Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Wątek: RS wiTTa

  1. #46
    nightfox
    Gość
    no z małym ale... do 100 ma tyle co R8 V10, ale ma kawałek, no dobra kawałeczek bagażnika, i nie wisi 2cm nad drog?...

  2. #47

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612
    Nie jest niziutka RSka? R8 akurat jest znane z tego ze porownujac do ferrari czy lambo nie jest tak niskie i przez upierdliwe Bo napewno masz najnizej z wszystkich TT

  3. #48
    nightfox
    Gość
    mam konkretnie 10mm niżej niż zwykła TT coupe... ale to i tak znacznie wyzej niz R8... a Ferrari... no coz, nie wiem czy oni jezdza po progach zwalniajacych ...

    A tak przyziemnie mowac, to wiadomo ze nawet zwykly TT jest niski, ale RS daje rade podjechac pod wiekszosc kraweznikow, chociaz te wyzsze z gory odpuszczam... szkoda przedniego spojlera.

  4. #49
    Awatar MichalTT
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    CompSport
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    801
    Rocznik
    2008
    Kolor
    SolarOrang
    Posty
    2,176
    no wła?nie maj?c takie auto musisz wiedzieć gdzie będziesz jechać i gdzie będziesz parkować, żeby nie zniszczyć progów i spojlera, a czasami jest to b. uci?żliwe w godzinach szczytu jak nie ma miejsc parkingowych nawet na płatnych dobrze przystosowanych parkingach.

  5. #50

    Dołączył
    Feb 2009
    Płeć
    Skąd
    Krosno/Gliwice
    Pojemność
    brak
    KM
    1
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    117
    nightfox,mam prosbe znajdz chwilke i wrzuc jakies fotki i chociaz filmik jak mruczy bardzo sie zajaralem kolorem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •