Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
Tomek, kup dobrego Pionka i będziesz zadowolony.
Audiomedia podobno miał coś wspólnego kiedyś z Clarionem - wspólnego dystrybutora na EU
Wiem, dobre radio w 1DIN znaleźć nie jest problemem ale jakby się dało mieć coś do nawigowania przy tym, to byłoby fajnie. Oryginalne nawigacje do TT też nie grzeszyły rozdzielczością z tego co wiem
Szału w tym sprzęcie nie ma, ekran wielkości mniejszej komórki, czyli standardu z czasów początków smartfonów. Kiedyś jednak jeździłem z TomTomem 5cali i było git, no prawie, bo mapy były do bani.
Te wszystkie stacje multimedialne 1DIN z wysuwanym ekranem już oglądałem. Albo nie zamkniesz tej ślicznej TT klapki albo nie wysuniesz porządnie ekranu, nie mówiąc o zasłonięciu guzików i wywietrzników. Jeżdżę z komórką w uchwycie ale mnie to czasem wnerwia, zwłaszcza jak ktoś zadzwoni w trakcie nawigowania w jakimś mieście, gdzie po raz pierwszy (i może ostatni) jestem.
Myślałem, że może jest tu ktoś kto to rozważał/widział/wyśmiał/pochwalił (niepotrzebne skreślić).
No nic, sprzedawca nie jest daleko, mogę podjechać i pomacać. Zdam relację jeśli/kiedy do tego dojdzie.