowe jest tylko jedno czarne TT na tym forum do sprzedania, tylko jako? nie może się sprzedać... no tak... za darmo przecież nie sprzeda

    nie każdy również musi się udzielać na tym forum... przykład:

    Cytat Zamieszczone przez kondi
    No ja akurat jestem zarejestrowany na tym forum.
    na forum CC ma całe 0 postów... je?li by chciał sprzedać a4 cabrio na forum CC, to chyba tez byłby mało wiarygodny ? a tutaj jest wiarygodny.... hmmm zastanawiaj?ce, jak to można szybko zaszufladkować ludzi...

    szczerze to żal.pl nie dziwie się, że na forum jest mało udzielaj?cych się nowych userów...

  5. #20
    Awatar lambo
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    małopolskie /Rudnik/
    Pojemność
    1.8T
    KM
    231
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    308
    Ja tez jestem za tym, by ograniczyc mozliwosc wrzucania tu ogloszen od osob majacyh mniej niz np. 20 postow. Tak jest tez na innych forach. No i chyba wszyscy s? za Tylko Trzeba by było też ustalić w jakim dziale te 20 postów musi być napisane bo kto? szybko nabije 20 postów linka wstawi do ogłoszenia i po sprawie Pasowało by co? konkretnego wymy?lić by uprzykrzyć handlarzom sprzedawania i za?miecania Forum

  6. #21

    Dołączył
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    5
    Nie ma sensu zniżać się do Waszego poziomu dyskusji.

    Proszę admina o wykasowanie tematu.

  7. #22
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez ravestation
    kondi napisał/a:
    No ja akurat jestem zarejestrowany na tym forum.


    na forum CC ma całe 0 postów... je?li by chciał sprzedać a4 cabrio na forum CC, to chyba tez byłby mało wiarygodny ? a tutaj jest wiarygodny.... hmmm zastanawiaj?ce, jak to można szybko zaszufladkować ludzi...
    Nie za bardzo zrozumiałem o co Ci chodziło pisz?c ten tekst ???
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  8. #23

    Dołączył
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    5
    kondi,widocznie czytanie ze zrozumieniem sprawia Ci trudno?ć.

  9. #24

    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    koszalin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    353
    Z tego co ostatnio obserwuję to na dzień dobry każdego nowego się beszta na tym forum co z tego że nowy się tu ogłasza ze swoj? TT po to jest ten temat z założenia
    Panowie zachowujecie się jakby?cie co najmniej Lamborghini je¥dzili trochę ogłady
    można napisać co się widzi po foto a nie co mi sie wydaje
    Sprzedam TT 180 KM rok 99 cena 26000 tel 517385046
    http://owex.firmy.net/

  10. #25
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Nie mam nic przeciwko ze ludzie oferuj? swoje cacka, ale niech podchodz? rzetelnie do tej sprawy, a nie wciskaj? ze nówka sztuka.

    Niech wpisz? VAG i historie samochodu, i z pewno?ci? nikt nie powie złego słowa, ale niestety zbyt dużo ludzi próbowało i nadal próbuje oszukiwać. Nie osadzam teraz kolegę migdała o to, ale wstawienie linku i opis"wyj?tkowa TT" trochę mało. W czym niby taka według niego jest wyj?tkowa??

    pzdr Piootr

  11. #26

    Dołączył
    Jan 2008
    Skąd
    WOS
    Posty
    158
    chłopaki,każdy sprzedaj?cy musi mieć swój chwyt na sprzedaż samochodu,nie mówię tu akurat o koledze migdał,ale ogólnie o wszystkich osobach sprzedaj?cych,w tym przypadku kolega użył słowa "wyj?tkowa" kwestia tylko tego czy sami jeste?my w stanie to ocenić czy co? jest wyj?tkowe i zaj...ste i czy nie damy się nabić w balona przy każdym zakupie jakiegokolwiek samochodu,żyjemy w demokratycznym kraju,gdzie panuje wolno?ć słowa...
    życie jest za krótkie,żeby je¥dzić dieslem... only

  12. #27
    Wiecznie w trasie.. Awatar BarTTek
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Gorlice
    Pojemność
    2.0T
    KM
    XXX
    Rocznik
    2005
    Kolor
    ^Pacific
    Posty
    1,134
    To sie chłopaki rozgadali

    Zrobimy ze napisany w dziale 'Kupię / Sprzedam' temat będzie najpierw akceptowany przez administracje. Tak jak to jest w dziale 'Warsztat - Zrób to sam' Jestem prawie zawsze na forum wiec tym sie bede zajmował, tak jak zajmowałem sie wcze?niej. Bede 'puszczal' tematy ktore uznam za stosowne. To zalezy od usera ktory wystawia ogłoszenie, głownie od jego aktywno?ci na forum.

  13. #28
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    BarTTek,
    My?lę że na pocz?tek to ?wietny pomysł
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #29
    nightfox
    Gość
    Witam,
    a ja mam trochę inne, można powiedzieć, że biznesowe podej?cie do sprawy:
    Mianowicie - osoby które maj? mniej niż X postów, lub lepiej, s? na forum krócej niż 2 miesi?ce, żeby umie?cić tutaj post musz? dokonać dobrowolnej wpłaty na klub np. 15 czy 20 PLN. W ten sposób, je?li kto? naprawdę będzie chciał co? zaoferować to 20PLN mu nie straszne, a je?li wrzuci jakie? byle co to i tak nasz klub będzie o te 20PLN bogatszy, i może nawet będzie za co utrzymywać domene chociażby .

    Co do tego X-a - to oczywi?cie trzeba ustalić, chociaż muszę powiedzieć że bardziej mi się podoba opcja pt. okres od kiedy dana osoba się zarejestrowała... bo ilo?ć postów można teoretycznie omin?ć, wpisuj?c w każdym z tematów po 2 zdania od siebie...

    Pozdrawiam.

  15. #30

    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Katowice
    Posty
    142
    jestem ZA
    JEST MOC

Podobne wątki

  1. Big Brake - dyskusja
    Przez PawelM w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 162
    Ostatni post / autor: 07-03-2022, 07:40
  2. Luźna dyskusja nt TTRS i 3.2
    Przez ZUCZEK w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 13-03-2016, 14:15
  3. Spawany tylny dyferencjał - ''dyskusja''
    Przez Pawel-2005 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 04-11-2015, 14:33
  4. Luźna dyskusja o producentach aut i nie tylko...
    Przez Mari w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 22:05
  5. Q7 luźna dyskusja.
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 22-10-2011, 16:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •