Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: DVD i Filmy MMI

  1. #1
    nightfox
    Gość

    DVD i Filmy MMI

    Witam,

    Od niecałego miesi?ca jestem szczę?liwym posiadaczem AUDI TT...
    W salonie, przy zamawianiu sprzedawca mi mówił, że będę mógł sobie z karty SD lub płyty DVD odtworzyć film na MMI... Czy to prawda? Je?li tak, to w jakim formacie powinien być film?

    Z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2007
    Kolor
    BLACK
    Posty
    134
    Dobrywieczór , należy .................................................. ........ , jeżeli masz te TT to otwórz sobie instrukcję i poczytaj.
    Dobry zwyczaj przywitaj się a nie z butami w społeczno?ć wchodzisz!!!

    [ Dodano: |18 Lis 2009|, 2009 00:20 ]
    Je?li chodzi o MMI 2G(2004-200 - można odblokować wizję w trakcie jazdy, pod warunkiem że masz urz?dzenia wizyjne (moduł MMI z FBAS, tuner TV, czytnik DVD).
    MMI 3G (po roku modelowym 2009) ma tak? możliwo?ć bezpo?rednio (tylko odblokowanie VAG-iem wizji w trakcie jazdy ).
    Je?li chodzi Ci o "odblokowanie" czytnika navi MMI 2G, tak żeby mógł odtwarzać filmy - to takowej możliwo?ci nie ma.

  3. #3
    nightfox
    Gość
    dobra, dobra spokojnie... Dobrywieczór... Adrian jestem.. ... przecież napisałem że witam... zreszt?... kwestia jest taka, że w instrukcji nic o tym nie ma... jest tylko o module TV... samochód jest 2009. Nie do końca wiem ale chyba mam MMI 3G. Czyli je?li mam 3G to będ? filmy a je?li 2G to raczej nie... ok dzięki...

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ja mialem TT z 2007 roku z MMI i z karty SD moglem jedynie odtwarzac MP3 Po otworzeniu ekranu jest wejscie do czytnika DVD, w ktorym zawsze byla plyta DVD z nawigacja. Wkladanie tam plyt z filmami rowniez nie skutkowalo ich odtworzeniem Napisz cos wiecej na temat swojej TT Pozdrawiam

  5. #5

    Dołączył
    May 2009
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    2.0T
    KM
    170
    Rocznik
    2007
    Kolor
    BLACK
    Posty
    134
    W starych MMI potrzebna jest przj?ciówka i dodatkowy napęd DVD np. montujesz w bagażniku i tyle. w nowych byle jaki magik ci to zrobi jak ci potrzeba wrzuce ci number na PRV chłopak jest 2 dni w tygodniu w wawie to ci to zrobi za jaki? bakszysz.

  6. #6

    Dołączył
    Apr 2009
    Płeć
    Skąd
    Mazowieckie
    Pojemność
    brak
    Posty
    149
    Wg mnie lepiej jest zainstalować tuner TV bo z tunera masz wyj?cia AV i już możesz sobie podł?czyć co tylko chcesz DVD, MP3, IPoda tylko że to się wi?że z dokupieniem tunera, wzmacniacza , ?wiatłowodów, wymiana sterownika i trzeba wgrać nowy soft do MMI.
    LOKOS, daj mi numer do tego magika może się przydać
    nie jeździmy szybko tylko wolno latamy

  7. #7
    nightfox
    Gość
    co? więcej o mojej TT.. Dokładnie to jest TTRS, w kolorze niebieskim odebrana w pa¥dzierniku, to moje pierwsze TT więc dopiero się poznajemy... Dlatego pytałem o te filmy, bo zastanawiałem się czy można dać na SD czy DVD jaki? film i czy to pójdzie... Swoj? drog?, dzisiaj chciałem wyci?gnać płytkę DVD ale przycisniecie przycisku nic nie dawało... nie mam pojecia dlaczego...
    Nie wiem co jeszcze mogę o niej powiedzieć, pozatym że zaskakuje mnie swoim spalaniem (przy rozważnej je¥dzie nawet w godzinach szczytu 12-13 l/100 a jak się trochę poci?nie to wiadomo że do góry, ale i tak ?rednio pisze ze 16...) W trasie jeszcze nie wiem...
    Czy kto? z Was montował może ukryty antyradar w swojej TT-tce?

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Filmy reklamy i teledyski z audi TT
    Przez Kuxik w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 07-10-2017, 21:15
  2. Ciekawe filmy o tematyce samochodowej
    Przez verni w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2013, 21:29
  3. Filmy na duzym ekranie z udzialem TT
    Przez Ramzees w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-11-2011, 22:49
  4. Michal TT-RS, Sesja, filmy
    Przez MichalTT w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-11-2010, 11:17
  5. filmy w samochodzie
    Przez daniel33 w dziale Tuning i gadżety
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-08-2008, 11:43

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •