Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 50

Wątek: RS wiTTa

  1. #16

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    piękne

    kolorek MEGA

    jak znajdziesz chwilke to wrzuc jakies filmiki jak to cudo chodzi napewno nie tylko ja bym był zainteresowany takim tematem

  2. #17
    nightfox
    Gość
    jasne, ale najbliższy tydzień mam zawalony robotę, ale pó¥niej pomy?lę o jakim? filmiku, zdjęcia dorzucę jako? w weekend... Kolor jest powiedzmy unikatowy...

    A Ty Zuczek gdzie mnie widziales?? i na ile chcesz podkrecic swoja sttrzałę?

  3. #18
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    nightfox,
    Oj nie pamiętam gdzie? w alejach jerozolimskich chyba, ale na pewno twój, bo po wa-wie niebieskich RS na WX to nie jezdzi dużo
    Odno?nie mocy 3ka z przodu powinna pojawić się
    POZDRAWIAM
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #19
    nightfox
    Gość
    Konkretnie w Polsce dotychczas 1 RS... chyba że co? się zmieniło... 3 z przodu dobra rzecz... ciekawe ile będzie miał wtedy do setki...

    A jak na Jerozolimskich to musiałbyć jaki? pi?tek rano (bo jechałem na zmiane opon) albo czwartek wieczór...

    PS
    nie wiecie czemu mam cały czas napisane 4 posty, mimo że już napisałem ich więcej? Czy to dlatego że głównie pisze w oknie szybkiej odpowiedzi?

  5. #20
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    nightfox, fura pierwsza klasa Kolor tez super, stawiam go na rowni z bialym (najlepsze kolory). Sam planuje na wiosne wrocic do nowego TT ale jeszcze zobaczymy jak sie wszystko potoczy . Okolo miesiac temu kolega pracujacy w biurowcu WTT powiedzial mi (jako ze wie, ze jestem maniakiem TT ), ze wlasnie pod biurowcem stoi nowiutkie niebieskie RS Pewnie to byles Ty ...

  6. #21
    nightfox
    Gość
    dzięki mogło tak być, że gdzie? tam byłem

    Jak już tutaj rozmawiamy, nie znalazłem nigdzie tematu o antyradarach (poza jednym niewiele mówi?cym). Sam mam V1 ale szukam czego? co można zamontować tak żeby było niewidoczne... Macie może jakie? pomysły?

  7. #22
    Awatar wojtek
    Dołączył
    Jul 2009
    Skąd
    Krakow
    Posty
    258
    Cytat Zamieszczone przez nightfox
    PS
    nie wiecie czemu mam cały czas napisane 4 posty, mimo że już napisałem ich więcej? Czy to dlatego że głównie pisze w oknie szybkiej odpowiedzi?
    posty z jakim? czasem Ci się zesumuj?, nagle z 5 zrobi Ci się 10
    A fura naprawde, piękna! Witam na forum i dozo na jakim? ogólnoPOL spocie
    pzdr!!!

  8. #23
    Awatar kondi
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    220
    Rocznik
    2006
    Kolor
    beż
    Posty
    288
    Cytat Zamieszczone przez nightfox
    nie wiecie czemu mam cały czas napisane 4 posty, mimo że już napisałem ich więcej? Czy to dlatego że głównie pisze w oknie szybkiej odpowiedzi?
    Posty w dziale "Tutaj się witamy" nie s? podliczane .
    życie to jedna wielka impreza na któr? wszyscy s? zaproszeni.

  9. #24
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    a ja mam ciagle 762 posty i nic mnie juz nie dziwi. Wydaje mi sie, ze kiedys bylem nawet bliski 800

  10. #25

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Marki
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    850
    Ilo?ć postów jest nie ważna ;]]

    Co do auta to .... P I Ę K N A i zajebi?cie mocna. A kolor to same plusy
    Pytanie czy przy takiej cenie nie zastanawiałe? się nad A5 ?? Bo ja bym chyba przez taki dylemat osiwiał ;]
    Czarne jest piękne

  11. #26
    nightfox
    Gość
    tzn tak... Osobiscie uwielbiam wszystko co jest S, a jak juz jest RS to jestem w 7 niebie Prawda jest taka ze S5 to juz nie tyle ze wiekszy wydatek ale to nie to, silnik znacznie slabszy, zarowno jesli chodzi o mozliwosci jak i o ekonomie. Samochodem jezdza max. 2 osoby, wiec miejsce z tylu nie mialo takiego znaczenia. Ponadto A5 i S5 juz troche jezdzi a TT to rarytas ( zarowno nowy model jak i wczesniejszy), i tak naprawde ( mowiac o ostatnich kartach historii Audi) to jednak TT jest takim sportowym uosobieniem Audi zarowno coupe jak i roadster. Nawet z mniejszymi silnikami, to i tak jest wystarczajaco mocny i ma piekna sylwetke. Oczywiscie jest tez R8, ktory jest juz bolidem, ciezko sie nim jezdzi w miescie, ze juz nie wspomne o podjechaniu pod kraweznik . Ponadto TTki sa po prostu nie spotykane, a to tez jest istotne. Dlatego wlasnie nawet nie rozwazalem na powaznie piatki... Jedynymi konkurentami byli BMW Z4 i Lexus ISF. ISF odpadl po przejazdzce, a BMW to nie to samo

    TT po prostu ma cos w sobie
    wybaczcie, chyba troche sie rozpisalem...

    pozdrawiam, i rowniez czeakm na zlot







    wystarczajaco mocno

  12. #27

    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    TTychy
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebro
    Posty
    126
    AUTO VIVA z W-wy, hehehe, kiedy? kupowali?my od nich now? A6 avant za 160 tysi,roz...ło mnie jak przysłali dokumenty do rejestracji przesyłk? kuriersk? za pobraniem, hehehe i to jeszcze przed kryzysem było
    dzi? ma j? Aldona

  13. #28
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    heh no tylko pogratulować widzę ze forum się wzmacnia i coraz wiecej mocnych aut jest no RS hmm jestem ciekawy jak to gada....bo je¥dzić to raczej wiem.....jazda z ERICEM za co Mu dziekuje zrobiła swoje i tez mi się marzy jakie? porz?dne turbo w TT ale niestety zalezy to głownie od $...ale nie wszystko odrazu
    pozdrawiam i licze ze nasze spociki bed? w coraz wiekszym gronie

  14. #29
    Awatar Kuxik
    Dołączył
    Nov 2007
    Płeć
    Skąd
    Gdansk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    czarnuch
    Posty
    342
    i ja sie dolaczam do grona witajacych i chwalacych autko jest mega
    Czy dobrze widze, ze w lusterkach sa kierunkowskazy?jak tak to mialbys lipe z ewentualna naklejka klubowa Jak by jednak mocno Ci zalezalo na tej naklejce to moge zamienic sie samochodami u mnie takich problemow nie ma
    Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??!
    Nie Synku... to Diesel...

  15. #30
    nightfox
    Gość
    tak na lusterkach s? kierunkowskazy, więc ciężko tam będzie naklejke klubow? dokleić....
    Muszę co? wykombinować... moze w lewym górnym rogu szyby

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •